środa, 24 luty 2021 10:13

Przywróć iskrę

zabawki erotyczne zabawki erotyczne

Czy twoje życie seksualne staje się coraz bardziej monotonne? Straciliście chemie, która na początku nie pozwalała wam spędzić spokojnie nawet jednej nocy?

 

Ekscytujący nowy romans jest niesamowity, pełen emocji i dla wielu myśl, że nigdy więcej go nie przeżyje, może być dość przerażająca.

Z drugiej strony bycie w związku, bycie razem i kochanie się każdego dnia jest również całkowicie magicznym doświadczeniem. I nie martw się, istnieją sztuczki, które sprawią, że twoja nowa miłość na nowo rozkwitnie, nawet jeśli jesteście razem od wielu lat.

Zarezerwujcie czas dla siebie

Kiedy mija okres “motylków”, życie codziennie idzie naprzód a większość rozmów sprowadza się do rachunków, pracy czy zakupów, bardzo łatwo jest zapomnieć o znalezieniu czasu dla siebie. Pamiętaj, bycie w tym samym domu nie musi oznaczać, że spędzacie razem czas.

Chociaż „planowanie” czasu dla siebie nawzajem może wydawać się niezbyt nieromantyczne, w wielu przypadkach jest konieczne i ważne.

Powinniście przynajmniej 2 razy w miesiącu znaleźć kogoś, kto może zaopiekować się Twoimi dziećmi, abyście mogli być razem tylko we dwoje. Może być w restauracji, ale też na spokojnie w domu z dobrym jedzeniem, świecami na parapecie i przyjemną muzyką w tle.

To, gdzie jesteście, tak naprawdę nie ma znaczenia, najważniejsze jest to, żebyście mieli czas na rozmowę, pocałunki, spojrzenie sobie w oczy i cieszenie się swoim towarzystwem.

Wyłącz telewizor, odłóż telefon

Gdy już wracacie do domu i macie chwile do odpoczynku, zamiast tradycyjnego oglądania serialu czy filmu, spróbujcie czegoś co nie wymaga technologii. Odłóżcie telefony, które będą tylko psuły atmosferę. Usiądźcie razem, porozmawiajcie np. O waszym dniu, planach, marzeniach, zagrajcie w grę. Spędźcie ten czas skupiając się tylko na sobie.

Zabawki erotyczne lub gry erotyczne dla par

Jeśli jeszcze nie macie zabawek erotycznych, być może właśnie tego potrzebujesz, aby urozmaicić swoje życie seksualne, a tym samym ponownie się w sobie zakochać. Zabawki erotyczne mogą dodać wyjątkowej iskry Twojemu związkowi i sprawić, że będzie on znowu ekscytujący.. Wspólne oglądanie zabawek erotycznych w internetowym sklepie erotycznym może pomóc wam podczas rozmowy o waszych pragnieniach i fantazjach. Tutaj możesz usiąść i sprawdzić wybór oraz poczytać o różnych opcjach oferowanych przez Palora.pl.

Pocałujcie się

Czy pamiętasz o pocałunkach? Zgadza się! W rzeczywistości całowanie jest jedną z rzeczy, o których wiele osób może zapomnieć, gdy nowa miłość już nie kwitnie, ale pocałunki są bardzo ważne i wzmacniają nie tylko związek, ale także zdrowie psychiczne. Postaraj się, aby pocałunek był trochę dłuższy niż zwykle, aby nie był to tylko szybki pocałunek cioci, gdy wychodzisz rano lub przed pójściem spać. Pocałunki stymulują kilka miejsc w mózgu i zwiększają pożądanie seksualne. Jednocześnie całowanie tak naprawdę zmniejsza stres. Pozostaje wam tylko oddać się pocałunkom!