Wydrukuj tę stronę
piątek, 26 kwiecień 2019 22:43

Odważne kolory w nowoczesnych wnętrzach.

Jesteś w trakcie urządzania swojego wnętrza? A może planujesz remont lub przeprowadzkę i zamierzasz postawić na nieco mniej popularne dotąd rozwiązania?

 

Nudzi Cię wszędzie widoczna biel? Podejdź do aranżacji wnętrza nieszablonowo i zdecyduj się na wprowadzenie odważnych kolorów do wystroju. Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu na łamach którego, postaramy się przybliżyć szereg istotnych informacji związanych z doborem kolorystyki Twojego wyjątkowego wnętrza oraz dodatkami, które warto użyć.

Czy biel musi być głównym elementem każdego wnętrza?

 

Obecnie wiele osób decyduje się na zastosowanie w swoim wnętrzu minimalistycznych aranżacji. W takich sytuacjach zazwyczaj króluje ponadczasowa biel i wszystkie odcienie szarości. Jeśli jednak, zamierzasz stworzyć wnętrze, które będzie przełamywać te utarte schematy, nie musisz obawiać się, że jesteś jedyną osobą, która nie podążą za obecnie obowiązującymi hitami w branży aranżacji i wystroju wnętrz. Inspiracje możesz znaleźć na www.kdk-design.pl.

W jaki sposób łączyć kolory?

Uważasz, że zastosowanie w każdym wnętrzu bieli nie będzie odpowiednim rozwiązaniem? Co prawda, do niektórych pomieszczeń takich jak łazienka, czy sypialnia, biel może sprawdzić się doskonale. Niemniej jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco urozmaicić wystrój swojego wnętrza. Coraz częściej wykorzystywaną alternatywą do stonowanej bieli i różnych odcieni szarości jest kontrastowanie ich z bardziej soczystą i żywą kolorystyką. Dzięki niej, pozytywnie nastroisz wszystkich domowników bez względu na trudy dnia codziennego, z jakimi się zmagają. Twoje pomieszczenie zagwarantuje Ci przytulny klimat.

Możesz bazować na odważnej kolorystyce. Wiele osób, które planuje aranżacje przestrzeni stawia na kolory takie jak żółty, mocny róż, czy soczysta czerwień. W ten nieskomplikowany, choć dla wielu kontrowersyjny sposób możesz przełamać modny biały kolor i nadać indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Pamiętaj, że ostateczną decyzję o tym, jak wyglądać będzie w Twoim wymarzonym miejscu zamieszkania podejmujesz sam.

Czytany 493 razy