poniedziałek, 12 lipiec 2021 17:51

Butelka z nadrukiem reklamowym – sposób na zainteresowanie młodych klientów?

butelki z logo firmy butelki z logo firmy mojabutelka

Jeśli chodzi o grupę młodych klientów, powiedzmy do trzydziestego piątego roku życia, są to dzisiaj ludzie mocno niezależni i zdecydowanie nieprzywiązani do jednej, konkretnej marki. Zawsze pójdą tam, gdzie jest taniej i lepiej – zupełnie bez sentymentów. Albo tam, gdzie można liczyć na ciekawe gadżety reklamowe, na przykład na modne dzisiaj butelki termiczne.

 

Dlaczego butelka z nadrukiem reklamowym zachęca młodych?

Nawet jeśli nie sama butelka z nadrukiem reklamowym zachęca do skorzystania z oferty danej firmy, to już sam fakt, że firma jest na czasie i myśli proekologicznie w wielu przypadkach młodszej generacji konsumentów ma ogromne znaczenie. Właśnie z tego powodu rozmyślni przedsiębiorcy zamawiają butelki termiczne o różnych pojemnościach i następnie prosto i szybko przekształcają je w butelki z logo firmy. W ten sposób gwarantują sobie darmowe przenoszenie reklamy i wieści o swojej firmie do miejsc, w których pewnie w inny sposób nigdy nikt by nie usłyszał. Poza samą modą na butelki termiczne młodzi klienci patrzą na praktyczne aspekty oferowanych gadżetów. Dzisiaj zdecydowanie większym wzięciem będą cieszyć się butelki z nadrukiem reklamowym niż breloczki, etui na karty kredytowe czy śmiertelnie nudne smycze na telefon i klucze. Klienci potrzebują powiewu nowości, dlatego tylko ten, kto podąża ścieżką mody, będzie w stanie nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami.

Butelka z nadrukiem reklamowym robi furorę

Warto zauważyć, że faktycznie butelka z nadrukiem reklamowym jest bardzo praktycznym gadżetem, który chociaż nie jest niezbędny do życia, to prędzej czy później okazuje się bardzo przydatny. W butelce termicznej można przechowywać nie tylko gorące, ale i zimne płyny, co daje możliwość uniwersalnego i wszechstronnego zastosowania. Co ciekawe, w takiej butelce z nadrukiem firmowym temperatura jest utrzymywana od 12 do nawet 24 godzin od nalania napoju, co daje naprawdę imponujący wynik.