czwartek, 19 październik 2017 15:54

Jonizatory wody – czy mają sens?

Napisał

Nawet dziecko wie, że woda jest rzeczą niezbędną do życia. Dorosły człowiek powinien pić jej 2 litry dziennie. Jednak oprócz ilości wypitego płynu ważna jest również jego jakość. Nie chodzi tu tylko o samą czystość i smak, ale także o składniki mineralne, mające pozytywny wpływ na organizm. Dzięki jonizatorowi każda szklanka będzie ich pełna!

środa, 18 październik 2017 17:21

Designerskie wnętrze - jak to zrobić?

Napisał

Każdy z nas chciałby mieszkać w designersko urządzonym mieszkaniu, a najlepiej modnym lofcie, które jest obiektem zazdrości u innych. Pewnie wielu myśli, że wiąże się to z kosztami, których nie jesteśmy w stanie zorganizować, bo na pewno wymaga to zatrudnienia architekta, który za swoją pracę i pomysły poda kwotę, która nas przerazi.

czwartek, 12 październik 2017 16:49

Meble biurowe wizytówką naszego biura

Napisał

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I nie chodzi tutaj wyłącznie o kontakty międzyludzkie. Podobnie jest z wizerunkiem firmy, który objawia się poprzez jego największą wizytówkę, czyli biuro. Jak można się domyślić, aranżacja tej przestrzeni będzie miała tutaj kolosalne znaczenie.

piątek, 06 październik 2017 15:47

Czy kosmetykami możemy usunąć zmarszczki z twarzy?

Napisał

Zmarszczki to jeden z nieuniknionych objawów upływu czasu. U niektórych pojawiają się dość szybko, już około dwudziestego roku życia, u innych później. Oczywiście, możemy im zapobiegać, ale co zrobić wtedy, gdy już się pojawią? Czy w takim przypadku kosmetyki będą wystarczające?

piątek, 06 październik 2017 15:39

Być fit jesienią

Napisał

Jesień to wyjątkowa pora roku. Niestety, letnie upały i intensywne promienie słoneczne już za nami. Zastąpiły je opady, znaczne obniżenie temperatur i spadające liście. To wyjątkowa próba dla wielu osób, które starają się być fit przez cały rok. Miłośnicy wysiłku na świeżym powietrzu musza dostosować się do nowych warunków, zmiany muszą zajrzeć nie tylko do szafy, ale również do… kuchni.

Robienie zakupów w sieci ma wiele zalet – kupujący może wybierać spośród większej ilości artykułów i zamawiać je bez względu na to, gdzie się znajduje, pod warunkiem, że ma dostęp do internetu. Dodatkowo, zakupy online pozwalają zaoszczędzić. To ostatnie jest możliwe, jeśli zna się kilka praktycznych trików.

Strona 1 z 13

Twój lifestyle

5 elementów, których nie może zabraknąć w czasie zaręczyn

5 elementów, których nie może zabraknąć w czasie zaręczyn

Zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Stanowią one swoisty obrzęd przejścia, symbolizują ogromne zmiany, jakie czekają na młodych czytaj dalej
Skarpetki po męsku

Skarpetki po męsku

Czy mężczyźni mogą sobie pozwolić na modową ekstrawagancję? Czy tak samo jak kobiety mogą pobawić się modą? Czy w ich czytaj dalej
Każdy biustonosz to inna historia

Każdy biustonosz to inna historia

Jesteś kobietą pełną energii i pasji, Twój wewnętrzny żar przenika przez ciało promieniując na Ciebie i Twoich bliskich. Potrafisz wszystko, czytaj dalej
Sukienki maskujące brzuch - pomysły na optyczne wyszczuplenie sylwetki

Sukienki maskujące brzuch - pomysły na optyczne wyszczuplenie sylwetki

Szukasz kobiecych ubrań, które pomogą ukryć mankamenty twojej sylwetki, uwydatniając przy okazji atuty? Nie chowaj się w spodniach i swetrach. czytaj dalej
  • 1