poniedziałek, 08 kwiecień 2024 11:12

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Moda z lat 90. doświadcza swojego renesansu, co potwierdzają liczne gwiazdy popu, które zdecydowały się na ponowne wprowadzenie kolczyków w pępku do swojego wizerunku. Addison Rae i Ice Spice, znane z aktywności w mediach społecznościowych, są przykładem celebrytek, które przyczyniają się do odrodzenia tego trendu. Wystarczy rzucić okiem na ich profile na Instagramie lub TikToku, aby zauważyć, że połyskujące kolczyki w pępkach znów zdobywają popularność.

czwartek, 26 październik 2023 21:05

Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne od dawien dawna uważane są za skarby ziemi. Dodatkowo od starożytności przypisuje się im magiczne właściwości, cudowne zdolności czy wpływ na ludzkie losy. Często było to powiązane z ich kolorem i podobieństwem do zjawisk fizycznych, czerwień - ogień, niebieski - woda, niebo, czy zielony - natura. Dziś żyjemy już w innych czasach, lecz wiara w moc kamieni szlachetnych wciąż z nami pozostaje i rozbudza wyobraźnię. W poniższym artykule sprawdzimy jak się ma sprawa z niebieskimi kamieniami szlachetnymi, dlaczego są takie wyjątkowe i na co wpływa ich niebieski kolor.

Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu cieszy się niezachwianą pozycją i szczególną uwagą wśród kobiet. Dzięki uniwersalności, która pozwala na łączenie jej z różnorodnymi kreacjami jest często polecana przez jubilerów ii stylistów. Ale jak samemu dopasować złote akcesoria, tak aby podkreślały nasz wygląd?

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się w kosmosie – przestrzeni od zawsze przyciągającej ciekawość człowieka. Kawałek nieznanego nam wszechświata może odkryć przed nami pracownia Motyle. Kolekcja Cosmic Love nawiązuje do tajemnic, które znajdują się ponad naszymi głowami.

Biżuteria to jeden z najczęściej kupowanych dodatków. Często jest też wręczana w ramach prezentu na różne, przeważnie większe okazje.

Pierścionki są jednym z chętniej wybieranych elementów biżuteryjnych. Na rynku pojawiają się cały czas nowe modele, które podbijają serca klientów.

Strona 1 z 8

Piękna biżuteria

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Moda z lat 90. doświadcza swojego renesansu, co potwierdzają liczne gwiazdy popu, które zdecydowały się na ponowne wprowadzenie kolczyków w czytaj dalej
Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne od dawien dawna uważane są za skarby ziemi. Dodatkowo od starożytności przypisuje się im magiczne właściwości, cudowne zdolności czytaj dalej
Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu czytaj dalej
Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się czytaj dalej
  • 1