Wydrukuj tę stronę
środa, 29 wrzesień 2021 10:30

Na miłość warto czekać - historia Piotra i Agaty Rubik

Piotr i Agata Rubik wiek Piotr i Agata Rubik wiek fot: pixabay

Piotr Rubik - kompozytor, muzyk i wrażliwy mężczyzna. Agata Paskudzka- młoda, zdolna i inteligentna kobieta wchodząca w świat modelingu. Co mogło połączyć tę dwójkę, którą dzieli 18 lat różnicy? Okazuje, że połączyło ich gorący romans, zakończony szczęśliwym małżeństwem. Poznajmy historię miłości Państwa Rubików...

Piotr Rubik oszalał na punkcie modelki Agaty Paskudzkiej

Początek znajomości Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej przypada na rok 2005. Wtedy to Agata brała udział w wyborach Miss Polonia, gdzie zdobyła tytuł II wicemiss. Na jej finałowym występie zjawił się Piotr Rubik, który od razu został oczarowany przez ambitną nastolatkę. Muzyk na zakończenie wyborów podszedł do dziewczyny i oznajmił, że jego zdaniem i tak jest najpiękniejsza. Te słowa tak bardzo utkwiły Paskudzkiej w głowie, że jakiś czas później wysłała Rubikowi maila z podziękowaniem. Okazało się, że Piotr poszukiwał od jakiegoś czasu kontaktu z Agatą, tym bardziej pozytywnie zaskoczyła go wiadomość od niej wysłana.
Świeżo upieczona maturzystka rozpoczęła studia na wydziale dziennikarstwa, co niestety kolidowało z częstymi spotkaniami z ukochanym. Jednak Piotr nie odpuszczał - specjalnie wynajął apartament we Wrocławiu, żeby być bliżej Agaty. Wiele osób w tamtym czasie zastanawiało się, czy różnica wieku nie jest zbyt duża. Niepewności rozwiał zawarty w 2008 roku związek małżeński, którym zakochani przypieczętowali swoje uczucie.

Agata Rubik wiek 35, Piotr Rubik wiek 53 - miłość nie ma granic

Piotr i Agata Rubik wiek (Paskudzka) - ile mają lat? Jaka jest różnica wieku? Mimo iż Agata Rubik (wiek 35) i Piotr Rubik (wiek 53) spotkali się z wielką krytyką, to obecnie tworzą jeden z najbardziej udanych związków w show-biznesie. Doczekali się dwóch pięknych córek, które już wykazują talent muzyczny. Obydwoje są spontaniczni, dzięki czemu, jak podkreślają, nigdy się sobą nie znudzili. Ich miłość rozkwita nadal, mimo iż są małżeństwem już 13 lat. Jak okazuje się w ich przypadku, różnica wieku od samego początku nie stanowiła problemu. Agata mimo młodego wieku wykazywała się dużą dozą odpowiedzialności, zaś Piotr nadal zachował swój młodzieńczy urok i nieprzewidywalność. Jednak tym, co najbardziej ich łączy, jest poszanowanie wartości, jaką jest rodzina. To ona stanowi fundament ich życia.