poniedziałek, 26 październik 2020 16:56

Jak dobrać biustonosz push-up?

Idealnie dopasowany biustonosz push-up zapewni komfort, wygodę i ładne wyeksponowanie biustu. To dlatego tak ważne jest, aby jego wybór nie był przypadkowy. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na kilka, szalenie ważnych czynników, od których w dużej mierze będzie zależało zarówno dobre samopoczucie, a nawet zdrowie każdej pani.

W ostatnich latach odzież używana budzi coraz większe zainteresowanie konsumentów. Dzieje się tak z kilku powodów. Część z nich szuka sposobów na oszczędzanie na zakupach odzieży. Inni szukają możliwości zakupy oryginalnych rzeczy, które pozwolą im stworzyć wyjątkowe stylizacje. Czy faktycznie warto kupować odzież używaną? Gdzie można szukać najciekawszych propozycji?

Złota biżuteria nie jest wcale w całości wykonana ze złota. Jak to możliwe? Kruszec ten w czystej postaci jest bardzo miękki i elastyczny, więc trudno byłoby stworzyć przy jego pomocy jakąkolwiek biżuterię. Niezbędne jest więc dodanie do złota stopów innych metali. W zależności od zastosowanych proporcji, określana na tej podstawie jest właśnie próba złota. Sprawdzamy jakie ma to znaczenie dla rodzaju biżuterii.

piątek, 23 październik 2020 11:33

Jak dobrze wybrać krój spodni? Poradnik

Z regularną talią, podwyższonym stanem, biodrówki - to tylko trzy podstawowe fasony talii w spodniach. Do tego dochodzi krój nogawek, materiał oraz styl. Istnieje wiele rodzajów spodni, dlatego łatwo się w tym pogubić i trudno dobrać odpowiednie. Podpowiadamy, w jakim fasonie będziesz wyglądać najkorzystniej.

Jesteśmy już u progu jesieni, a co za tym idzie na zewnątrz robi się coraz chłodniej i bardziej deszczowo. Jesień to także okres przeziębień i ogólnego osłabienia organizmu, dlatego szczególnie w tym czasie warto zadbać o swoją odporność.

Październik to ostatni moment na uzupełnienie jesienno-zimowej garderoby dziecka. Temperatury za oknem są już coraz niższe, a z każdym dniem mogą one spadać jeszcze bardziej. Do tego trzeba liczyć się z tym, że pogoda będzie coraz bardziej deszczowa i wietrzna. Przygotowując jesienną szafę dziecka należy więc zadbać o to, aby znalazły się w niej ciuchy na różne warunki pogodowe. 

Strona 1 z 14