środa, 20 maj 2020 14:37

Prezentownik mamy XXI wieku

Butelka waterdrop® Butelka waterdrop®

Zbliża się jedno z najważniejszych w kalendarzach wszystkich córek i synów święto - Dzień Matki. Czy w dobie epidemii będzie inne niż zwykle? Jedno jest pewne - w trudnych czasach musimy być jeszcze bliżej siebie i jeszcze bardziej dbać o najbliższych, w tym o nasze mamy.

Szklana designerska butelka albo audiobook to idealna propozycja prezentu dla dynamicznych i nowoczesnych mam. Zapomnij o koszach ze słodkościami, kwiatach i suplementach diety – zobacz prezenty godne drugiej dekady XXI wieku.

 

Zamiast książki - czytnik albo audiobook

 

Ekologicznie i opłacalnie. Wszyscy kochamy zapach papieru - jedni w świeżo wydrukowanych magazynach, inni tych starych, kurzących się na półkach! Jednak świat będzie do przodu i nie zwalnia, a czytnik otworzy przed mamą kolekcje wszystkich księgarni świata! Ich popularność stale rośnie i nic dziwnego – są tańsze i nie zajmują tyle miejsca co tradycyjne książki.

 

Zamiast kosza niezdrowych przekąsek – kosz mikro napojów waterdrop®

 

Jeśli Twoja mama śledzi nowinki, to może zna już nowy hit na rynku - mikronapoje waterdrop® o ziołowych i owocowych smakach. To kapsułki, które rozpuszczają się w wodzie. Jeśli Twoja mama miała problem z odpowiednim nawodnieniem, będą dla niej idealne! Kapsułki są pełne roślinnych ekstraktów i witamin, a co najważniejsze – są pyszne, dlatego Twoja mama już nigdy nie zapomni sięgnąć po wodę. Waterdrop® oferuje smaki całego świata: od słodkich po ziołowe - to zasługa składników takich jak afrykański baobab, indyjska moringa, czy azjatycka acaia. Poszczególne smaki mają także różne działanie: wspomagają naturalne piękno, dostarczają zdrową dawkę energii lub przynoszą ukojenie i relaks. Co więcej, waterdrop® oferuje również całą gamę designerskich akcesoriów, które uzupełnią Twój prezent: kapsułkom towarzyszą szklane i metalowe butelki wielokrotnego użytku, a także metalowe słomki, bawełniane torby, szklanki i inne designerskie akcesoria.

 

Z okazji tego święta, waterdrop® przygotował specjalną promocję, z okazji Dnia Matki do każdego zakupionego zestawu Empowerment dodawana jest darmowa butelka: https://pl.waterdrop.com. Jeśli Twoja mama lubi rzeczy wyjątkowe przyjrzyj się przepięknej edycji limitowanej: Hvass & Hannibal.

 

Zamiast zegarka - smartwatch

 

Odpowiednio nawodniona i zaopatrzona w designerską butelkę waterdrop®, mama na pewno będzie chciała zadbać o swoją kondycję fizyczną. Pomoże jej w tym smartwatch, czyli inteligentny zegarek. Zamiast tarczy ze wskazówkami smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz, który oprócz godziny pokazuje różne inne informacje takie jak powiadomienia o połączeniach, e-mailach. Za pomocą smartwatcha można również monitorować swoją aktywność fizyczną, czy kontrolować inne aplikacje, na przykład aparat. Co ważne dla miłośniczek elegancji, producenci smartwatchy zadbali również o estetykę produktów, dostępne są zarówno opcje sportowe, jak i casualowe czy eleganckie, tak samo jak w przypadku tradycyjnych zegarków.

 

 

Zamiast płyty – subskrypcja Spotify i bezprzewodowe słuchawki

 

Twoja mama kocha muzykę? Już niedługo może zaskoczyć młodsze pokolenie znajomością najnowszych hitów, a starszym pokaże swoją subskrypcję Spotify na cały rok, która dostała w prezencie na Dzień Matki. Sama będzie zadziwiona jakością dźwięku i odkryje nowe fantastyczne podcasty w pasjonującej ją tematyce – np. prozdrowotne albo kulinarne. A jeśli w pakiecie dostanie bezprzewodowe słuchawki - przetańczy w salonie cała noc.

 

 

I jak Ci się podoba nowa odsłona nowoczesnej mamy? Wszystkie proponowane przez nas produkty kupisz bez wychodzenia z domu.

Więcej w tej kategorii: Autoryzowany serwis Iphona »