wtorek, 22 luty 2022 11:48

Jakie dildo wybrać?

Dildo Dildo - Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Dildo, czyli sztuczny członek, to jeden z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Podczas jego zakupu warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Sprawdź, jak wybrać dildo dopasowane do własnych potrzeb!

 

Dildo to zabawka erotyczna idealna zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jakie są rodzaje dild? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Dildo – co to jest?

Dildo to inaczej sztuczny penis, który swoim wyglądem i teksturą przypomina prawdziwego męskiego członka. Realistyczne dilda mają anatomiczny kształt i wyraźnie odznaczające się żyły; często posiadają również syntetyczne jądra. Dildo to bardzo uniwersalny gadżet, który idealnie sprawdza się zarówno podczas zabaw solo, jak i romantycznych wieczorów we dwoje.

Rodzaje dild

W sklepach można znaleźć różne rodzaje dild. Poszczególne modele różnią się m.in. kształtem, przeznaczeniem i rozmiarem. Jakie dilda mamy do wyboru?

  • Dilda klasyczne (realistyczne) – do złudzenia przypominające prawdziwego penisa;
  • Dilda analne – do penetracji odbytu. Chętnie wykorzystywane przez pary homo- i heteroseksualne;
  • Dilda do uprzęży – idealny wybór nie tylko dla lesbijek, ale także dla par heteroseksualnych;
  • Dilda dla par – wyposażone w dwie różne końcówki;
  • Dilda z przyssawką – można umieścić je np. na podłodze lub pod prysznicem; umożliwiają stymulację bez konieczności użycia rąk.
  • Dilda z wibracjami – wibracje pobudzają ścianki pochwy, co zapewnia jeszcze więcej przyjemności.

Czym się kierować podczas zakupu dilda?

Jeżeli planujesz zakup dilda, z pewnością zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni produkt. Jedną z najważniejszych kwestii, na jakie należy zwrócić uwagę, jest materiał, z którego zostało wykonane dildo. Na rynku są dostępne gadżety silikonowe, metalowe, szklane, drewniane i żelowe, a także wykonane z tzw. cyberskóry. Wybór materiału zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i preferencji. Kolejnym aspektem, któremu trzeba się przyjrzeć podczas zakupu dilda, jest jego rozmiar. W sklepach można znaleźć dilda w różnych rozmiarach - małym, średnim i dużym. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, najlepszym wyborem będzie zabawka w małym rozmiarze.

Gdzie kupić dilda z wibracjami?

Planujesz kupić dildo lub wibrator wysokiej jakości? Szeroka oferta tego typu produktów jest dostępna m.in. w internetowych sklepach erotycznych. Znajdziesz tam m.in. dilda realistyczne, wibratory stymulujące łechtaczkę i punkt G oraz inne zabawki dla dorosłych idealnie dopasowane do potrzeb Twojego ciała.