czwartek, 13 sierpień 2020 18:14

ComfortLift® i QuickSelect ‒ zmywarka stworzona dla Ciebie

zmywarka Electrolux QuickSelect zmywarka Electrolux QuickSelect

Zmywarka odpowiednio dobrana do naszych potrzeb to klucz do idealnie czystych naczyń każdego dnia. Pozwoli w znacznym stopniu zaoszczędzić nam pieniądze oraz czas, który musielibyśmy przeznaczyć na zmywanie ręczne. Na rynku istnieje niezliczona ilość zmywarek, jednak w jaki sposób wybrać tę, która będzie najlepiej dopasowana do naszych potrzeb?

Szwedzka marka Electrolux posiada w swojej ofercie mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością zachwycą każdego.

ComfortLift® ‒ wygoda użytkowania każdego dnia

Choć wyjmowanie naczyń ze zmywarki wydaje się być niezwykle prostą czynnością, niektórym może ono przysporzyć wielu kłopotów. Ciągłe schylanie się do dolnego kosza może skutkować bólem pleców. Ponadto szczególnie uciążliwe może okazać się w przypadku osób starszych lub osób ze schorzeniami kręgosłupa. 

Dlatego też marka Electrolux, aby jeszcze bardziej poprawić komfort korzystania ze swoich produktów, wyszła naprzeciw ich wymaganiom wraz innowacyjną zmywarką ComfortLift®. Jest to pierwsza na świecie zmywarka, która została  wyposażona w podnoszony na ergonomiczna wysokość dolny kosz. Dzięki niemu każdy użytkownik zyskuje niezwykle łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas ich wkładania jak i wyjmowania ze zmywarki. 

Innowacyjny kosz nie jest jedynym udogodnieniem, które posiada zmywarka ComfortLift®. Została wyposażona także w specjalne ramię spryskujące SatelliteClean. Gwarantuje ono 3 razy lepsze efekty zmywania, w porównaniu ze standardową zmywarką. Sekret jego działania polega na poruszaniu się w 5 różnych poziomach natrysku. Dzięki temu strumienie wody mogą dotrzeć do każdego, nawet najbardziej oddalonego zakątka zmywarki, gwarantując całkowitą czystość za każdym razem. Ramię SatelliteClean zapewnia idealnie czyste i lśniące naczynia bez śladu smug czy nieestetycznych zacieków.

QuickSelect ‒ asystent zmywania zawsze pod ręką

Denerwuje Cię ciągłe korzystanie z tylko jednego programu zmywania, ponieważ wszystkie pozostałe są dla Ciebie niezrozumiałe? Marka Electrolux znalazła rozwiązanie Twojego problemu. Korzystanie z tylko jednego trybu do każdego typu zmywania nie zawsze jest wystarczająco efektywne, ponadto może niekorzystnie wpłynąć na jakość Twoich naczyń, na przykład delikatnych kieliszków. 

Dzięki QuickSelect sterowanie zmywarką stanie się efektywne i równocześnie niezwykle proste. Dzięki niej nie musisz już zgadywać, jaki program zmywania wybrać. Wybierz czas, jjaki chcesz poswiecic na zmywanie naczyn, a zmywarka zrobi resztę za Ciebie. Zmywarka QuickSelect gwarantuje, że Twoje naczynia będą idealnie czyste i suche po każdym myciu.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania zmywarka Electrolux QuickSelect. Została ona wyposażona także w specjalny program Machine Care, który zapewnia optymalną pracę Twojego urządzenia za każdym razem. Z łatwością usunie tłuszcz oraz uporczywy kamień z wnętrza Twojego urządzenia. Pamiętaj, aby przed jego użyciem upewnić się, że zmywarka jest całkowicie pusta, dodaj specjalnego preparatu odkamieniającego przeznaczonego do zmywarek i gotowe! Resztę pracy zmywarka wykona za Ciebie.