wtorek, 02 marzec 2021 17:30

Dlaczego warto robić zakupy w Zalando?

kody rabatowe Zalando kody rabatowe Zalando

W dobie galopującej pandemii, gdy na horyzoncie raczej spodziewać się możemy kolejnych obostrzeń komunikacyjnych i społecznych, głębokiego znaczenia nabiera fakt bezpiecznych i jednocześnie komfortowych zakupów.

Naprawdę nie trzeba sięgać do danych statystycznych, by zauważyć, iż zwłaszcza rok 2020 przyniósł zwiększone zainteresowanie sklepami internetowymi. Nie jest w tym odosobniona jedna z największych platform sprzedaży online, bowiem zakupy w Zalando również okazały się cieszyć coraz większą popularnością.

Jeśli zakupy online, to tylko w Zalando!

Ów leader w sprzedaży internetowej, zaczynając w roku 2008 swą działalność jako niemiecki dom sprzedaży online, rzecz jasna, jak każde ambitne przedsięwzięcie handlowe, dążył do sukcesywnego rozszerzania pola swej działalności. Niemniej, zarządcy samego Zalando nie spodziewali się, iż oferta Zalando spotka się z tak dużym odzewem wśród klientów krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zakupy w Zalando robimy tym chętniej, im więcej udogodnień proponuje nam ta platforma. Dodajmy do tego legendarną już solidność niemieckiej obsługi klienta i sukces mamy zapewniony! Dzieje się tak, ponieważ firma z Berlina w dbałości o potencjalnego klienta poszła tak daleko, iż po wejściu na rynek polski w roku 2012 znacznie wyprzedziła podobnych sobie konkurentów.

Przede wszystkim zakupy w Zalando możemy robić bez obaw o zwrot niedopasowanych produktów – na przemyślenie decyzji mamy aż 100 dni. Nikt też nie szantażuje nas przelewaniem odzyskiwanych środków na karty podarunkowe, co – trzeba odnotować – ostatnimi czasy robi się niemiłym zwyczajem wśród wielu sprzedawców. Darmowy zwrot i bezpłatna dostawa to kolejna rzecz, z której słyną zakupy w Zalando. Nie mniej ważne niż sama tylko oferta Zalando jest to, iż serwis dba o to, by przesyłki były świetnie zapakowane i łatwo identyfikowalne pod względem kolorystyki i logotypu.

Czym może zaskoczyć nas oferta Zalando?

Jeśli nie raz zaglądałeś już na duże platformy handlu online i po kilku ruchach myszką spostrzegałeś, iż oferta ciuchów zdaje się nie nadążać za najnowszymi trendami, a sam sprzedawca próbuje ci wcisnąć wyłącznie stare kolekcje i to niekoniecznie w promocyjnych cenach, to wiesz, że nadszedł najwyższy czas, by zobaczyć, jakim przełomem okazuje się być oferta Zalando! Dodajmy od razu, iż zakupy w Zalando, to nie tylko wachlarz ponad 1500 światowych marek. Zauważmy, iż oferta Zalando jest łatwo przeszukiwalna, a wszystko dzięki świetnemu robotowi (algorytmowi wyszukiwania) zaimplementowanej wyszukiwarki, co, rzecz jasna, jest zasługą zespołu IT z Zalando. Daje to efekt jeszcze lepszego sprofilowania naszych gustów i stylów.

Sam interfejs wyszukiwarki jest rozbudowany, ale i jednocześnie wysoce przejrzysty – łatwiej jest wtedy zawęzić nasze poszukiwania do niezbędnego minimum. Oferta Zalando to marki większych koncernów odzieżowych i obuwniczych, ale również wiele mniejszych producentów, zazwyczaj niedostępnych na poszczególnych rynkach krajowych. Na koniec zaznaczmy, że zakupy w Zalando uatrakcyjniają częste i duże zazwyczaj obniżki wybranego asortymentu, wprowadzane z różnych (święta, Walentynki, Dzień Kobiet, itp.) okazji.

Ceny Zalando

Mimo, że cenowo sklep wypada całkiem przyzwoicie, to nie ma takich cen, których nie warto obniżyć podczas zakupów. Jednym z pomysłów na obniżenie wartości koszyka mogą być kody rabatowe Zalando, które są publikowane między innymi na portalach z kodami rabatowymi. Najlepszym przykładem może być serwis Rabatio.com - jeden z liderów w branży kodów rabatowych.