wtorek, 05 grudzień 2017 16:51

Ultradźwięki w kosmetyce

Napisał

Nie od dzisiaj ultradźwięki są wykorzystywane w kosmetyce. Stosuje się je zarówno do zabiegów na twarz, jak na całe ciało. Jakich efektów można się spodziewać? Dla kogo warto polecić ultradźwięki i w jakich przypadkach są przeciwwskazane?

Nieskazitelna, gładka skóra bez śladu niedoskonałości – która z nas o niej nie marzy? W osiągnięciu upragnionego ideału może nam pomóc odpowiedni podkład do twarzy. Jak właściwie dobrać ten kosmetyk? Wystarczą tylko 3 kroki!

piątek, 24 listopad 2017 11:37

Woreczki na Boże Narodzenie

Napisał

Dekoracje na Boże Narodzenie

Okres świąteczny każdy przeżywa na swój sposób, jednak większość z nas cieszy się na widok pojawiających się ozdób bożonarodzeniowych. Te przywołują miłe wspomnienia oraz nastrajają nas na te wyjątkowe dni w roku. Dobrze jest zaszyć się w domu z tymi wszystkimi choinkami, światełkami oraz innymi ozdobami. Również prezenty, które pakujemy powinny prezentować się ciekawie, a do tego służą nam woreczki na Boże Narodzenie. Jakie ozdoby będą modne w tym roku? Przekonajcie się!

W dobie “leków na wszystko” i wszechobecnej chemii coraz częściej lubimy sięgać po stare, domowe i naturalne sposoby dbania o nasze zdrowie. Konkretne specyfiki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Takie domowe lekarstwa są tym przydatniejsze, że zawsze mamy je pod ręką - owoce, miód, czosnek czy kurkuma znajdują się w każdej kuchni. Stosowane w codziennej diecie nie tylko pomogą w walce z przeziębieniem czy grypą, ale skutecznie nas przed nią uchronią.

piątek, 24 listopad 2017 17:30

Candy bar na wesele

Napisane przez

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w życiu. Szczególnie Państwo Młodzi i ich rodzice chcą stanąć na wysokości zadania i sprawić, by goście świetnie się bawili, a impreza była niezapomniana. Stąd też coraz to bardziej niezwykłe pomysły na dekorację stołów, atrakcje i oryginalne poczęstunki. Oczywiście warto w tym wszystkim zachować umiar i pewnego rodzaju konsekwencję.

piątek, 24 listopad 2017 17:23

Bawić się można wszędzie - również w wannie

Napisał

Czy Twoje dziecko nienawidzi brać kąpieli oraz spędzać czasu w wodzie? Każda kąpiel zaczyna się płaczem oraz ucieczką z łazienki? Przyczyn lęku przed kąpielą w wannie może być wiele, lecz mamy na to sprawdzone sposoby. Naszym pomysłem na oswojenie dziecka z wodnym środowiskiem są zabawki do kąpieli, które pokocha każdy maluch.

Strona 1 z 15

Twój lifestyle

Wojskowy sznyt

Wojskowy sznyt

Zima nie rozpieszcza - trzeba się na nią odpowiednio przygotować. Niestety, coraz częściej spotykamy się się z odzieżą, która i owszem, czytaj dalej
Modnie i ekologicznie

Modnie i ekologicznie

Lubisz ubierać się w zgodzie ze współczesną modą, a zarazem dbasz o środowisko naturalne? Lubisz mieć rzeczy, które są indywidualnie czytaj dalej
Zegarki męskie

Zegarki męskie

Obecnie zegarki męskie pełnią wiele funkcji. Oprócz odmierzania czasu pełni także rolę biżuterii. Jednak zakup zegarka dobrej marki to nie czytaj dalej
Szukasz biżuterii na prezent – sprawdź co jest modne w tym sezonie

Szukasz biżuterii na prezent – sprawdź co jest modne w tym sezonie

Jak pokazują różnorodne analizy rynku, biżuteria jest jednym z najchętniej kupowanych prezentów. Co istotne, na popularności zyskuje biżuteria męska i czytaj dalej
  • 1