czwartek, 17 sierpień 2017 12:52

6 nawyków, które pomogą ci uniknąć migreny

Napisał

Czy profilaktyka migreny jest możliwa? Tak! Choć nie będzie ona skuteczna w 100%, stosując kilka prostych zasad masz szansę uniknąć częstego występowania epizodów. Zdrowe odżywianie, prowadzenie dzienniczka choroby, regulowanie poziomu stresu – istnieje wiele sposobów na uniknięcie migrenowego bólu głowy.

czwartek, 03 sierpień 2017 15:01

Lecz się dietą: jadłospis dla oczu

Napisał

Narzekasz na objawy wskazujące na zespół suchego oka? Jeśli odczuwasz zmęczenie, pieką lub swędzą cię oczy i często masz uczucie obecności piasku pod powiekami, to znak że warto zrezygnować ze spędzania całych dni przed ekranem komputera. Warto dodatkowo unikać innych czynników, które mogą wpływać na pogorszenie wzroku oraz w różnoraki sposób wspomagać leczenie.

środa, 02 sierpień 2017 17:10

Jak zażywać tabletki na odchudzanie?

Napisał

Odchudzanie to proces, który koniecznie trzeba prowadzić na kilku płaszczyznach. Jak do tej pory nie ma jednego cudownego środka, który skutecznie rozwiązałby problem nadmiernej wagi. Wiele reklam wprawdzie coś takiego obiecuje, jednak nie do końca należy im ufać. Są jednak liczne preparaty, które w procesie odchudzania mogą bardzo pomóc, wiele z nich jest dostępnych w formie wygodnych w użyciu tabletek.

środa, 02 sierpień 2017 13:00

Moda na aparaty ortodontyczne

Napisał

Coraz więcej osób, które mijamy na ulicach, nosi aparaty ortodontyczne. Niektóre aparaty są wręcz niewidoczne, inne ozdobione fantazyjnymi kolorowymi gumkami, a o jeszcze innych nawet nie wiemy, bo są zakładane na noc lub schowane od wewnętrznej strony zębów.

wtorek, 01 sierpień 2017 13:39

Fryzjer a barber – podobieństwa oraz różnice

Napisał

Wraz z trendem na zapuszczanie przez panów zarostu oprócz salonów fryzjerskich pojawiły się zakłady barberskie. O ile fryzjer zajmuje się włosami na głowie, o tyle barber zajmuje się włosami na twarzy. Jeśli ktoś dba zatem o swoją fryzurę i o swoją brodę, nie zapomina o wizytach u specjalistów od włosów.

piątek, 28 lipiec 2017 20:13

Sposoby walki z cellulitem

Napisał

Cellulit to jeden z najczęstszych i najpoważniejszych defektów kosmetycznych, na który narzekają kobiety. Pojawia się w różnych momentach życia, a najczęściej w ciąży i po porodzie, podczas dojrzewania lub w momencie przybrania kilku dodatkowych kilogramów.

Strona 1 z 9

Twój lifestyle

Mewa - Polski producent bielizny

Bielizna nocna oraz dzienna towarzyszy każdemu na co dzień, niezależnie od panującej pory roku czy aktualnych trendów. To podstawowy element czytaj dalej

Ponadczasowy jeans

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że jeans jest nieśmiertelny. Dzisiaj noszą go wszyscy, bez względu na wiek i płeć. czytaj dalej

Must have lato 2017- sukienki w orientalne wzory

Lato w pełni… Na co dzień mamy do czynienia z piękną, ale także upalną pogodą. W taki czas nie pozostaje czytaj dalej

Wyjątkowy dodatek. Słuchawki

Jeśli słyszysz słowo dodatek do ciuchów o czym najczęściej myślisz? O butach, torebce, biżuterii. A słuchawki? Czy kiedykolwiek o nich czytaj dalej
  • 1