środa, 04 listopad 2020 14:50

Szybki dostęp do najlepszych wróżbitów i doradców

wróżby przez Internet wróżby przez Internet

Niejednokrotnie pojawiają się u nas wątpliwości dotyczące sensu i jakości wróżenia na odległość. W związku z rozwojem mass mediów i nowych kanałów komunikacji pojawiło się mnóstwo dróg, jakimi możemy skontaktować się z doradcami z zakresu ezoteryki i parapsychologii. Poznaj zatem jakie obiektywne zalety ma dla nas wszystkich możliwość korzystania z usług ezoterycznych na odległość.

 

Szybki dostęp do najlepszych wróżbitów i doradców

Przede wszystkim zaletą wróżenia przez Internet jest dostępność. Dziś niemal każdy ma możliwość skorzystania z Internetu - czy to za pośrednictwem komputerów, czy smartphone'ów. Nie trzeba już szukać kontaktów do sprawdzonych wróżek wśród znajomych i w gazecie. Wystarczy otworzyć przeglądarkę, wpisać w wyszukiwarkę hasło "wróżby online" i za chwilę jesteśmy przekierowani do najlepszych w kraju ekspertów, którzy pomagają w interesujących nas dziedzinach. Zawsze znajdziemy kogoś, z kim będziemy w stanie się zsynchronizować i otrzymać trafną przepowiednię  bądź wsparcie w naszym problemie. 

Dodatkowym atutem jest możliwość dokonania w łatwy i szybki sposób opłaty za pomoc ezoteryczną. Jak wiemy, wróżby nie mogą pozostać bez zapłaty i musi nastąpić wymiana energetyczna. Żeby to nastąpiło w przypadku wróżb online nie musisz biec do banku, czy na pocztę, wysyłać przekazów bądź płacić osobiście. Czasem jest to opłata za sms doliczana do rachunku za telefon, a czasem szybki, bezpieczny przelew przez internet lub doładowanie konta - właśnie tak to się odbywa w portalu WrozbyTarot.oOnline. Są to niezwykle proste i szybkie sposoby na dokonanie opłaty za wróżbę. Nie wymaga to w zasadzie żadnego wysiłku, ani zastanawiania się jak to zrobić. Potrzebujemy pomocy - korzystamy z niej, a opłata jest tylko formalnością niezbędną do uregulowania energii. Najważniejsze jest jednak nasze poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Możliwość sprawdzenia rekomendacji

Wybór osoby, z której usług korzystamy nie jest przypadkowy, a przynajmniej nie powinien być. Powierzamy wróżce nasze najskrytsze sekrety i dajemy dostęp do najbardziej intymnych informacji na temat nas samych. Warto zatem przyjrzeć się rekomendacjom i opiniom, oraz sprawdzić jakie kompetencje i umiejętności są mocną stroną danego doradcy. Niektórzy ludzie lepiej porozumiewają się z jasnowidzami, innym odpowiada praca Tarocistów czy  Numerologów, a jeszcze inni sięgają po pomoc Astrologów czy Chiromantów. Musimy wiedzieć jaka forma pomocy odpowiada nam najbardziej i wiedzieć, że możemy danej osobie zaufać. Najczęściej porozumienie jest podświadome i warto zaufać intuicji. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni - zawsze pozostaje przejrzenie opinii i stron doradców w Internecie.

Dyskrecja i anonimowość

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z wróżeniem przez telefon, Internet czy osobiście - podstawową zasadą jaką kierują się profesjonalni wróżbici jest zadbanie o dyskrecję, a co za tym idzie - nasz komfort. Klient musi mieć pewność, że jego sprawy nie wypłyną na światło dzienne i nie pogrążą go oraz nie szargają opinii na przykład na polu zawodowym. Zadajemy pytania o związki, wierność partnerów, sprawy będące tabu, a przede wszystkim o przyszłość - to są sprawy tak istotne i ważne, ale jednocześnie tak intymne, że chcemy by pozostały pomiędzy doradcą, a nami. Osoba wróżąca, czy wykonująca dla nas rytuał bądź oczyszczanie, dba o to, abyśmy pozostali anonimowi.

Często nie chcemy, aby nasi bliscy, bądź współpracownicy wiedzieli, że regularnie korzystamy z pomocy parapsychologicznej i ezoterycznej. W polskim społeczeństwie wciąż jeszcze istnieje przeświadczenie, że wróżbiarstwo jest czymś złym. Od strony kościoła także jest to potępiane - być może dlatego, że dywinacja daje nam bardzo dużą wiedzę na temat nas samych i tego, co możemy zmienić w naszym życiu, a powszechny dostęp do wiedzy jak wiemy jest przez ortodoksyjne środowiska religijne często piętnowany i ograniczany.

Na ten moment nie stanowi żadnego problemu, aby wybrać i w razie potrzeby otrzymać wróżbę w taki sposób, by nikt z naszego otoczenia się nie dowiedział o naszych problemach czy wątpliwościach. To naprawdę ogromny komfort - nie trzeba już iść do wróżki osobiście i nikt nie będzie plotkował, że widział nas pod drzwiami jej gabinetu.

Koncentracja i poczucie bezpieczeństwa

Dzięki wróżbom na odległość i pozostawaniu w zaciszu własnego domu podczas kontaktu z wróżką możemy w dużo większym wymiarze wykorzystać potencjał przepowiedni jakie otrzymujemy. Mamy spokój, odpowiednie warunki do tego, by skoncentrować się na otrzymanych informacjach i przemyśleć ich wartość. Co ważne - sam doradca także jest w komforcie - między nim, a Klientem podczas wróżby na odległość istnieje pewnego rodzaju ochronna strefa - dla jednych stanowi ją odległość, dla innych właśnie poczucie bezpieczeństwa i spokoju w znanym otoczeniu. Osoby wróżące, stawiające karty czy jasnowidzące bardzo cenią sobie możliwość wejścia w przestrzeń energii Klienta z dogodnego dla siebie miejsca. Często dzięki temu ich odczyty są wydajne, trafne i niezaburzone emocjami takimi jak dodatkowy strach i stres, które podczas osobistej wizyty w salonie wróżb nam bardzo często towarzyszą.

Możliwość zapisu wróżb i przepowiedni

Ponadto ważne jest też to, że istnieje całe mnóstwo sposobów, w jakie taka wróżba może być przeprowadzona. Możemy kontaktować się za pomocą sms-a, telefonu, odbyć rozmowę na czacie, często także wideorozmowę bądź zamówić określone usługi przesyłane na e-mail. Korzystając z wróżb w formie tekstowej mamy możliwość, by za jakiś czas sprawdzić co się zmieniło i jakie wpływy zaczęły ujawniać się w naszym życiu. To ważne, zwłaszcza że ludzki mózg zapamiętuje zazwyczaj informacje, których oczekujemy, a to, co może być niewygodne, albo przerażające i trudne do wykonania jest wypierane, Zapis tekstowy wróżby jest dużym udogodnieniem dla osób, które patrzą w przyszłość z perspektywą zmian na lepsze i mogą dzięki niemu rzeczywiście rozpoznać jakie efekty daje im praca nad zmianą.

Bezpieczeństwo w trudnych czasach

Niedawno cała ludzkość doznała ogromnego zaburzenia energetyki społecznej z powodu panującej pandemii. Wiele miejsc, w których do tej pory się spotykaliśmy zostało zamkniętych na jakiś czas, niektóre firmy i branże z tego powodu podupadły. Część z nas została zmuszona do przebywania przez niekiedy bardzo długi czas w izolacji. Teraz, gdy zaleca się nam dystans społeczny nie musimy już dreptać do salonu wróżb, bo takowy możemy mieć we własnym salonie, a nawet w telefonie korzystanie z wróżb online wydaje się być koniecznością podążania za duchem zmian globalnych.

Media i służba zdrowia informują nas na bieżąco, że w chwili kryzysu mamy nadal dostęp do pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej. A co jeśli nasze problemy są innej natury - duchowej, emocjonalnej na poziomie serca, bądź dotyczą podejmowania decyzji i nie zawsze wymagają specjalistycznego leczenia czy terapii? 

Na pomoc przychodzą parapsychologowie i doradcy ezoteryczni, którzy zawsze służą pomocą i odkrywają przed nami czasem takie elementy naszej podświadomości, które byłyby dla nas nie do rozpoznania w tradycyjny sposób. Alternatywne - nie gorsze, ale inne - metody pomocy naszej duszy i emocjom są bardzo często tym, po co możemy sięgnąć tu i teraz, od ręki. 

Pomoc bez względu na czas i miejsce

Ezoteryka i wróżby przychodzą na pomoc zawsze kiedy pojawia się kryzys. Możemy dzięki wróżbie zobaczyć jakie są drogi rozwiązania sytuacji - zazwyczaj dwie, jedna łatwiejsza, druga trudniejsza - i właśnie dzięki temu, że przez całą dobę możemy wziąć do ręki telefon, wykonać połączenie, czy zalogować się na czacie z wróżką uzyskamy doraźną pomoc na pęknięte serce lub niespokojny umysł rozważający o naszej przyszłości. 

Nieważne, czy przewracamy się w środku nocy z boku na bok, czy mamy kłopoty z koncentracją w ciągu dnia, bo problem powoduje, że nie możemy się na niczym skupić. Zawsze w zasięgu mamy osoby, które służą pomocą, poradą i mogą przygotować prognozę na nadchodzący czas rozwiewając nasze wątpliwości. Czasem to kwestia wybrania numeru telefonu, czasem kilku kliknięć w Internecie.

Wróżby na odległość nie są wcale mniej wartościowe niż te osobiste - wręcz przeciwnie. Jak widzimy różne metody kontaktu - od telefonu po e-mail czy czaty z wróżką na żywo - umożliwiają skorzystanie ze wsparcia doskonałych wróżbitów i specjalistów z innych dziedzin ezoteryki praktycznie w każdej chwili i w każdym miejscu, a także możemy zachować przy tym absolutną anonimowość i czuć się bezpiecznie i pewnie.