czwartek, 21 maj 2020 16:38

Jak uzyskać jak najwięcej ze swojego Iphone

naprawa iphone Warszawa naprawa iphone Warszawa

Wiele osób kupujących nowe telefony nie ma pewności co do iPhone'a. W tym artykule znajdziesz różne porady i wskazówki, które pomogą ci czuć się komfortowo ze smartfonem. Czytaj dalej, aby zapoznać się ze świetnymi metodami pełnego wykorzystania telefonu iPhone.

 

 

Dzięki iPhone'owi nie musisz się martwić, że trafisz na niewłaściwą drogę. Aplikacja Mapy pozwala ją kupić i pozwala zobaczyć lokalizację, gdy masz serwis. Jest to świetny sposób, aby pomóc ci wrócić do domu lub odwiedzić nowe miejsce, w którym planujesz być.

 

Upewnij się, że aktualizujesz swój telefon, gdy są dostępne nowe aktualizacje. Oznacza to, że Twój telefon.

 

Nie musisz dodawać „.com” podczas wpisywania adresów internetowych podczas przeglądania.

 

Kup ekran, aby chronić swój iPhone. Bez osłony ekranu może zostać porysowany. Nawet odrobina brudu ukryta na palcu może porysować ekran.

 

Użyj telefonu iPhone, aby pomóc w poruszaniu się po okolicy. IPhone pozwala na dodanie zakładki do mapy, dzięki czemu można ją dodać do zakładek w celu szybkiego i łatwego dostępu.- naprawa iphone Warszawa

 

Czy denerwuje Cię otrzymywanie tak wielu powiadomień, które trafiają do Twojego iPhone'a? Możesz je łatwo wyłączyć. Zaznacz „W Centrum powiadomień”, aby zidentyfikować aplikacje, których nie potrzebujesz. Takie postępowanie przedłuży również żywotność baterii.

 

Każdą często odwiedzaną stronę internetową można przekształcić w aplikację iPhone'a wymienioną na ekranie głównym. Stuknij „Idź”, gdy uzyskasz dostęp do strony załadowanej w przeglądarce. Umożliwi to umieszczenie tej witryny na ekranie głównym.

 

IPhone umożliwia swobodę tworzenia niestandardowego słownika i własnych skrótów. Twoja aplikacja do dykcji automatycznie rozpozna, co napiszesz dalej. Możesz zaprogramować iPhone'a za pomocą dodatkowego menu skrótów. Klawiatura będzie miała również autokorekty podczas wpisywania słów i fraz.

 

Większość użytkowników iPhone'ów bierze dużo wbudowanego aparatu w telefonie. Sortowanie wszystkich wykonanych zdjęć może być trudne, jeśli nie są one posortowane. IPhone ma własny obszar albumów, który ułatwia porządkowanie zdjęć i ułatwia ich lokalizację. Skróci to czas potrzebny do zlokalizowania określonego zdjęcia.

 

Czy zdarzyło Ci się zrobić świetne zdjęcie, ponieważ wyskakuje aplikacja aparatu? Wypróbuj ten prosty skrót. Stuknij przycisk Strona główna, gdy ekran jest zablokowany. Ikona aparatu pojawi się na ekranie u dołu. Stuknięcie tej ikony spowoduje automatyczne załadowanie aparatu.

 

Aktualizuj oprogramowanie wewnętrzne telefonu iPhone. To sprawi, że Twój iPhone będzie bardziej użyteczny i wydłuży żywotność baterii. Wystarczy zainstalować iTunes na laptopie lub destop i podłączyć urządzenie do komputera. Możesz także podłączyć iPhone'a do iTunes i komputera Apple.

 

Wybierz niestandardowy dzwonek, jeśli chcesz i nie będziesz miał nic przeciwko słyszeniu go wiele razy dziennie. Standardowe dzwonki łączą się z innymi użytkownikami iPhone'a i sprawiają, że prawdopodobnie pomyślisz, że Twój iPhone dzwoni, gdy ktoś inny ma tłum. Możesz przesłać swoje ulubione utwory lub inny dźwięk, który ci się podoba. To dobry sposób na przyciągnięcie uwagi ludzi.

 

Jeśli twój iPhone jest zanurzony w wodzie, nie próbuj go od razu włączać. Najpierw wysusz telefon i pozostaw go na noc. Możesz trwale zewrzeć telefon, włączając go na mokro.

 

W tym momencie powinieneś być bardziej podekscytowany wszystkim, co iPhone może zrobić. Nie pozwól, aby nowe aplikacje i nieznane warunki dezorientowały Cię podczas korzystania z iPhone'a. Właśnie masz dostęp do wspaniałych informacji o tym, jak najlepiej korzystać z tego niesamowitego urządzenia.