Modele butów Nike to klasyka w świecie obuwia przeznaczonego do aktywności fizycznej. Ale dzięki temu, że są niezwykle wytrzymałe, wygodne, a do tego po prostu piękne, już dawno wykroczyły poza boiska i bieżnie, i trafiły na ulice, podbijając serca wszystkich. Który z modeli kultowych butów warto wybrać na wiosnę 2021? 97 nike air max to jedna z intrygujących propozycji.

czwartek, 21 styczeń 2021 13:12

Historia marki Ellesse

Ellesse to włoska marka odzieżowa. Pierwsza siedziba producenta została założona we włoskim miasteczku Umbria 19 czerwca 1959 roku.

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze ubrań z pewnością jest wygoda noszenia. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszy się odzież i obuwie sportowe.

poniedziałek, 18 styczeń 2021 10:14

Beret damski na wiosnę, jaki wybrać?

Polki coraz chętniej sięgają po różnorodne nakrycia głowy. Nie są to już tylko grube zimowe czapki, które mają chronić przed chłodem.

Inwestując w dobrej jakości odzież izolacyjną i rozpoczynając przygotowania od odzieży bazowej masz znacznie większe szanse na skuteczne odprowadzenie potu ze skóry, zabezpieczenie ciała przed wychłodzeniem i ochronę przed wiatrem, bez poczucia że zimowe ubrania muszą być obszerne i niewygodne.

Bluzki i koszule są stałym elementem garderoby kobiet pracujących, które muszą przestrzegać odpowiedniego dress code’u.

Strona 1 z 21