poniedziałek, 25 styczeń 2021 08:55

Czy warto zamawiać catering dietetyczny?

 catering dietetyczny catering dietetyczny

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważne w codziennej diecie są odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczające właściwą ilość składników odżywczych.

Zdrowa dieta niesłusznie kojarzona jest z nudnymi albo niesmacznymi daniami – catering dietetyczny pokazuje, że można jeść smacznie i zdrowo każdego dnia poznając nowe kompozycje smakowe.

Dieta pudełkowa – co to jest?

Dieta pudełkowa to catering dietetyczny w postaci zestawu odpowiednio zbilansowanych posiłków dostarczanych codziennie pod wskazany przez klienta adres. Takie rozwiązanie to sprawdzony sposób na zadbaną sylwetkę, które pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie jeść smacznie i zdrowo.

Catering dietetyczny to usługa gastronomiczna opracowana przez specjalistów, a przygotowywana przez wykwalifikowanych kucharzy, dzięki czemu posiłki z wysokiej jakości składników są nie tylko zdrowe, ale również smaczne. Możliwość dowolnej konfiguracji posiłków umożliwia z kolei dopasowanie dań z menu do osobistych preferencji kulinarnych.

Zastanawiasz się czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? Sprawdź catering dietetyczny i zmień swoje nawyki żywieniowe na dobre!

Catering dietetyczny dla każdego

Uniwersalność diety pudełkowej to zasługa możliwości dostosowania posiłków do własnych potrzeb. Catering dietetyczny dobierany jest nie tylko na podstawie upodobań kulinarnych, ale przede wszystkim uwzględniając tryb życia oraz ewentualne przeciwwskazania zdrowotne. W rezultacie prawidłowo zbilansowane posiłki mogą przybierać formę różnego rodzaju diet takich jak na przykład dieta odchudzająca, dieta na przyrost masy, dieta wegetariańska czy dieta ketogeniczna.

Catering dietetyczny to opcja żywieniowa, która pozwala wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe – zestaw posiłków o właściwej kaloryczności uczy regularności jedzenia oraz przygotowywania odpowiednich porcji. Dieta pudełkowa świetnie sprawdza się w przypadku sportowców i mniej aktywnych osób, które nie mają czasu albo nie lubią gotować, a cenią sobie smaczne i zdrowe posiłki oraz możliwość poznawania nowych smaków i sposobów łączenia różnych składników.