Zlot pasjonatów fotografii i zawodowych fotografów odbywający się w Sandomierzu to niebagatelne wydarzenie upamiętniające 180 rocznicę polskiej fotografii oraz światowy dzień fotografii.

Często osobom, które mają nietypowe rozmiary trudno znaleźć odpowiednie, wygodne ubranie na co dzień. Jeszcze trudniej jest dobrać odpowiednie eleganckie elementy garderoby, jak np. koszule, marynarki czy spodnie garniturowe.

piątek, 27 sierpień 2021 19:17

Złote pierścionki w modnych wzorach

Wśród najpopularniejszych rodzajów biżuterii można w szczególności wymienić złote pierścionki. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także poznać najbardziej istotne aspekty związane z ich zakupem.

Kamizelka męska do jeansów – czy to dobry pomysł? Jak się okazuje, tak! Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby dobrać odpowiedni model kamizelki, który będzie pasował do luźniejszego, codziennego i sportowego stylu.

Tuniki w różnej formie znane są ludzkości już od starożytności. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych elementów damskiej garderoby.

środa, 25 sierpień 2021 11:10

Koronkowa bielizna - dlaczego warto ją mieć?

Koronkowa bielizna to element garderoby, który sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowo, mając go na sobie. Koronki znajdujące się na niej to starannie wykonane ornamenty, które pięknie zdobią majtki i biustonosze. Kiedy warto więc sięgnąć po ten rodzaj bielizny?

Strona 1 z 33