piątek, 23 październik 2020 12:36

Biżuteria – prezent dla ciała i ducha

naszyjniki z kamieni naturalnych naszyjniki z kamieni naturalnych

Pogorszone samopoczucie, brak koncentracji, permanentne uczucie stresu. Które z wymienionych dolegliwości dotyczą Ciebie?

 

Aktualny tryb życia oraz uczucie niepewności nie sprzyjają ogólnemu komfortowi i samopoczuciu. Coraz częściej sięgamy po niekonwencjonalne metody, których działania nie da się w pełni wytłumaczyć naukowo. Wracamy do naturalnych metod leczenia z których korzystały nasze babcie, bo w końcu natura hojnie nas obdarowała. Wystarczy nauczyć się obserwacji reakcji swojego organizmu na jej dary.

Tuż obok ziołolecznictwa i aromaterapii coraz częściej się mówi o litoterapii, która zajmuje się wpływem kamieni szlachetnych na organizm człowieka.

Biżuteria na poprawę samopoczucia

Od zawsze zakup biżuterii jest synonimem małej przyjemności. Jednak jak się okazuje, nie tylko nowa ozdoba w szkatułce ma na to wpływ. Skumulowana w kamieniach naturalna moc dobroczynnie wpływa na człowieka. Dlatego wybierając swoją codzienną biżuterię warto zapoznać się z jej działaniem.

Brakuje Ci energii do działania?

Zatem biżuteria z granatem o intensywnie czerwonej barwie jest stworzona dla Ciebie. Skumulowana w tym kamieniu naturalna moc poprawia krążenie krwi, dzięki temu odczuwa się znaczny przypływ energii na co dzień. Kamień ten przywraca również równowagę w wielu aspektach życiowych m.in. w sferze seksualnej.

Odczuwasz silny niepokój i strach?

Poszukaj biżuterii z naturalnym labradorytem. Jego naturalna moc łagodzi stany lęku i niepewności. Ponadto pobudza obie półkule do działania, dzięki temu dużo łatwiej jest patrzeć na problem z innej perspektywy.

Miłość do samej siebie i czyste relacje

Pudrowo-różowy morganit to kamień, który oddziałuje na czakrę serca. Jego moc pozytywnie wpływa na miłość do samej siebie oraz pomaga w budowaniu nowego związku pełnego szczerego uczucia. Z nim dużo łatwiej skupić się na pozytywnych cechach partnera i ludzi dookoła. Wnosi w życie miłość, akceptację i blask, który wydobywa się w świetle słonecznym.

Naszyjnik z kamieni szlachetnych – osobisty amulet

Każdy z darów natury jest unikatowy. Nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. No i każdy kamień ma oczywiście inną moc. Wybierając swój naszyjnik z kamieni naturalnych dobrze jest zapoznać się z ich działaniem.

Biżuteria BEMOON

Biżuteria BEMOON

Polska marka jubilerska – BEMOON

BEMOON to marka, która powstała z miłości do natury i z pasji do rzemiosła. Bogata oferta sklepu internetowego w naszyjniki z kamieni naturalnych umożliwi dobranie osobistego amuletu, który będzie zarówno blisko ciała, jak i ducha. Ponadto istnieje możliwość pełnej personalizacji swojego naszyjnika, dzięki możliwości darmowego graweru jaki daje zakup naszyjnika na stronie sklepu.

BEMOON – biżuteria autorska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 695 995 850

https://bemoon.pl/

Piękna biżuteria

Naszyjniki, pierścionki i kolczyki z wzorami chemicznymi – nowy trend w biżuterii

Naszyjniki, pierścionki i kolczyki z wzorami chemicznymi – nowy trend w biżuterii

Któż nie lubi biżuterii? Dla większości kobiet nowa biżuteria jest zdecydowanym powodem do uśmiechu. Trudno się dziwić, w końcu dzięki czytaj dalej
Biżuteria – prezent dla ciała i ducha

Biżuteria – prezent dla ciała i ducha

Pogorszone samopoczucie, brak koncentracji, permanentne uczucie stresu. Które z wymienionych dolegliwości dotyczą Ciebie? czytaj dalej
Wyjątkowa i oryginalna biżuteria ręcznie robiona

Wyjątkowa i oryginalna biżuteria ręcznie robiona

Są ludzie, którym zależy na tym, aby noszone przez nich ubrania, dodatki, wybierane gadżety były rzeczami niepowtarzalnymi. Trudno osiągnąć ten czytaj dalej
Biżuteria męska – hit czy kit?

Biżuteria męska – hit czy kit?

Z całą pewnością temat biżuterii męskiej budzi wiele skrajnych emocji. Przez jednych jest ona wręcz wyśmiewana, inni z kolei uważają, czytaj dalej
  • 1