• Łóżko tapicerowane do sypialni – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

  W łóżku spędzamy około jedną trzecią naszego życia, dlatego, jeżeli rzeczywiście jest jakiś mebel, w który warto zainwestować, z pewnością będzie to łóżko. Zapewnienie sobie właściwego komfortu podczas wypoczynku sprzyja regeneracji organizmu po ciężkim dniu, a także pozytywnie wpływa na krzywiznę kręgosłupa. Jednak warto mieć także na uwadze inne kwestie, którymi łóżko tapicerowane do sypialni powinno się wyróżniać. Zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu!
  czytaj dalej
 • Pożegnaj monotonię w łóżku

  Nuda w związku może pojawić się na każdym jego etapie. W pewnym momencie przestajesz zauważać potrzeby drugiej osoby i stajesz się na nie całkowicie obojętny. Silna fascynacja zaczyna powoli zanikać, a na jej miejscu pojawia się rutyna. To moment, w którym przywykłeś już do nudnego seksu w jednej pozycji. Znajomy scenariusz? Pewnie nie wiesz, co zrobić, aby na nowo cieszyć się przyjemnością z partnerem. Podpowiem ci!
  czytaj dalej
 • Jak uzyskać piękny uśmiech ?

  „Hollywoodzki uśmiech” - te określenie na stałe pojawiło się w języku potocznym i nie tylko. Określa idealnie białe i doskonale proste zęby, które faktycznie można spotkać wśród gwiazd Hollywood'u. Coraz większą wagę do stanu swojego uśmiechu przywiązują także sportowcy, politycy, modelki, osoby publiczne w ogóle i ten trend przenika coraz dalej – nie bez przyczyny. Stan uzębienia świadczy o atrakcyjności, dobrym zdrowiu, a także statusie jednostki, dlatego warto w niego inwestować.
  czytaj dalej
 • Jak przygotować modne przyjęcie komunijne?

  Maj to miesiąc, który nieodzownie kojarzy się z okresem Pierwszych Komunii Świętych. Dzieci, które przygotowują się do tego wyjątkowego dnia przeżywają wzniosłe chwile, a rodzice starają się, aby ten dzień był niezapomniany. Jednym z elementów tego wyjątkowego dnia jest uroczysty obiad, na którym zbierają się najbliżej dla dziecka osoby. W jaki sposób można przygotować przyjęcie komunijne, by zostało zapamiętane na długo?
  czytaj dalej
 • Spodnie z printem heart

  Każda szanująca się kobieta niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu powinna mieć w swojej szafie kilka par jeansów oraz zwykłych eleganckich spodni. Jeansy z dziurami na pewno będą idealnie pasować do czysto casualowych stylizacji, a może nawet dodadzą im charakteru.
  czytaj dalej
 • 3 damskie zegarki Gucci, które idealnie opisują wszechstronny styl tej marki

  Marki Gucci raczej nie trzeba nikomu szczegółowo przedstawiać. Jako jedna ze światowych potęg w kategorii mody, każdego roku ustanawia nowe standardy i trendy i nie sposób nie liczyć się z tym, co ta marka prezentuje. Jednak nie tylko odzież jest w centrum zainteresowania włoskiego giganta mody. To także obszerna kolekcja galanterii i akcesoriów, jednak prawdziwą furorę robią zegarki Gucci. Przekonajmy się dlaczego!
  czytaj dalej
 • 1

Menu Options

RokNavMenu is the core of the powerful menu system. Please ensure you are using the latest version of RokNavMenu, available here.

Dropdown Menu

The Dropdown Menu is an advanced CSS driven dropdown menu system. It offers advanced structural features such as multiple columns, inline icons and text, inline modules and positions, custom column widths, item distribution and menu offset. All of these are configurable for each menu item.

Dropdown Menu
 

SplitMenu

A static menu system that displays 1st level items in the main horizontal menu and further children in the Sidebar.

SplitMenu
 

image

Responsive Mode: Smartphone

For mobile devices, there are two options, a dropdown panel menu with items in a tree format or a select box using the browsers own UI elements. Choose a format in the template's menu settings.

The mobile menu is active for both the Dropdown Menu and SplitMenu.