czwartek, 02 grudzień 2021 19:07

Grudzień w Pałacu Mortęgi - pełen uroku, wrażeń i najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa!

Pałac Mortegi Pałac Mortegi

Pałac Mortęgi to klimatyczne miejsce usytuowane w samym sercu Mazur Zachodnich. Grudzień, to ten szczególny miesiąc, gdzie co roku zatrzymuje się tutaj czas.

Baśniowy urok tego wyjątkowego zakątka przenosi nas do czasów dzieciństwa, jak również ukazuje piękno tradycji i historii. Nie dziwi więc fakt, że co roku zwłaszcza w tym okresie Pałac odwiedza wielu turystów. W najbliższym czasie zaplanowane są dwa szczególne wydarzenia - Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. W obliczu pandemii, Pałac Mortęgi zapewnia pełne bezpieczeństwo gości i reżim sanitarny Covid. Hotel ma do dyspozycji 25 prywatnych mini sal, na których może odbyć się indywidualne świętowanie – decyduje kolejność rezerwacji.

Święta Bożego Narodzenia

Święta poza domem to czas, który w pełni można poświęcić rodzinie i przyjaciołom i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych sprawach. Rodzinne Święta w Pałacu Mortęgi pozwolą nie tylko poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę i spędzić czas z rodziną, a dodatkowo skorzystać z bogatej oferty atrakcji i relaksacyjnych zabiegów w SPA. W programie nie mogło zabraknąć uroczystej wigilijnej kolacji, muzyki na żywo, animacji dla dzieci i wizyty Mikołaja. Co ważne, Pałac zapewnia gościom możliwość indywidualnego świętowania z rodziną tego czasu, w specjalnie do tego przygotowanych 25 mini salach. Oznacza to, że goście mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Cały harmonogram jest zaplanowany na najwyższym poziomie - uroczyste posiłki w świątecznym klimacie, które przywołają smaki dzieciństwa. Dużym wyróżnieniem jest hotelowa kuchnia, która w swoim menu oferuje dania w nurcie slow food. Są to tradycyjne posiłki przygotowywane z najwyższej jakości składników pochodzących od lokalnych dostawców, dzięki temu są zdrowe i smaczne. Będzie również możliwość spróbowania tradycyjnych mortęskich win. Dodatkowo zaplanowano aktywności dla całej rodziny, takie jak - przygotowywanie ozdób świątecznych, dekoracje pierników oraz ubieranie choinki. W Wigilię odbędzie się uroczysta kolacja, na której pojawi się Święty Mikołaj. W drugi dzień świąt odbędzie się wieczór z Sommelierem w Pałacowej Winiarni.

Dla najmłodszych zaplanowano również wiele atrakcji, takich jak karmienie zwierząt w mini ZOO, pokój zabaw oraz zorganizowany czas z animatorem.

Sylwester w stylu szlacheckim

Zabawa Sylwestrowa zaplanowana jest z najwyższą starannością. Imprezę uświetni muzyka profesjonalnego DJ. Tutaj również, jeśli goście będą mieli potrzebę, aby bawić się we własnym gronie, można skorzystać, z specjalnych mini sal dedykowanych na zabawę sylwestrową. O północy odbędzie się pokaz bezgłośnych sztucznych ogni. W Nowy Rok zaplanowane jest ognisko z kiełbaskami. Dla dzieci zorganizowany zostanie Kinder Bal oraz zabawy z animatorem. Ponadto nowoczesna kuchnia zaserwuje doskonałe, lokalne potrawy, tradycyjne wędliny oraz świeże pieczywo wypiekane na miejscu.

Warto również wspomnieć o malowniczej okolicy, która sprzyja spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W otoczeniu Pałacu jest mini zoo, a w nim alpaki, które zapewnią mnóstwo wrażeń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, odbędą się zajęcia jogi lub aqua aerobiku. Można też skorzystać z mini siłowni oraz jazdy konnej.

Pałac Mortęgi oferuje pełną gamę atrakcji, potrzebnych do komfortowego odpoczynku. Na terenie Pałacu można spędzić Święta oraz Sylwestra, w pełni bezpiecznie, z dala od codzienności. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną Pałac umożliwia anulację pobytu i całkowity zwrot pieniędzy do 7 dni przed przyjazdem.

Pełna oferta oraz możliwość rezerwacji znajduje się na stronie: https://palacmortegi.pl/oferty