czwartek, 16 lipiec 2020 11:18

Jak znaleźć zwycięski zakład podczas obstawiania

Zakłady są czymś bardzo powszechnym w świecie zakładów sportowych. Ludzie, którzy biorą udział w zakładach sportowych, zawsze szukają sposobów na podniesienie rentowności swoich zakładów i wypróbują każdą strategię zakładów, jaką mogą znaleźć, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

 

 

Jedną ze strategii, z których będą korzystać ludzie, aby dokonywać udanych zakładów, jest umiejętność znalezienia zwycięskiego e-play.pl/betfan-wrogie-przejecie-czy-burza-w-szklance-wody/ zakładu. Oczywiście istnieje wiele różnych rodzajów zakładów, ale wiedza o tym, jaki typ należy wybrać, jest ważnym krokiem do osiągnięcia sukcesu.

 

Metody bukmacherskie mogą się różnić w zależności od rodzaju gry. Ale wiedza o tym, na którą grę lub zespół powinieneś postawić, jest ważnym pierwszym krokiem.

 

Na przykład, jeśli obstawiasz koszykówkę, musisz nauczyć się dostrzegać dobry zakład. Ważne jest również, aby wiedzieć, których zakładów należy unikać, ponieważ każdy pominięty zakład może kosztować pieniądze i narazić Cię na długi.

 

Wybierając rodzaj zakładu, na który chcesz postawić, powinieneś wybrać coś, co Ci się podoba. Powinieneś być w stanie obstawiać wygodnie, abyś mógł odnosić większe sukcesy.

 

Zanim zaczniesz obstawiać, ważne jest, aby przeprowadzić badania i dowiedzieć się o grze, na którą obstawiasz. Możesz także dowiedzieć się o rynku bukmacherskim i zdobyć trochę wiedzy przed postawieniem zakładu.

 

Dowiedz się więcej o określonym zakładzie może być bardzo przydatny, aby upewnić się, że stawiasz bezpieczny zakład. Może to nie tylko pomóc Ci wygrać więcej pieniędzy, ale także pomoże Ci uniknąć potencjalnie ryzykownych zakładów, które możesz pokusić się o obstawienie.

 

Bardzo ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że musisz wejść w sposób myślenia o byciu zaangażowanym w sport lub grę, w którą obstawiasz. Musisz dobrze się bawić i być całkowicie oddanym grze, w którą obstawiasz, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy z gry, w którą obstawiasz.

Komunikat o konsekwencjach udziału w nielegalnych grach hazardowych

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

Komunikat o ryzyku związanym z uczestnictwem w zakładach bukmacherskich

Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:

nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę;
nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze;
zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami;
nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy;
grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.