Ostatnie lata w modzie to przede wszystkim pochwała wygody. “Wyszliśmy” z krępujących ruchy, niezbyt komfortowych w noszeniu, a często także niepraktycznych ubrań i postawiliśmy na luz. Spodnie biodrówki wymieniliśmy na dżinsy z wysokim stanem, sztywne żakiety ustąpiły miejsca oversizowym marynarkom, a poliestrowe, śliskie topy odeszły w zapomnienie na rzecz bawełnianych bluzek.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 10:59

Jak się ubrać na randkę latem?

Ubiór na randkę latem to duże wyzwanie. Trzeba nie tylko zadbać o stylowy look, ale także o wywarcie właściwego wrażenia. Gdy z nieba leje się żar, łatwo o odsłonięcie tego, czego na pierwszej randce nie wypada pokazywać. Doradzamy, jakie ubrania zakładać na randkę latem i w jakim sklepie z odzieżą online można je kupić.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 18:15

Najmodniejsze buty na lato

Lato to moment, kiedy można wyeksponować nogi i stopy. Doskonale będą się do tego nadawały buty wygodne i bardzo ładne. Oczywiście koniecznie powinniśmy się kierować podczas zakupów do sklepów, które zostały bardzo szczegółowo sprawdzone przez innych klientów.

Biustonosz to jeden z ważniejszych elementów codziennego ubioru, a jego wybór wcale nie jest łatwy. Bogaty asortyment bieliźniany oferowany przez sklepy online sprawia, że biustonosz sportowy może być nie tylko wygodny, ale także po prostu ładny.

Zakup stroju kąpielowego bywa często poprzedzony wielogodzinnymi poszukiwaniami. W końcu musi nie tylko się podobać, ale też być dobrze dopasowany do sylwetki, eksponować jej zalety i tuszować ewentualne mankamenty. Strój kąpielowy powinien być też wygodny w noszeniu.

wtorek, 28 lipiec 2020 20:46

Które spinki do mankietów wybrać?

W męskim stroju formalnym akceptowana jest naprawdę niewielka dawka biżuterii. Jest to zegarek, spinki do mankietów oraz ewentualnie obrączka. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na spinki, które są z pozoru niewielkim detalem, jednak potrafią widocznie uatrakcyjnić całą stylizację.

Strona 1 z 7