Farbowanie włosów wbrew pozorom nie musi być skomplikowane i niebezpieczne dla Twoich włosów. Wszystko zależy od tego, jaki rezultat chcesz osiągnąć, a także od wyboru właściwego kosmetyku. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania farby do włosów — co będzie jej zaletą, a czego lepiej się wystrzegać.

Sezon jesienno-zimowy coraz bliżej. Już od stycznia projektanci pokazują ubrania oraz makijaże, które będą najmodniejsze w zimniejszej części roku. Część trendów jest powtarzalna, przez co możemy przewidzieć co „nie przestanie” być modne przez najbliższy czas. Takimi trendami są m.in., smoky eyes, czy też rozświetlenie skóry, które niezmiennie od kilku sezonów przewijają się na pokazach.

Nie od dziś wiadomo, że świeże powietrze ma zbawienny wpływ na nasz organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie. Słońce dostarcza nam witaminy D, która świetnie wspomaga naszą odporność, a kilkugodzinne wędrówki są idealnym sposobem na walkę z przeziębieniami. Ale jak spacerować z noworodkiem, który przyszedł na świat, gdy za oknem słońca brak, a pogoda nie rozpieszcza dodatnimi temperaturami.

piątek, 25 maj 2018 07:41

Okapy i energetyczna efektywność budynku

Napisał

Krótszy okap to więcej słońca we wnętrzu domu w zimie. Wykorzystanie energii słonecznej w ten najprostszy ze sposobów to metoda na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie wnętrza. I zwiększenie efektywności energetycznej.

Nawet kiedy odpowiednio dbamy o nasze uzębienie może zdarzyć się tak, że konieczne będzie ich usunięcie. Może również zdarzyć się tak, że w czasie wypadku stracimy jeden ząb, albo nawet kilka. W takiej sytuacji zabiegiem, który ratuje uśmiech, ale i zdrowie oraz komfort życia, jest wstawienie implantów stomatologicznych przez wyspecjalizowanego dentystę. Implanty mogą być również zastosowane w przypadku, gdy zęby zostały utracone w wyniku różnych chorób w obrębie jamy ustnej.

piątek, 25 maj 2018 07:27

Czy warto kupić wagę z pomiarem tłuszczu?

Napisane przez

Waga z pomiarem tłuszczu jest przydatnym urządzeniem, ukazującym procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka. Jest ona szczególnie przydatna osobom aktywnym fizycznie, a także tym, które borykają się z zaburzeniami odżywiania – nadwagą lub niedowagą. Warto przy tym pamiętać, że niektóre czynniki mogą znacząco wpływać na pomiar.

Strona 1 z 29

Twój lifestyle

Torba bawełniana z nadrukiem – do pracy i na wycieczkę

Torba bawełniana z nadrukiem – do pracy i na wycieczkę

Torba bawełniana z nadrukiem to doskonała alternatywa dla standardowych torebek lub miejskich plecaków, niezastąpionych w życiu codziennym? czytaj dalej
Dodatki, które dodadzą charakteru biurowej stylizacji

Dodatki, które dodadzą charakteru biurowej stylizacji

Panie, które wykonują pracę biurową, są zatrudnione w urzędach, miejscach, w których obsługują klientów lub po prostu pracują w biznesie, czytaj dalej
Miejska, sportowa elegancja - jak stworzyć stylizację casual?

Miejska, sportowa elegancja - jak stworzyć stylizację casual?

Jednym z najpopularniejszych od wielu lat trendów w modzie jest styl casual, który lubiany jest przede wszystkim za uniwersalność, wygodę, czytaj dalej
Bielizna erotyczna dla niego

Bielizna erotyczna dla niego

Erotyczna bielizna rozbudzi zmysły każdego mężczyzny. Jest doskonałym sposobem na zabicie nudy. Dzięki niej kochankowie na nowo odkryją siebie i czytaj dalej
  • 1