sobota, 03 czerwiec 2023 18:38

Srebrny smoczek na chrzest

srebrny smoczek na chrzest srebrny smoczek na chrzest mat.prasowe

Srebrny smoczek na chrzest to świetny pomysł na tę ważną okoliczność. Z okazji chrztu świętego warto kupić upominek, który pozostanie z obdarowanym przez długie lata i będzie wspaniałą pamiątką. Smoczek srebrny to trwały upominek, można wybrać z grawerem, albo na pierwszy ząbek. 

 

Srebrny smoczek na chrzest

Takie ważne okazje jak chrzest święty dziecka to dla całej rodziny wyjątkowe święto. Szukając prezentu najlepiej znaleźć coś, co będzie pamiątką na całe życie. Srebrny smoczek to doskonały pomysł na chrzest, a także na narodziny dziecka.  Wysoka jakość wykonania, ciekawy wygląd sprawią, że ten prezent na chrzciny będzie zachwycał. Warto postawić na srebrny smoczek na chrzest, który wykonany jest z najwyższej próby srebra - 925. Można wybrać opcję wygrawerowania imienia, przez co srebrny smoczek będzie jeszcze bardziej niebanalny. Spersonalizowane upominki mają osobisty wymiar, stając się piękną sentymentalną pamiątką. Wysoka jakość produktu idzie w parze z niską ceną. Srebrne smoczki to elegancja w pięknym wydaniu o wysokiej jakości. 

Personalizowany smoczek z grawerem 

Srebrny smoczek na chrzest to piękny prezent, idealnie nadający się tą okoliczność. Personalizacja w formie graweru sprawi, że smoczek na chrzest będzie jeszcze bardziej niesamowity. W ofercie są smoczki proste oraz posiadające ażurowe wzory. Personalizacja znajduje się na tabliczce, na której zawarte są życzenia, a także na uchwycie smoczka, na którym znajduje się wygrawerowane imię dziecka. Personalizacją może być imię dziecka, data chrztu, bądź data urodzenia. Smoczek wygląda niezwykle elegancko, a srebro podkreśla jego wyjątkowy charakter. Uchwyt srebrnego smoczka ozdobiony jest tarczą zegara. 

Srebrny smoczek na pierwszy ząbek

Smoczek wykonany ze srebra oprócz możliwości graweru posiada jeszcze jedną, wyjątkową cechę. Dzięki temu, że smoczek jest otwierany, można w nim schować pierwszy ząb. Ten moment dla każdego dziecka jest niezwykle ważny, dlatego ta pamiątka będzie miała jeszcze większą wartość sentymentalną. To uczczenie tego ważnego etapu w życiu dziecka. 

Srebrny smoczek z grawerem oraz miejscem na pierwszy ząbek (może to być także np. pierwszy ścięty kosmyk włosów) to wyjątkowa rzecz, idealna na ważne okoliczności, takie jak na przykład chrzest święty, czy pierwsze urodziny dziecka. Elegancja i wysoka jakość wykonania w jednym, w doskonałej cenie. Grawer jest wykonany za darmo,  prezent pięknie opakowany, a przesyłka jest darmowa. Warto postawić na taki prezent, do którego obdarowany będzie chętnie wracał, nawet po wielu latach.