Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu cieszy się niezachwianą pozycją i szczególną uwagą wśród kobiet. Dzięki uniwersalności, która pozwala na łączenie jej z różnorodnymi kreacjami jest często polecana przez jubilerów ii stylistów. Ale jak samemu dopasować złote akcesoria, tak aby podkreślały nasz wygląd?

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się w kosmosie – przestrzeni od zawsze przyciągającej ciekawość człowieka. Kawałek nieznanego nam wszechświata może odkryć przed nami pracownia Motyle. Kolekcja Cosmic Love nawiązuje do tajemnic, które znajdują się ponad naszymi głowami.

Biżuteria to jeden z najczęściej kupowanych dodatków. Często jest też wręczana w ramach prezentu na różne, przeważnie większe okazje.

Pierścionki są jednym z chętniej wybieranych elementów biżuteryjnych. Na rynku pojawiają się cały czas nowe modele, które podbijają serca klientów.

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu, który zrobi wrażenie na obdarowanej osobie, to pierścionek z rubinem będzie doskonałym wyborem. Rubiny, jako kamienie szlachetne są jednymi z najbardziej pożądanych wśród miłośników prawdziwej biżuterii.

Moment zaręczyn jest absolutnie niezapomniany. Symbolem miłości nadchodzących życiowych zmian jest oczywiście pierścionek zaręczynowy, który mężczyzna wręcza swojej ukochanej.

Strona 1 z 8

Piękna biżuteria

Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu czytaj dalej
Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się czytaj dalej
Jaka biżuteria jest obecnie najchętniej wybierana?

Jaka biżuteria jest obecnie najchętniej wybierana?

Biżuteria to jeden z najczęściej kupowanych dodatków. Często jest też wręczana w ramach prezentu na różne, przeważnie większe okazje. czytaj dalej
Prezenty na każdą kieszeń

Prezenty na każdą kieszeń

Niemal każda uroczystość wiąże się z koniecznością przygotowania i podarowania prezentów. Niestety bardzo często mamy problem z doborem oryginalnego i czytaj dalej
  • 1