czwartek, 12 styczeń 2023 18:40

Chcesz mieć dostęp do dobrych kosmetyków? Zaloguj się do Avon

avon logowanie avon logowanie Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Każda kobieta chciałaby mieć dostęp do najwyższej jakości kosmetyków i to w atrakcyjnej cenie. Okazuje się, że obecnie jest to możliwe. Wystarczy zalogować się do strefy konsultantki Avon (poniżej wyjaśniamy, jak to zrobić). Co więcej – przynależność do klubu Avon daje też możliwość rozwoju i przynosi korzyści finansowe.

 

Avon logowanie – jak zalogować się do strefy konsultantki Avon?

Jeśli chcesz zamówić przez Internet kosmetyki avon logowanie jest konieczne. Na szczęście cały proces logowania jest łatwi oraz intuicyjny. Po pierwsze należy wejść na stronę internetową Avon i przejść do strefy konsultantki. Jest to część witryny, przeznaczona tylko dla zarejestrowanych użytkowników. System poprosi cię wówczas o logowanie.

Aby zalogować się do Avon, potrzebujesz tylko dwóch rzeczy:

  1. numer personalny (login)
  2. hasło

Może się zdarzyć, że nie pamiętasz danych, które są potrzebne do zalogowania. Nic straconego! Wciśnij opcję: „Nie pamiętam hasła”. Z kolei przed pierwszym logowaniem otrzymasz tymczasowe hasło, które przyjdzie SMS-em na podany numer telefonu. Po pierwszym zalogowaniu możesz zmienić hasła na własne.

Aby móc poruszać się po strefie konsultantki Avon, musisz być zarejestrowanym członkiem klubu Avon. Pamiętaj, że rejestracja jest zupełnie darmowa. Wypełniasz krótki formularz na stronie internetowej i zakładasz swoje konto. W każdej chwili możesz je usunąć.

Avon – dostęp do najlepszych kosmetyków i możliwość zarobku

Przez stronę internetową Avon możesz kupować kosmetyki dla siebie i swojej rodziny. Z pewnością znajdą się chętne koleżanki, które będą zainteresowane produktami. Kosmetyki Avon są znane i lubiane od lat. Nikogo nie trzeba przekonywać ani namawiać do korzystania z tych produktów. W kampaniach reklamowych Avonu biorą udział znane osobistości, ale za popularność tych kosmetyków odpowiada przede wszystkim wysoka jakość.

Dla nowych konsultantek Avon przewidziano pakiet korzyści, takich jak: powitalna paczka niespodzianka, katalog i pakiet próbek. Dla szczególnie aktywnych konsultantek klub Avon przewiduje pakiet prezentów o wartości około 1000 złotych. Wystarczy złożyć zamówienie na określoną kwotę przez cztery pierwsze katalogi. Ponadto konsultantki Avon mają dostęp do kosmetyków z rabatem 40% i więcej.

Co istotne – Avon daje możliwość wszechstronnego rozwoju. Organizowane są szkolenia online z zakresu makijażu czy doboru perfum. Dzięki temu możesz rzetelnie doradzać swoim klientom i budować wokół siebie społeczność osób, zainteresowanych kosmetykami Avon. Zasada jest prosta: im więcej zaangażowania – tym lepsze zarobki. Avon zawsze docenia zaangażowanie konsultantek i proponuje korzystne programy zarobkowe.