piątek, 23 październik 2020 12:36

Biżuteria – prezent dla ciała i ducha

naszyjniki z kamieni naturalnych naszyjniki z kamieni naturalnych

Pogorszone samopoczucie, brak koncentracji, permanentne uczucie stresu. Które z wymienionych dolegliwości dotyczą Ciebie?

 

Aktualny tryb życia oraz uczucie niepewności nie sprzyjają ogólnemu komfortowi i samopoczuciu. Coraz częściej sięgamy po niekonwencjonalne metody, których działania nie da się w pełni wytłumaczyć naukowo. Wracamy do naturalnych metod leczenia z których korzystały nasze babcie, bo w końcu natura hojnie nas obdarowała. Wystarczy nauczyć się obserwacji reakcji swojego organizmu na jej dary.

Tuż obok ziołolecznictwa i aromaterapii coraz częściej się mówi o litoterapii, która zajmuje się wpływem kamieni szlachetnych na organizm człowieka.

Biżuteria na poprawę samopoczucia

Od zawsze zakup biżuterii jest synonimem małej przyjemności. Jednak jak się okazuje, nie tylko nowa ozdoba w szkatułce ma na to wpływ. Skumulowana w kamieniach naturalna moc dobroczynnie wpływa na człowieka. Dlatego wybierając swoją codzienną biżuterię warto zapoznać się z jej działaniem.

Brakuje Ci energii do działania?

Zatem biżuteria z granatem o intensywnie czerwonej barwie jest stworzona dla Ciebie. Skumulowana w tym kamieniu naturalna moc poprawia krążenie krwi, dzięki temu odczuwa się znaczny przypływ energii na co dzień. Kamień ten przywraca również równowagę w wielu aspektach życiowych m.in. w sferze seksualnej.

Odczuwasz silny niepokój i strach?

Poszukaj biżuterii z naturalnym labradorytem. Jego naturalna moc łagodzi stany lęku i niepewności. Ponadto pobudza obie półkule do działania, dzięki temu dużo łatwiej jest patrzeć na problem z innej perspektywy.

Miłość do samej siebie i czyste relacje

Pudrowo-różowy morganit to kamień, który oddziałuje na czakrę serca. Jego moc pozytywnie wpływa na miłość do samej siebie oraz pomaga w budowaniu nowego związku pełnego szczerego uczucia. Z nim dużo łatwiej skupić się na pozytywnych cechach partnera i ludzi dookoła. Wnosi w życie miłość, akceptację i blask, który wydobywa się w świetle słonecznym.

Naszyjnik z kamieni szlachetnych – osobisty amulet

Każdy z darów natury jest unikatowy. Nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. No i każdy kamień ma oczywiście inną moc. Wybierając swój naszyjnik z kamieni naturalnych dobrze jest zapoznać się z ich działaniem.

Biżuteria BEMOON

Biżuteria BEMOON

Polska marka jubilerska – BEMOON

BEMOON to marka, która powstała z miłości do natury i z pasji do rzemiosła. Bogata oferta sklepu internetowego w naszyjniki z kamieni naturalnych umożliwi dobranie osobistego amuletu, który będzie zarówno blisko ciała, jak i ducha. Ponadto istnieje możliwość pełnej personalizacji swojego naszyjnika, dzięki możliwości darmowego graweru jaki daje zakup naszyjnika na stronie sklepu.

BEMOON – biżuteria autorska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 695 995 850

https://bemoon.pl/

Piękna biżuteria

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Moda z lat 90. doświadcza swojego renesansu, co potwierdzają liczne gwiazdy popu, które zdecydowały się na ponowne wprowadzenie kolczyków w czytaj dalej
Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne od dawien dawna uważane są za skarby ziemi. Dodatkowo od starożytności przypisuje się im magiczne właściwości, cudowne zdolności czytaj dalej
Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu czytaj dalej
Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się czytaj dalej
  • 1