poniedziałek, 27 lipiec 2020 14:50

Bonus STS, czyli łatwy sposób na obstawienie meczów e-sportowych

kod promocyjny STS kod promocyjny STS

E-sport zaczyna być z roku na rok coraz bardziej popularny.

 

Gry przestały kojarzyć się już z zabawą dla dzieci, ponieważ branża elektronicznej rozrywki jest dziś ogromna, a miliony dolarów obrotów tylko potwierdzają, że gry stały się jednym z fundamentalnych elementów popkultury. Rozgrywki z Counter-Strike’a, czy League of Legends śledzone są przez dziesiątki milionów widzów na całym świecie. Tak duża popularność e-sportu sprawiła, że w zakładach bukmacherskich można dziś obstawiać właśnie e-sport. STS proponuje swoim nowym graczom bonus w postaci freebetu o wartości 25 złotych. Jest to doskonała okazja by spróbować swoich sił z obstawianiu wyników meczów e-sportowych.

Gdzie można dostać kod STS i w jaki sposób trzeba go użyć?

Wiele zakładów bukmacherskich (tych stacjonarnych i online) oferuje najrozmaitsze promocje bukmacherskie. Taki bonus ma za zadanie przyciągnąć nowych i jeszcze niezdecydowanych klientów, by zaczęli swoją przygodę z zakładami. Wśród wielu różnych bonusów, ten od STS zdecydowanie wyróżnia się wielkością. Kod promocyjny STS pozwala na freebet w wysokości aż 25 złotych. Warto podkreślić, że ów freebet, rzeczywiście nie wymaga depozytu. To oznacza, iż każdy początkujący gracz ma szansę na obstawianie bez ryzyka straty, co jest doskonałym wprowadzeniem w świat zakładów bukmacherskich. STS bonus wpisywany jest w postaci specjalnego kodu podczas rejestracji nowego konta. Kod STS to „P E W N E 25”, jednakże warto pamiętać, iż nieważne w jakiej formie go wpiszemy – Pewne25, PewNe25, Pewne25- najważniejsze, by treść kodu się zgadzała. Kod ten wpisywany jest w specjalnej rubryce, która znajduje się pod wszystkimi najważniejszymi danymi, które podajemy podczas rejestracji, takimi jak e-mail, numer telefonu, czy hasło. Warto podkreślić, że freebet pojawia się na nowym koncie do 3 dni. Wówczas można w pełni korzystać z naszego darmowego freebetu. W celu wypłaty bonusowych środków należy dokonać trzykrotności otrzymanego darmowego zakładu. Oznacza to, iż należy dokonać obrotu na kwotę 75 złotych, by móc wypłacić środki na konto. Warto jednak wspomnieć, iż przelew środków odbywa się bardzo szybko, bo do 15 minut od zlecenia przelewu.

Interesujesz się e-sportem? Zacznij obstawiać z STS!

Kod promocyjny STS jest doskonałym sposobem na wejście do świata zakładów bukmacherskich, jeśli interesujemy się właśnie e-sportem. Teraz wiedza, doświadczenie i przeczucie będą mogły zaprocentować podczas obstawiania wyników Twoich ulubionych drużyn e-sportowych.

Czytany 129 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.