wtorek, 13 lipiec 2021 17:55

Czy botoks może wyglądać naturalnie?

Botoks Botoks

Pojawienie się zmarszczek na twarzy to taki moment, który przeraża wiele kobiet. Dopiero wtedy dociera do nas, że zaczynamy się starzeć i faktycznie to widać.

Mamy wtedy tak naprawdę do wyboru trzy opcje. Możemy spróbować radzić sobie z tym naturalnymi sposobami – lepiej się odżywiać, pić więcej wody i unikać opalania. Jeżeli do tej pory nasz styl życia pozostawiał wiele do życzenia to faktycznie może się to sprawdzić - tym bardziej, jeżeli jesteśmy jeszcze młode i zmarszczki mogą być po prostu przejawem słabego nawilżenia. Kolejna opcja to wykupienie sobie kremu lub olejku, który powoli będzie radził sobie ze zmarszczkami. Tutaj jednak na efekty trzeba czekać i wiele kobiet uznaje, że nie są one wystarczająco dobre. A ostatnia opcja to botoks.

Botoks większość pań doskonale zna – nawet jeżeli same nigdy nie zdecydowały się na ten zabieg. Wiemy jednak, że z jego pomocą jesteśmy w stanie “sparaliżować” nasze zmarszczki i uzyskać efekt wygładzenia. To nie tego efektu jednak aż tak bardzo się obawiamy – boimy się, że po wykonaniu botoksu nasza twarz będzie prezentować się bardzo nienaturalnie. Nie da się ukryć, że niejednokrotnie zdarzyły się takie przypadki, gdzie wstrzyknięcie substancji doprowadziło do utworzenia “efektu maski”. Jeżeli jednak wybierzemy dobry gabinet to raczej nie mamy się czego obawiać.

Dlaczego trzeba poprosić o pomoc profesjonalistów?

To proste – im lepszy jest gabinet, do którego idziemy, tym mamy większą szansę na zadowolenie z zabiegu. Nie jest to tania procedura, więc tym bardziej powinnyśmy zwracać uwagę na to, gdzie lokujemy swoje pieniądze. Dlatego też doradzamy Ci niespieszenie się z wyborem – rozejrzyj się, popytaj o rady koleżanek lub poczytaj więcej na temat jakiegoś miejsca w Internecie. Jeżeli już masz zmarszczki to na pewno nie pogorszą się one na przestrzeni kilku tygodni – a Ty w ten sposób unikniesz dużego błędu, którego możesz potem żałować.

Osoba wykonująca nam botoks (więcej informacji jego właściwościach -  https://projektskora.pl/tp-botoks/) musi dobrze dobrać dawkę i wstrzyknąć ją w odpowiednie miejsca – tylko wtedy uzyskamy naturalny i zadowalający nas efekt. Pamiętajmy jednak o tym, aby szczegółowo wytłumaczyć, na czym dokładnie nam zależy - komunikacja to tutaj naprawdę klucz do sukcesu.

Warto spróbować

Pamiętaj też o tym, że botoks to zabieg, którego efekty utrzymują się tylko przez kilka miesięcy - maksymalnie do roku. Jeżeli więc nawet coś pójdzie nie po Twojej myśli to z czasem substancji będzie w Twoim organizmie coraz mniej i na pewno nie doświadczysz trwałego paraliżu twarzy. W Warszawie polecamy klinikę Projekt Skóra.