poniedziałek, 15 listopad 2021 11:55

Wyprawka dla noworodka przez internet - dlaczego warto?

Cocoshki - sklep dla niemowlaka Cocoshki - sklep dla niemowlaka pixabay

Branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój, a nawet 70% użytkowników sieci potwierdza, że regularnie kupuje w sklepach online. Większość osób potwierdza, że zmiana tendencji zakupowych wywołana jest przede wszystkim znacznie większym komfortem realizacji zamówień bez konieczności wychodzenia z domu.

Liczy się również atrakcyjna cena towarów, nierzadko znacznie niższa, aniżeli w sklepach stacjonarnych. Zalety kompletowania niezbędnych akcesoriów do wyprawki dla noworodka właśnie za pośrednictwem internetu zostały przedstawione poniżej.

E-sklepy z kompletną ofertą

Wystarczy znaleźć jeden dobry sklep, jak na przykład Cocoshki - sklep dla niemowlaka, aby skompletować całą wyprawkę dla noworodka. Rozbudowana oferta e-sklepu zawiera szeroki wybór ubranek i wszelkich niezbędnych akcesoriów. Szczególną uwagę warto zwrócić na ubranka z bawełny organicznej, silikonowe smoczki, bambusowe kocyki i otulacze czy antykolkowe butelki. Dzięki temu, po złożeniu jednego zamówienia, kompletna wyprawka trafi pod wskazany adres.

Wygoda i oszczędność czasu

Wyprawka dla noworodka nabywana jest najczęściej w trzecim trymestrze ciąży przyszłej mamy, dlatego chodzenie po sklepach stacjonarnych nie jest wręcz zalecane. Ciężarna nie czuje się już w pełni komfortowo, szybko się męczy, a stanie w długich kolejkach nie należy do przyjemnych. Co więcej, ciężko znaleźć sklep stacjonarny, w którym udaje się skompletować całą wyprawkę, najczęściej konieczne jest odwiedzenie co najmniej kilku punktów w różnych lokalizacjach. Warto wziąć też pod uwagę, że oferta tradycyjnych obiektów handlowych jest nierzadko ograniczona, uwzględniając chociażby sklepową przestrzeń. W przypadku sklepów online takie ograniczenie zupełnie nie istnieje, a poszczególne produkty dla maluchów prezentowane zostają w poszczególnych kategoriach.

Należy dodać, że zakupy online można realizować w dogodnym czasie oraz miejscu, wystarczy dostęp do sieci. Wyprawkę zamawiać można na rynku lokalnym, krajowym, a nawet międzynarodowym, lokalizacja adresu dostawy nie ma żadnego znaczenia.

Jakość obsługi klienta

Przyszła mama zyskuje przede wszystkim komfort robienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Zamawiając w sklepie internetowym, nie zachodzi też konieczność organizacji transportu produktów o dużym gabarycie, co może wiązać się z niemałym problemem. Kompletne zamówienie dostarczy kurier pod wskazany adres. Co więcej, większość dobrych e-sklepów oferuje tanią dostawę oraz bezproblemowe zwroty w przypadku chęci oddania zakupionych produktów bez podania przyczyny. Klient zawsze może liczyć też na profesjonalną pomoc techniczną w kwestii realizacji poszczególnych etapów składania zamówienia oraz specjalistyczne doradztwo. Każdy produkt, jaki wchodzi w skład wyprawki noworodka, jest szczegółowo opisany wraz z informacjami od producenta, składem, sposobem użytkowania, wskazaniem największych zalet i cech charakterystycznych. W sklepach stacjonarnych nie zawsze można liczyć na taką pomoc.