poniedziałek, 21 marzec 2022 13:06

Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się w kosmosie – przestrzeni od zawsze przyciągającej ciekawość człowieka. Kawałek nieznanego nam wszechświata może odkryć przed nami pracownia Motyle. Kolekcja Cosmic Love nawiązuje do tajemnic, które znajdują się ponad naszymi głowami.

 

Cosmic Love - biżuteria autorska ręcznie robiona

Kolekcja Cosmic Love to złota i srebrna unikatowa biżuteria. – Jest symbolem tego, co nas otacza, a także tego, czego nie widzimy… Ale przecież to, że czegoś nie widać, nie znaczy, że to nie istnieje – opisuje artystyczna pracownia jubilerska Motyle. Kolekcja nawiązuje do życiodajnego Słońca, tajemniczego Księżyca oraz niewidzialnej Czarnej Planety TrES2b, będącej dla ludzi obcym światem. Panującego na niej mroku nie udało się wyjaśnić nawet najbardziej zaangażowanym badaczom.

artystyczna pracownia jubilerska Motyle 

artystyczna pracownia jubilerska Motyle

Każdy z elementów kolekcji zawiera wygrawerowaną maksymę, która odnosi się do ciał niebieskich. Sprawia to, że unikatowe kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Cosmic Love to niezwykłe przedstawienie otaczającego nas świata. Część autorskiej biżuterii nawiązuje do m.in. meteorów. Niezwykłości dodają jej m.in. czerwone zdobienia i niespotykana faktura. Połączenie srebra, złota i czerni sprawia, że kolekcja nabiera pozaziemskiego charakteru.

Artystyczna biżuteria autorska pracowni Motyle spodoba się każdej kobiecie. Świadczą o tym opinie doceniające piękno i unikatowość kolekcji Cosmic Love. – Piękna biżuteria. Inna, oryginalna, tajemnicza – zwraca uwagę Kasia. – Fantastyczna! Wprost nie można oderwać wzroku. Cała kolekcja jest naprawdę bardzo pomysłowa i piękna – dodaje Monika. – Cosmic Love jest jak każda kolekcja pracowni Motyle – wyjątkowa – przyznała pani Katarzyna.

unikatowa biżuteria Motyle 

unikatowa biżuteria Motyle

Motyle - pracownia biżuterii artystycznej

Motyle to artystyczna pracownia jubilerska z Sopotu. Powstała w 2005 roku. Biżuteria projektowana jest przez Darię Jankowiak-Byczkowską. Markę założyła wraz z Patrykiem Byczkowskim. Inspiracją do powstania kolejnych kolekcji, tak jak w przypadku Cosmic Love, są ludzie, natura i otaczający nas świat. Unikatowe srebrne i złote pierścionki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki mają być elementem, który będzie nam towarzyszył w życiowej podróży.

Unikalna biżuteria autorska Motyle to sprawdzony wybór dla każdej kobiety, która ceni sobie delikatność, ale i niezależność. Każda kolekcja pokazuje, że przez życie warto przejść z niesamowitą energią. Pierścionki, naszyjniki i inne elementy tworzone przez Motyle będą idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie nietuzinkowość. 

Piękna biżuteria

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Powrót mody lat 90. - kolczyk w pępku znów na topie

Moda z lat 90. doświadcza swojego renesansu, co potwierdzają liczne gwiazdy popu, które zdecydowały się na ponowne wprowadzenie kolczyków w czytaj dalej
Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Najpiękniejsze niebieskie kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne od dawien dawna uważane są za skarby ziemi. Dodatkowo od starożytności przypisuje się im magiczne właściwości, cudowne zdolności czytaj dalej
Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Klasyka i elegancja - Jak nosić złotą biżuterię

Złota biżuteria to ponadczasowy symbol elegancji. Na przestrzeni wieków zawsze była postrzegana jako cenna, wyszukana oraz trwała, z tego powodu czytaj dalej
Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Unikatowa biżuteria Cosmic Love. Słońce i Księżyc od pracowni jubilerskiej Motyle

Artystyczna biżuteria autorska nawiązująca do motywów słońca i księżyca może kryć w sobie różne tajemnice. Takie same, które skrywają się czytaj dalej
  • 1