poniedziałek, 26 kwiecień 2021 12:09

Twoja skóra tęskni za urlopem? Postaw na kolagenową biostymulację

Linerase Linerase

Home office dla wielu z nas stał się codziennością. Marzymy o wylocie do ciepłych krajów czy pikniku w promieniach wiosennego słońca.

Szara, pozbawiona blasku cera tęskni za urlopem, regeneracją i wypoczynkiem. Chociaż na zagraniczne wakacje musimy jeszcze trochę poczekać, to wypoczęta i świeżo wyglądająca skóra jest już w zasięgu ręki!

Mimo iż, do wakacji pozostało jeszcze kilka miesięcy, nic w tym dziwnego, że z utęsknieniem wyczekujesz wyjazdu nad morze czy wycieczki w góry. Spragniona promiennego słońca skóra szczególnie zasługuje na solidną porcję relaksu. Kojący balsam czy aromaterapeutyczny olejek domowego spa pomogą chwilowo naładować baterie. Jednak dla długotrwałych efektów, widocznych zwłaszcza na twarzy, dekolcie czy szyi, warto sięgnąć do profesjonalnych metod.                                        

Postaw na kolagenową biostymulację Linerase!

Naturalnym sposobem na przywrócenie młodzieńczego i zadbanego wyglądu jest 3-stopniowa terapia Linerase. Kolagenowy zabieg medycyny estetycznej Anti- Aging okazał się rewolucją w Europie, a także w Polsce. Zabieg doceniany jest przez lekarzy i ekspertów, niezwykle skutecznie wpływa na sprężystość i ogólną kondycję skóry. Jest  przy tym bezpieczny, nieinwazyjny, a co istotne nie zmienia proporcji twarzy. 

W czym zatem tkwi sekret kolagenowej biostymulacji Linerase?

Problem wiotkości, niedotlenienia i szarości skóry to nie tylko efekt przemęczenia czy stresu, ale widocznych oznak starzenia. Wraz z upływającym czasem nasza skóra traci  „podporowe białka młodości” – kolagen. Fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu, produkują go coraz mniej. Pojawia się większa ilość zmarszczek, zanika jędrność i naturalna elastyczność. By temu zapobiec warto dostarczać skórze stymulacji tkankowych służących do odbudowy i rekonstrukcji. Innowacyjna terapia Linerase może być stosowana profilaktycznie, w celu utrzymania odpowiedniego poziomu kolagenu oraz jako terapia przywracającą już utraconą jędrność.

Kolagenowa biostymulacja Linerase składa się z 3 etapów:

  1. Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.
  2. Zabieg kolagenowy LINERASE - wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.
  3. Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej autonaprawy i gojenia się.

Pacjentki doceniają terapię Linerase również za szybkie efekty terapii i krótki czas pozabiegowej rekonwalescencji. Od razu i bez nakładania podkładu można pojawić się w pracy, iść na spacer z przyjaciółką, a zwłaszcza kontynuować swój wiosenny urlop!

Cena jednego, 3 – etapowego zabiegu LINERASE: od 1000 zł

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com