wtorek, 10 listopad 2020 12:54

Darmowe lajki na Instagrama

Instagram Followers Instagram Followers

Obecnie niemal każdy posiada konto w wielu serwisach społecznościowych, za pomocą których udostępniamy zdjęcia, treści czy po prostu kontaktujemy się z rodziną i znajomymi.

Jednym z najbardziej popularnych serwisów jest Instagram, który wykorzystujemy do udostępniania zdjęć, filmów i dzielenia się innymi użytkownikami wydarzeniami ze swojego życia. Jednym z istotniejszych elementów serwisu są lajki pozostawiane przez innych użytkowników pod naszymi zdjęciami. Sprawdźmy jak skutecznie zdobyć ich dużą ilość za darmo. Chcemy by nasze profile na Instagramie były popularne, lecz niekoniecznie chcemy za to płacić. Istnieje jednak szereg sprawdzonych i popularnych metod gwarantujących duże zainteresowanie, szybkie zdobycie znaczącej ilości followersów, komentarzy i lajków. Jakie są najpopularniejsze sposoby na zdobycie like za darmo? Sprawdźmy:

Sposoby na darmowe lajki

Chcemy by nasze profile na Instagramie były popularne, lecz niekoniecznie chcemy za to płacić. Istnieje jednak szereg sprawdzonych i popularnych metod gwarantujących duże zainteresowanie, szybkie zdobycie znaczącej ilości followersów, komentarzy i lajków. Jakie są najpopularniejsze sposoby na zdobycie like za darmo? Sprawdźmy:

 1. Wykorzystywanie popularnych hasztagów – wykorzystując odpowiednie hasztagi możemy trafić do większej ilości użytkowników oraz zdobyć obserwujących spoza swojej dziedziny. Najpopularniejsze przydatne hasztagi to #throwbacktrursday, #instafollow, #instalike, #instapic, #me, #weekend, #love

 2. Wymienianie się lajkami z innymi użytkownikami – odbywa się to najczęściej za pośrednictwem grup na facebooku, w których użytkownicy udostępniają swoje profile na Instagramie oraz wzajemnie lajkują swoje posty i zdjęcia kierując się zasadą like za like. Możliwe jest też lajkowanie zdjęć oznaczonych tagami #l4like, #l4l lub innych o podobnym znaczeniu. Osoby używające tych hasztagów sugerują, że za lijki i suby odwdzięczą się tym samym.

 3. Promocja przez znanych użytkowników – znane osoby, mające dużą ilość obserwujących mogą bardzo pomóc w promocji profilu, ponieważ, dzięki ich wsparciu profil może dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Nie chodzi tu tylko o osoby publiczne, ale również o osoby mające dużo obserwujących w serwisie.

 4. Dostosowywanie treści do użytkowników – publikowanie zdjęć o popularnej tematyce lub kompozycji może sprawić, że użytkownicy chętniej polubią tego typu zdjęcia oraz zaczną obserwować profil. Stosowanie zasad złotego podziału przy robieniu zdjęć, wykorzystywanie popularnych akcesoriów lub fotografowanie obiektów i miejsc popularnym.

 5. Odpowiedni czas i częstotliwość publikacji treści – za wyświetlanie treści użytkownikom odpowiadają różnego typu skrypty. Publikowanie zbyt często lub zbyt rzadko powoduje, że treści są gorzej pozycjonowane. W internecie można znaleźć szereg stron i programów, który przeliczają najlepsze pory na publikowanie treści.

 6. Oglądanie reklam w zamian za lajki – istnieją serwisy i aplikacje, dzięki którym można zdobyć lajki oglądając reklamy. Jest to tak naprawdę wymiana swojego czasu na lajki.

 7. Udostępnianie kontrowersyjnych treści – treści związane z gorącymi tematami będą częściej oglądane i lajkowane. Aktualne wydarzenia, treści polityczne lub dotyczące tematów tabu. Wybierając tego typu treści łatwiej przyciągnąć użytkowników.

 8. Udostępnianie treści związanych z erotyką – zmysłowość i nagie ciało są czymś co przyciągają wzrok niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Wystarczy odpowiedni kadr lub lekkie niedopowiedzenie by przyciągnąć dodatkowych obserwujących.

 9. Wykorzystywanie nielegalnego oprogramowania i botów do zdobywania lajków – korzystanie z programów zewnętrznych, które wykorzystują różnego typu algorytmy do publikowania treści na profilu lub zajmują się lajkowaniem zdjęć osób, które odwdzięczą się tym samym. Wszelkie tego typu programy są zabronione przez regulamin serwisu.


Niektóre z tych metod są dwuznaczne moralnie lub wręcz zabronione przez regulamin serwisu. Nie powstrzymuje to jednak użytkowników przed ich wykorzystywaniem.

Dlaczego warto zdobywać darmowe lajki na Instagramie?

Co daje użytkownikom zdobywanie lajków na Instagramie? Przede wszystkim szerszy odbiór prezentowanych treści oraz większą popularność profilu. Niezależnie od branży czy dziedziny popularność zdjęć, niezależnie czy prawdziwa czy nie, decyduję o tym do ilu osób one dotrą oraz czy nasze konto będzie interesujące dla innych użytkowników, sponsorów czy reklamodawców. Działalność w niektórych branżach jest wręcz niemożliwa bez dobrze wypromowanego konta na Instagramie. Zdobycie like za darmo jest często najlepszym sposobem na wybicie się i zdobycie fanów, którzy naprawdę zainteresują się tematyką profilu.

Serwisy sprzedające lajki

Poza wymienionymi wcześniej sposobami zdobycia lajków istnieje jeszcze jeden. Like można kupić i to w masowych ilościach. Można w tym celu wykorzystać serwisy takie jak lajkiinsta.pl, które zajmują się sprzedażą lajków do wszystkich znaczących serwisów społecznościowych. Korzystanie z tej metody wiąże się z kosztami, jednak jest to najszybsza i najmniej wymagająca metoda zdobycia popularności na Instgramie. Warto sprawdzić co mogą nam zaoferować Instagram Like czy Instagram Followers, bowiem może się okazać, że jest to metoda najlepiej odpowiadająca naszym potrzebom.

Jak kupić lajki w sklepie lajkiinsta.pl?

Żeby kupić lajki lub followy z wykorzystaniem sklepu internetowego lajkiinsta.pl wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę internetową sklepu
 2. Znajdź produkt: Instagram Like
 3. Wybierz ilości lajków, jaką chcesz zakupić oraz dobierz opcje dodatkowe, takie jak autouzupełnianie.
 4. Podaj link do swojego zdjęcia oraz opłać zamówienie.

Po opłaceniu zakupu możesz zacząć się cieszyć pojawiającymi się na profilu lajkami. Serwis umożliwia jednoczesny zakup nawet 5000 polubień.