piątek, 19 luty 2021 17:34

Jaki podkład Estee Lauder Double Wear wybrać?

Estee Lauder Double Wear Estee Lauder Double Wear

Marki Estee Lauder nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej produkty przede wszystkim podkłady do cery są bardzo dobrze znane wszystkim fankom makijażu.

Jednym z topowych produktów Estee Lauder jest podkład Double Wear. Jest to aksamitny podkład o lekkiej konsystencji. Uwielbiamy go za to, że zapewnia dobre krycie i naturalny wygląd bez efektu maski. Przy jakiej skórze sprawdzi się ten fluid? Jaki jego odcień dobrać?

Estee Lauder Double Wear – charakterystyka

Estee Lauder Double Wear to jeden z najbardziej znanych fluidów do twarzy tej marki. Lekki, kryjący, naturalny stosowany jest przez wiele kobiet. Chętnie sięgamy po niego, jeśli chcemy ukryć niedoskonałości skóry, zakryć przebarwienia, czy stworzyć makeup utrzymujący się przez długie godziny. Makijażystki wskazują, że makijaż wykonany za pomocą Estee Lauder Double Wear utrzymuje się nawet do 10 godzin, nie dając przy tym efektu błyszczenia się cery. Jak więc widać podkład ten jest niemal uniwersalny. Stosować można go nie tylko przy różnych okazjach, ale przy różnym kolorycie skóry. Wynika to z tego, że Estee Lauder Double Wear dostępny jest na https://tagomago.pl/pages/double-wear w 40 odcieniach bazowych. Dzięki temu można łatwo go dobrać do pigmentu skóry. Mnogość odcieni pozwala dobrać taki, który idealnie stopi się z cerą i nie pozostawi na niej efektu sztuczności i kolorystycznego przyciemnienia.

Estee Lauder Double Wear

Estee Lauder Double Wear

Dlaczego warto stosować podkład Estee Lauder Double Wear?

Popularność podkładu Estee Lauder Double Wear wynika z jego wielu zalet. Będzie on nie tylko doskonałym kosmetykiem do wykończenia makijażu, może też posłużyć jako jego baza. Lekka konsystencja sprawia, że można go stosować w makeup dziennym, natomiast dobre właściwości kryjące pozwalają wykonać Estee Lauder Double Wear makijaż wieczorowy i wyjściowy. Bez względu, do którego typu makeup zostanie użyty, będzie on pięknie się prezentował na skórze, a dodatkowo pozwoli jej oddychać i zapewnia odpowiednie nawilżenie. Fluid będzie też chronił cerę przed działaniem promieni słonecznych, a wynika to z tego, że zawiera filtr SPF 10. Beztłuszczowa formuła kosmetyków nie zapycha skóry, nie powoduje powstawania zaskórników. Jako zaletę podkładu uważa się to, że bardzo dobrze się rozprowadza, można go nakładać pędzelkiem gąbką i palcami. Musisz jednak pamiętać, że Estee Lauder Double Wear ma również wady. Pierwszą z nich jest wysoka cena. To, dlatego podkład najlepiej kupować na wyprzedażach lub polować na rabaty w e-drogeriach. Minusem podkładu jest też to, że może lekko wysuszać cerę, dlatego przed jego nałożeniem warto zaaplikować krem nawilżający.

Podkład Estee Lauder Double Wear

Podkład Estee Lauder Double Wear

Jaki odcień Estee Lauder Double Wear wybrać?

Odcienie podkładu Estee Lauder Double Wear oznaczone są numerami. Pierwszą grupę stanowią odcienie oznaczone liczbą 1. Zostały one stworzone dla kobiet o jasnej karnacji, które nie chcą tego sztucznie zmieniać. Dla osób o ciemniejszej skórze marka Estee Lauder stworzyła podkłady oznaczone numerami od 2 do 5. Występują one w różnych tonacjach i odcieniach. Jak je rozpoznać. Oprócz liczby na pudełeczku zawsze znajduje się litera C, N lub W. Ta pierwsza oznacza tony chłodne, N – naturalne, a W – ciepłe.