wtorek, 03 sierpień 2021 10:20

Jaki odpływ liniowy wybrać?

Excellent Excellent pixabay

Odpływy liniowe prysznicowe są coraz częściej wybierane przez klientów. Jest to spowodowane ciekawym designem produktu oraz funkcjonalnością. Producenci oferują nam wiele wariantów kolorystycznych, jak i montażowych.

Wybierając odpływ liniowy sprawimy, że nasza łazienka będzie wyglądała nowocześnie, a sprzątanie stanie się o wiele łatwiejsze. Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się jaki odpływ liniowy powinieneś wybrać do swojej łazienki!

Excellent - odpływy liniowe

Excellent to polska firma działająca na rynku od ponad 29 lat. Wyróżnia ją funkcjonalność i wygoda, a także jakość materiałów. Produkty tej firmy wybierane są przez wymagających odbiorców, którzy poszukują oryginalnych, niezawodnych i estetycznych produktów do swojej łazienki.

Excellent odpływy liniowe gwarantują nam wygodę użytkowania w bardzo korzystnej cenie. Wspomniana marka posiada w swojej ofercie odpływy dostępne w kilku rozmiarach. Dzięki temu możemy wybrać odpowiedni odpływ pasujący do płytek podłogowych lub brodzika. Odpływ liniowy Excellent to dobry wybór dla kogoś, kto nie chce narazić się na zbyt duże wydatki. Mimo niższej ceny wspomniany odpływ niewiele różni się od droższych zamienników - dzięki temu możemy cieszyć się funkcjonalną łazienką w niższej cenie!

Schedpol - odpływy liniowe

Schedpol to polska firma rodzinna z 40-letnim doświadczeniem - została założona przez dwóch braci. W swojej ofercie posiada wanny, brodziki, odpływy liniowe i inne akcesoria. Odpływ liniowy Schedpol z kolekcji Schedline jest jednym z najcieńszych na rynku - pozwala stworzyć komfortową strefę prysznicową w minimalistycznym stylu. Na oficjalnej stronie wspomnianej marki możemy znaleźć również odpływ liniowy z rusztem Schedpol. Jaki rodzaj wybrać? Dostępne są: ruszt ze szkła i ruszt ze stali nierdzewnej. Zależy to wyłącznie od naszych preferencji. Najczęściej jednak klienci wybierają odporną na uszkodzenia stal nierdzewną. Warto wspomnieć, że dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarny mat oraz chrom. Czarny odpływ liniowy Schedpol jest zdecydowanie częściej wybierany ze względu na matowe wykończenie, które ostatnimi czasy stało się niezwykle popularne.

Montaż odpływu liniowego

Każdy odpływ liniowy prysznicowy (link do sklepu https://www.lazienkiabc.pl/Odplywy-liniowe-c514) możemy dopasować rozmiarem do strefy prysznicowej w naszej łazience. W celu zamontowania odpływu wystarczy wkuć się w powierzchnię podłogi. Jeśli zdecydujemy się zamontować odpływ na płytkach, posiadamy dwie opcje do wyboru. Pierwszą z nich jest zakup odpływu z ozdobną maskownicą, która sprawi, że nasz prysznic będzi wyglądać elegancko i oszczędzi nam dodatkowej pracy nad zabudową. Maskownica do odwodnienia liniowego może zostać również przykryta płytkami, dzięki czemu odpływ będzie mniej widoczny. Co zrobić, jeśli chcemy go wyeksponować? Możemy zastosować podświetlenie LED - to rozwiązanie dla miłośników odważnych wnętrz.

Odwodnienia sprzedawane są w zestawie z syfonami, które umożliwiają efektywny odpływ wody. Materiał wykonania gwarantuje odporność na korozję i 100% szczelność. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że nasza łazienka ulegnie zniszczeniu podczas zalania.

Odpływy liniowe - podsumowanie

Jeśli planujesz remont łazienki i zastanawiasz się czy wybrać odpływ liniowy złoty czy odpływ liniowy czarny, sprawdź pełną ofertę odpływów od wielu producentów na stronie www.lazienkiabc.pl.

Oprócz różnych wariantów kolorystycznych producenci oferują również inny sposób montażu, np. odwodnienie liniowe ścienne. Bez względu na to, jaki odpływ wybierzemy - możemy być pewni wysokiej jakości i wygody użytkowania.

Zainspiruj się i stwórz strefę prysznicową swoich marzeń!