piątek, 08 styczeń 2021 18:01

Sposób na siwe włosy? Poznaj, co radzą eksperci!

GR-7 sposób na siwe włosy GR-7 sposób na siwe włosy

Siwienie włosów potrafi odebrać radość i wpędzić w kompleksy, to zarówno siwe włosy u kobiet, jak i coraz częściej u mężczyzn. Są znakiem czasu i przemijania, nie ma się więc co dziwić, że od lat poszukuje się sprawdzonego sposobu, jak zamaskować siwe włosy.

Sposób na siwe włosy leży jednak gdzie indziej, niż w farbach do włosów. Dzisiaj podpowiemy wam, jak przyczynić się do zahamowania siwienia włosów, a nawet jak je odwrócić!

Sposób na siwe włosy w młodym wieku? Po pierwsze – dbaj o siebie!

Moglibyśmy przywoływać tutaj dziesiątki orientalny preparatów, które wpływają na siwienie włosów, jednak zahamowanie tego procesu, a nawet przyczynienie się, by objawiło się u nas później, niż oczekujemy, leży w naszym trybie życia. Współcześnie pojęcie higieny życia odnosi się do wielu kwestii związanych z metabolizmem człowieka. Siwienie włosów nie jest wyjątkiem, jeśli dbamy o siebie, uprawiamy sport, jemy zdrowo i zróżnicowanie, sięgamy po naturalne suplementy diety, a także unikamy stresu i stawiamy na pełnowartościowy sen – istnieje spora szansa, że siwe włosy nie pojawią się u nas w młodym wieku lub zjawisko to będzie zdecydowanie mniej widoczne. Skuteczny preparat GR-7 sposób na siwe włosy.

Dlaczego wymienione wyżej nawyki miałyby w ogóle pomóc na siwe włosy. Sposób ten ma uzasadnienie w biologii człowieka. Za pigmentację włosów odpowiada tzw. melanina, która znajduje się między innymi w skórze głowy. Jeśli stworzymy kiepskie warunki do jej syntezy, np. żyjąc w stresie, mało śpiąc lub nadużywając niektórych substancji, np. alkoholu, możemy oczekiwać mniejszej ilości melaniny w naszym organizmie. Bezpośrednim efektem jest siwienie włosów – po prostu brakuje melaniny, której zadaniem jest nadanie im koloru.

Czy zdrowy tryb życia, zielone owoce i warzywa oraz sport to jedyny naturalny sposób na siwe włosy? Niezupełnie…

Skuteczny sposób na siwe włosy z GR-7

Fot. Skuteczny sposób na siwe włosy z GR-7

Sposób na siwe włosy, który zrewolucjonizował europejski rynek

Drugi sposób na siwe włosy, który od pewnego czasu stosowany jest w Europie, został opracowany w naszym kraju. To płyn na siwe włosy GR-7 Professional, będący formułą wymyśloną przez rodzimą firmę. Preparat na siwe włosy został oparty na wyciągu z polnych ziół, które aktywnie odżywiają skórę głowy. GR-7 Professional nie posiada żadnych dodatków barwiących. Do czego prowadzi kuracja z udziałem tego rewolucyjnego środka?

Stosując preparat na siwe włosy GR-7 Professional możemy liczyć na odwrócenie siwienia. Proces ten zachodzi po około miesiącu stosowania. Siwe włosy wracają do naturalnego koloru, najpierw, po około tygodniu przybierając złotawy kolor. Odżywiona skóra głowy stymuluje organizm do produkcji melaniny, a w efekcie dotąd siwe włosy stają się na powrót barwne.

Płyn na siwe włosy stosuje się dwa razy na dobę przez około miesiąc, wówczas dostrzega się zadowalające efekty – odwrócone siwienie włosów. Później preparat na siwe włosy nakłada się już tylko raz na tydzień, by utrzymać korzystny poziom melaniny. Producent zaleca w tym czasie unikać używek i dobrze się wysypiać, a przez pierwszy tydzień starać się możliwie najmniej myć i suszyć głowę.