wtorek, 04 maj 2021 13:44

Haftowanie na materiale - hafciarnia Rzeszów

hafciarnia Rzeszów hafciarnia Rzeszów pixabau

Haftowanie to zajęcie bardzo żmudne i trudne, szczególnie dla osób niecierpliwych. Wzory haftowane, szczególnie ręcznie, są bardzo cenione wśród kupujących tekstylia, ponieważ podwyższają wartość produktu oraz świadczą o jego wyższej klasie i jakości.

Wzory haftowane są również bardzo estetyczne i cenione w świecie mody. W naszym artykule przeczytacie więcej na ten temat oraz poznacie miejsce, jaki jest hafciarnia Rzeszów.

Jak powstaje haft komputerowy? - hafciarnia Rzeszów

Najważniejszym elementem jest poprawne dopasowanie projektu. Hafciarnia powinna otrzymać projekt w wektorach, dzięki czemu będzie łatwiej nałożyć go jako haft lub nadruk na materiał. Plik wektorowy pozbawiony jest tła, dlatego pozwala na haftowanie na każdym kolorze. Właśnie taki plik wykorzystuje się do odwzorowania projektu na matrycy, która później odbije go na wybranym przez nas materiale.

Podobne usługi oferuje hafciarnia Rzeszów. Hafciarnie oprócz odwzorowywania gotowych projektów przygotowują również własne na życzenie klienta. Może to być zarówno ulubiony kwiat, jak i logo naszej marki. Hafty na ubraniach prezentują się zdecydowanie bardziej prestiżowo niż nadruki. Hafciarnia w Rzeszowie oferuje nadruki, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego haftowanie jest lepsze niż drukowanie?

Haft ma ogromną przewagę nad drukiem, ponieważ jest trwalsze i dużo bardziej odporne na skutki prania i prasowania ubrań. Haft w porównaniu do nadruku nie ściera się i nie blaknie, może się jedynie rozpruć, ale zdecydowanie łatwiej go wówczas naprawić niż odpryskujący w kawałkach nadruk.

Aby jakość haftowania była jak najwyższa istnieje możliwość wykonania haftu próbnego, który pozwoli sprawdzić, czy klient zaakceptuje projekt i oszczędzić czas zarówno hafciarni, jak i samego klienta. Haft pozwala nam na dłuższe użytkowanie odzieży niż w przypadku nadruku - nie ma aż takiej ścieralności jak print i na długi czas pozostaje jak nowy.

Wspieramy lokalnie - hafciarnia Rzeszów

Hafciarnie posiadają odpowiednie gwarancje jakości zarówno dla swoich maszyn, jak i materiałów wykorzystywanych do tworzenia i projektowania haftów. Warto zadbać o rozwój lokalnych firm, ponieważ one dużo bardziej starają się niż marki komercyjne, rozrastające się w tempie korporacji. coraz większą popularnością cieszy się rodzimy haft komputerowy, cennik jest atrakcyjny i adekwatny do jakości wykonania.

Zamówienie haftu jest dużo bardziej opłacalne, ponieważ będzie trwalszy i pozwoli zaoszczędzić na dodrukowywaniu kolejnych partii produktów. Produkty haftowane są dużo bardziej unikatowe niż drukowane, ponieważ ich produkcja schodzi w zdecydowanie mniejszej ilości niż odzież, która powstaje w drukarniach.

Hafciarnie pomagają również zyskiwać prestiż przedsiębiorstwom, logo haftowane na koszulce wygląda pięknie i profesjonalnie, dodatkowo świadczy o przedsiębiorcy jako o osobie dbającej o szczegóły i opinie o swojej marce. Coraz bardziej modne są również lokalne hafty, które oddają przynależność do konkretnego regionu oraz pozwalają identyfikować się i współprzynależeć do społeczności.