środa, 28 kwiecień 2021 17:42

Stylowa biżuteria – jakie modele pierścionków są obecnie najmodniejsze?

pierścionek korona pierścionek korona pixabay

Pierścionki są jednym z chętniej wybieranych elementów biżuteryjnych. Na rynku pojawiają się cały czas nowe modele, które podbijają serca klientów.

Jednak również klasyczne propozycje trafiają w gusta współczesnych konsumentów. Jakie zatem modele pierścionków są obecnie najmodniejsze? Jakie pierścionki warto wybrać na co dzień, a jakie będą doskonałym prezentem na różne okazje.

Pierścionki na każdą okazję – zobacz najpopularniejsze modele

Przeglądając oferty różnego rodzaju sklepów internetowych można z łatwością zauważyć, że obecnie bardzo popularne są pierścionki ażurowe. Mogą one mieć klasyczną formę, w której ażur zamknięty jest w określonym kształcie. Jednak pojawiają się również inne, bardziej nowoczesne modele z otwartym wzorem ażurowym. Przykładem może być tutaj pierścionek korona prezentowany na stronie Jubiler Gold Money.

Inną ciekawą propozycją są klasyczne pierścionki, które są pełnym okręgiem. Ich ozdobą często są różnorodne kamienie, np. brylanty. Mogą one być pojedyncze lub ułożone w ciekawy kształt. Tutaj przykładem takiej stylistyki jest pierścionek z serduszkiem, który wykonany jest z białego złota.

Zwróć uwagę, że w biżuterii, tak jak i w innych dziedzinach mody obecnie bardzo modne są modele o minimalistycznej i prostej formie, która zachwyca sama w sobie. Zdobienia są bardzo delikatne i subtelne, by nie przeciążać zbytnio delikatnych kształtów pierścionka.

Jaki pierścionek z okazji zaręczyn wybrać?

Nie można zapominać, że pierścionki bardzo często są dawane w ramach klasycznych zaręczyn. Z tej okazji warto wybrać coś naprawdę wyjątkowego. Taki pierścionek powinien wpisywać się idealnie w gusta wybranki serca. Obecnie najmodniejsze są klasyczne pierścionki o prostym kształcie ozdobione subtelnie kamieniami. Pierścionki takie mogą być wykonane ze złota lub innych metali szlachetnych. Ciekawie prezentują się te, które wykonane są z dwóch rodzajów złota np. białego i żółtego. Intrygująco na dłoni prezentuje się także pierścionek w całości lub częściowo wykonany z różowego złota.

pierścionek ażurowy

pierścionek ażurowy

Jeżeli chodzi o kamienie ozdobne, to pierścionki zaręczynowe często są zdobione brylantami. Niekiedy towarzyszą im kamienie w innych kolorach np. szafiry czy szmaragdy. Pięknie z brylantami wyglądają także rubiny czy bardziej subtelne cytryny.

Pierścionek zaręczynowy może być także ozdobiony subtelnym grawerem zarówno od zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony. Wewnątrz może być także wygrawerowany pamiątkowy wpis, np. z datą zaręczyn.

Piękna biżuteria

Stylowa biżuteria – jakie modele pierścionków są obecnie najmodniejsze?

Stylowa biżuteria – jakie modele pierścionków są obecnie najmodniejsze?

Pierścionki są jednym z chętniej wybieranych elementów biżuteryjnych. Na rynku pojawiają się cały czas nowe modele, które podbijają serca klientów. czytaj dalej
Czy pierścionek z rubinem to dobry pomysł na prezent?

Czy pierścionek z rubinem to dobry pomysł na prezent?

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu, który zrobi wrażenie na obdarowanej osobie, to pierścionek z rubinem będzie doskonałym wyborem. Rubiny, jako kamienie czytaj dalej
Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne w Syncret

Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne w Syncret

Moment zaręczyn jest absolutnie niezapomniany. Symbolem miłości nadchodzących życiowych zmian jest oczywiście pierścionek zaręczynowy, który mężczyzna wręcza swojej ukochanej. czytaj dalej
Chokery z kolekcji Twinkle - Kolekcja chokerów dla wyjątkowych kobiet

Chokery z kolekcji Twinkle - Kolekcja chokerów dla wyjątkowych kobiet

Piękna biżuteria potrafi wyrazić więcej niż tysiące słów. Podkreśla kobiece piękno, dodaje blasku i koloru codziennym stylizacjom, pozwala podkreślić osobowość. czytaj dalej
  • 1