czwartek, 15 lipiec 2021 21:39

Wizyta u fryzjera bez wychodzenia z domu? To możliwe!

rezerwowanie wizyt online rezerwowanie wizyt online unplash

Produkty spożywcze, ubrania, kosmetyki, meble, urządzenia AGD – nie istnieje rzecz, której nie można zamówić przez internet. Coraz bardziej popularne staje się również zamawianie online różnych usług, w tym fryzjera.

Sprawdź, jak to działa! Chcesz umówić się do fryzjera, ale nie lubisz rozmawiać przez telefon? A może zależy Ci na skorzystaniu z usług wybranego specjalisty? Coraz więcej salonów fryzjerskich umożliwia zarezerwowanie wizyty poprzez stronę internetową lub aplikację, bez konieczności odwiedzania salonu. Korzystanie z usług fryzjerskich nigdy nie było prostsze.

Jak zarezerwować wizytę u fryzjera bez wychodzenia z domu?

Aby szybko i bez zbędnych komplikacji umówić się do fryzjera, wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację do rezerwowania wizyt online, np.  ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid. Następnie uzupełnij formularz rezerwacyjny – wystarczą podstawowe dane: numer telefonu, imię i nazwisko. Potem pozostanie Ci wybrać:

  • miejscowość, gdzie odbędzie się wizyta oraz salon,
  • rodzaj usługi fryzjerskiej, np. strzyżenie lub koloryzacja,
  • dogodną datę oraz godzinę wizyty.

Możesz także poprosić o to, aby zmianę na Twojej głowie przeprowadził ulubiony fryzjer albo osoba, która otrzymała najwięcej pozytywnych opinii.

Za pomocą aplikacji z powodzeniem zarezerwujesz strzyżenie lub inne zabiegi fryzjerskie o dowolnej porze – bez czekania, aż obsługa odbierze Twój telefon i zapisze Cię na wizytę.

Co oferuje aplikacja do rezerwowania wizyt online?

Za pomocą aplikacji, którą można zainstalować także na iPhonie, np. takiej jak https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394, nie tylko zarezerwujesz wizytę, ale również złożysz zamówienie na profesjonalne kosmetyki do włosów. Ich receptury zostały starannie skomponowane, aby można było utrzymać efekty wizyty u fryzjera przez długi czas. W ramach aplikacji możesz skorzystać także z pomocy profesjonalistów w doborze odpowiednich kosmetyków. W ofercie dostępne są również produkty do pielęgnacji skóry twarzy.

Zarezerwuj wizytę w salonie już teraz i ciesz się piękną fryzurą najszybciej, jak to możliwe!