poniedziałek, 14 wrzesień 2020 12:03

Jaki podkład wybrać w makijażu dziennym oraz wieczorowym?

Maybelline Affinitone podkład Maybelline Affinitone podkład

Makijaż to bardzo ważny dodatek do codziennego stroju kobiety. Nie tylko poprawia ogólny wygląd twarzy i tuszuje zmęczenie, ale też wzmacnia pewność siebie.

Makijaż może jednak pełnić taką rolę tylko w przypadku, gdy same dobrze się w nim czujemy. Istnieje wiele rodzajów makijażu, dwa z nich możemy zaliczyć jednak do podstawowych – makijaż dzienny oraz wieczorowy.

Podkład do twarzy – jaki wybrać?

Niemal każda kobieta stosuje podkład. Pozwala on uzyskać efekt gładkiej i jednolitej skóry. W zależności od preferencji, podkład może rozświetlić, nawilżyć lub zmatowić naszą skórę. Ciężko sobie wyobrazić make-up bez podkładu, zwłaszcza w makijażu wieczorowym. Nawet elegancka sukienka, czerwona szminka czy pięknie pomalowane oczy, nie będą wyglądały dobrze przy skórze z niedoskonałościami, a wręcz bardziej je podkreśli.

Jednak nie zawsze jesteśmy zadowoleni z wybranego przez nas kosmetyku. Szczególnie polecany jest Maybelline Affinitone podkład, który idealnie dopasowuje się do odcienia skóry. Dodatkowo podkład Maybelline Affinitone doskonale nawilża skórę twarzy i widocznie ją upiększa.

Podkład – makijaż dzienny a makijaż wieczorowy

Rozdzielenie makijażu na dzienny i wieczorowy ma bardzo duże znaczenie dla naszego wyglądu. W makijażu dziennym powinniśmy stosować lekki look i zadbać przede wszystkim o nieskazitelność cery. Pomoże nam w tym podkład Maybelline Affinitone, który dobrze nawilża skórę, nadając jej wygląd świeżej i promiennej. Idealnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu skóry i posiada formułę wzbogaconą o olejek arganowy. Maybelline Affinitone podkład nadaje się zarówno do codziennego makijażu, jak i do wieczornych wyjść.

Najważniejszym kosmetykiem przy makijażu dziennym jest Maybelline Affinitone podkład, którego zadaniem jest zatuszowanie wszelkich mankamentów urody oraz ujednolicenie kolorytu cery. Możemy delikatnie podkreślić oczy oraz usta i jesteśmy gotowe do wyjścia.

Mocny makijaż natomiast sprawdzi się tylko wieczorną porą. Możemy pozwolić sobie przy nim na więcej – na odważniejsze połączenia kolorów i bardziej wyrazisty wygląd. Poleca się w makijażu wieczorowym wybór podkładu o ciemniejszym tonie, co wpłynie na lepszy efekt wizualny. Wieczorem należy zadbać o wyraźne wymodelowanie twarzy przy pomocy bronzera, różu do policzków oraz rozświetlacza. Dzięki temu nasza twarz zyska na wyrazistości przy sztucznym oświetleniu.

Czytany 161 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.