czwartek, 26 listopad 2020 18:29

Wiosna we wnętrzach, czyli jak wykorzystać nowoczesną fototapetę

dmuchawiec 3D na fototapecie bimago.pl. dmuchawiec 3D na fototapecie bimago.pl.

Większość z nas lubi co jakiś czas zmieniać wnętrza mieszkań, domów czy biur. Przestawiamy lub wymieniamy meble, przemalowujemy ściany, wymieniamy oświetlenie. A jak całkowicie odmienić wnętrze bez większego wysiłku i poświęcania na to wielu dni? Rozwiązaniem jest fototapeta.

Nowoczesna fototapeta to świetny pomysł nie tylko na szybką zmianę wnętrza, ale i dostosowanie go do naszych preferencji, potrzeb, a nawet… nastroju. Dzięki dobrze dobranej fototapecie możemy powiększyć pomieszczenie, dodać mu charakteru lub przenieść się w wymarzone miejsce.

Nie bez znaczenia jest fakt, że wyklejenie fototapety nie sprawia większych problemów – możemy kupić ją w wersji fizelinowej (do której dokupimy oddzielnie klej) lub samoprzylepnej. Z jej montażem każdy poradzi sobie samodzielnie.

Doskonałej jakości nadruk sprawia, że długo będziemy cieszyć się wybranym motywem. Co istotne, możemy wielkość fototapety dostosować do naszych wnętrz i wybrać jeden z tysięcy różnych wzorów.

Zaawansowane możliwości nadruku sprawiają, że nasza fototapeta może być trójwymiarowa lub imitować dalszą przestrzeń za ścianą. Możemy ją zastosować w salonie i sypialni, w pokojach dzieci, a nawet w kuchni. Doskonale sprawdzi się też w biurach, w których tematykę fototapety można dopasować do wykonywanego zawodu.

To świetny sposób, żeby pokazać naszą osobowość, przywrócić wspomnienia z wakacji czy sprawić, że do naszego domu zawita wiosna. W tym celu możemy zastosować szczególnie popularne fototapety kwiaty.

Wybór jest ogromny, w salonie możemy umieścić na przykład dmuchawiec 3D na fototapecie bimago.pl. Na naszych ścianach mogą zagościć fototapety dmuchawce, piękne, w promieniach słońca lub kontrastujące z czernią. Są w naturalnym środowisku, wśród zieleni, ale i błyszczące się złotem czy chłodnym błękitem. Dopasować możemy je do każdego wystroju wnętrza.

Delikatności natomiast dodadzą naszym pokojom fototapety róże, choć i w tym przypadku wybierać możemy spośród pastelowych bukietów, poprzez różnokolorowe pąki, aż po fototapety z czerwonymi różami w ofercie bimago, kontrastujące czernią i czerwienią.

Jedno jest pewne – obojętnie który motyw fototapety wybierzemy, doda naszym wnętrzom wyjątkowości i ożywi jednobarwne ściany. A jeśli wzór nam się znudzi, zawsze możemy ponownie wybrać z tysięcy innych wyjątkowych i różnokolorowych motywów.