poniedziałek, 03 sierpień 2020 18:12

Jakie są zalety lakierów hybrydowych?

Lakiery hybrydowe Lakiery hybrydowe

Każda kobieta stara się dbać o piękny wygląd dłoni i paznokci. Właśnie dlatego salony kosmetyczne oferują wiele usług obejmujących pielęgnację dłoni. Ostatnimi czasy do najbardziej popularnych należą lakiery hybrydowe. Długotrwały efekt i bardzo atrakcyjny wygląd paznokci to ich największe atuty. Dlatego w dzisiejszym artykule omówimy nieco bliżej lakiery hybrydowe.

 

Kto może stosować lakiery hybrydowe?

Nie ma specjalnych ograniczeń jeżeli chodzi o stosowanie lakierów hybrydowych. Specjaliści zalecają wykonywanie hybryd kobietom, które chcą osiągnąć długotrwały efekt oraz tym, które nie lubią zbyt często zmieniać koloru paznokci. Faktem jest, że lakiery hybrydowe mogą utrzymywać się na paznokciach nawet przez 3 tygodnie. Co istotne po upływie tak długiego czasu lakier zachowuje pierwotny wygląd.

Lakiery hybrydowe są także polecane kobietom, które mają problem z obgryzaniem paznokci. Prawidłowa aplikacja lakieru powoduje, że jego struktura staje się bardzo twarda. A to skutecznie uniemożliwia obgryzanie paznokci. Lakiery hybrydowe pozwalają zatem efektywnie walczyć z nałogiem.

Zgodnie z zaleceniami specjalistów lakier hybrydowy powinno się usuwać po około 2 tygodniach. Celem jest przede wszystkim zachowanie płytki paznokcia w dobrym stanie. Zbyt długie noszenie hybryd może prowadzić do przesuszenia płytki. Niemniej jednak nawet 2 tygodnie to znacznie dłużej niż wytrzymują tradycyjne lakiery.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Lakiery hybrydowe to świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają problem z aplikacją tradycyjnego lakieru. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że lakier hybrydowy umożliwia wykonanie dużej liczby poprawek. Dzięki temu zamalowane skórki czy nałożenie zbyt grubej warstwy przestaje być problemem. Oczywiście do momentu utwardzenia lakieru pod lampą UV.

Cechą charakterystyczną lakierów hybrydowych jest stosunkowo krótki czas utwardzania. Pełne utwardzenie lakieru można uzyskać już w ciągu 120 sekund pod lampą UV. Tradycyjne lakiery schną o wiele dłużej, co powoduje spore niedogodności.

Jaka jest kolorystyka lakierów hybrydowych?

Kolorystyka lakierów hybrydowych bije na głowę tradycyjne lakiery. Duża różnorodność odcieni to z jednej strony komfort wyboru, a z drugiej problem z podjęciem decyzji. Dużym atutem lakierów hybrydowych jest ich naturalny wygląd. Tym różnią się od tipsów i lakierów żelowych. Stosując lakiery hybrydowe, można uniknąć kiczowatego efektu przerysowania lub sztuczności. Lakiery hybrydowe przechowywane przez długi czas w buteleczce zachowują optymalną konsystencję. Odporność na zasychanie jest wynikiem nowoczesnej formuły, która różni się od tradycyjnych lakierów. Większa trwałość oraz dłuższy czas utrzymywania się lakieru po nałożeniu generują realne oszczędności.

Stosując lakiery hybrydowe, można liczyć na długotrwały i naturalny efekt. Dotyczy to również produktów z oferty duogel.pl. Oferta sklepu Duogel to nie tylko lakiery hybrydowe, ale także żele, płyny do dezynfekcji i akcesoria do manicure.