wtorek, 14 lipiec 2020 14:26

Detailing w Warszawie - jaki salon wybrać?

Wellness Car Warszawa Wellness Car Warszawa

Auto detailing jest obecnie coraz bardziej popularnym sposobem troski o samochód, dlatego wiele osób poszukuje sprawdzonych i pewnych salonów auto detailingu. W Polsce jest to dość nowa branża, dlatego warto wiedzieć, czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego salonu.

Auto detailing bez wahania można nazwać spa dla samochodów, ponieważ zoptymalizowane i kompleksowe procesy pomagają uzyskać satysfakcjonujące efekty wizualne. Inaczej mówiąc, dzięki auto detailingowi  samochód może wyglądać, jakby wyjechał z fabryki.

Czym kierować się podczas wyboru salonu auto detailingu?

Wybierając salon auto detailingu, często nie wiemy, czym tak naprawdę powinniśmy się kierować. Branża auto detailingu jest w Polsce relatywnie niedługo, dlatego świadomość na temat większości procesów, takich jak detaling wewnętrzny, czy zewnętrzny, jest jak na razie dość nikła. Pierwsze, na co powinniśmy zwrócić uwagę, to opinie klientów. Taki sposób weryfikacji danego salonu auto detailingu może wydać się z początku dość trywialny, jednakże zadowolenie klientów zazwyczaj dość dobrze obrazuje, na jakim poziomie jest cały salon. Oczywiście nie powinniśmy się sugerować tym, że ktoś wystawił negatywną ocenę, gdyż zdarzają się malkontenci, których nic nie jest w stanie zadowolić. Jeżeli salon ma przytłaczającą większość pozytywnych opinii, to wówczas spokojnie możemy przejść do następnego kroku, czyli certyfikatów. Nikogo nie dziwi dziś fakt, że wszyscy najlepsi usługodawcy mają pokaźny wachlarz różnych certyfikatów i autoryzacji. Dzięki temu konsument wie, że dany salon jest miejscem godnym zaufania, gdyż zdobycie certyfikatów nie jest rzeczą łatwą i trzeba do tego spełniać bardzo rygorystyczne wymogi. Warto podkreślić, że niektóre salony posiadają imponującą liczbę certyfikatów, co sprawia, że ich usługi stoją na znacznie wyższym poziomie, niż w przypadku konkurencyjnych salonów auto detailingu, które takich certyfikatów nie posiadają.

Dlaczego najnowsze technologie są tak ważne w auto detailingu

Salony, które wyróżniają się najnowszymi technologiami procesów detalingu wewnętrznego i zewnętrznego zapewniają najwyższą jakość usług, dlatego też są o wiele częściej wybierane, niż te posiadające starszą technologię. Bardzo ważnym elementem auto detalingu jest stosowanie powłok ceramicznych, jednakże, by ten proces był jak najbardziej efektywny, potrzebne jest zastosowanie produktów topowych firm, takich jak chociażby Nanoshine Ceramic Pro. Warto zaznaczyć, że stosowanie powłok ceramicznych sprawia, że efekt całego procesu detalignu widoczny jest długi czas. 

Jaki salon auto detailingu w Warszawie jest najlepszy?

Niekwestionowanym liderem wśród warszawskich salonów auto detalingu jest bez wątpienia Wellness Car - https://wellness-car.pl/. Powodem takiego stanu rzeczy jest wieloletnie doświadczenie, a także stawianie na jakość, a nie ilość. W Wellness Car jakość usług jest na najwyższym poziomie, ponieważ we wszystkie prace zaangażowany jest osobiście sam właściciel, czyli pan Arkadiusz. Jego pasja do samochodów sprawiła, że salon auto detaling Wellness Car znany jest dziś w całej Polsce.