czwartek, 17 grudzień 2020 19:53

Jak tanio kupić perfumy?

perfumeria.pl perfumeria.pl

Piękne zapachy towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Nie dziwi więc, że współcześnie wiele osób nie wyobraża sobie kosmetyczki bez ulubionego pachnidła.

Niestety te najpiękniejsze i od znamienitych domów perfumeryjnych są sporym wydatkiem. Za kilka mililitrów pachnącego płynu trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych. Istnieją jednak sposoby na tańszy zakup ulubionego zapachu. Jakie? Zapraszamy na przegląd najskuteczniejszych sposobów zakupu perfum za niższą cenę.

Sposób nr 1 – poluj na promocje

Przeglądając ceny perfum, można dostać zawrotu głowy. Za najmniejszy flakonik takich marek jak Armani, Lancome, Dolce&Gabbana, Chanel, Versace, Hugo Boss, Jimmy Choo, Cartier trzeba zapłacić nawet powyżej 100 złotych. Jeszcze więcej trzeba zapłacić za pachnidła o większej pojemności. Nic więc dziwnego, że kiedy w buteleczce z pachnącym płynem znajduje się tylko kilka ostatnich kropli, zaczynamy szukać sposobów na tanie zakupy. Okazuje się, że tych nie brakuje.

Pierwszym i najczęściej wykorzystywanym jest skorzystanie ze zniżek. Te pojawiają się przy różnych okazjach. Taniej perfumy upolować można np. na Black Friday, Cyber Monday, Dzień Mamy/Taty, święta. Niższe ceny obowiązują też w czasie wyprzedaży – te w perfumeriach odbywają się zazwyczaj pod koniec roku kalendarzowego. Oprócz tego wiele drogerii proponuje spontaniczne promocje z różnych okazji, a czasem nawet bez nich. W ich trakcie ceny idą w dół nawet do 70%, najczęściej jednak spotkać można się z rabatami 10-20%.

testery perfum 

testery perfum

Sposób nr 2 – postaw na testery perfum

Nie chcąc wydawać dużo na pachnidła, warto postawić na testery perfum. Kupić można je w większości internetowych perfumerii, chociażby w tej https://www.perfumeria.pl/collections/testery-perfum-damskich. Dostępne są one również stacjonarnie. Testery perfum są dokładnie tym samym produktem, co standardowe perfumy. Producenci udostępniają je w celach reklamowych, aby klienci mogli na własnej skórze ocenić walory zapachowe pachnidła. Z racji swojego reklamowego charakteru nie są pakowane w piękne opakowania, często też nie mają oryginalnego korka i foli zewnętrznej. Oprócz tego niczym więcej testery perfum nie różnią się od pachnideł zamykanych w pięknych pudełeczkach. Ich zapach, skład, intensywność jest identyczna, natomiast cena o kilka procent niższa.

perfumy online

perfumy online

Sposób nr 3 – wybieraj zakupy w Internecie

Zakup perfum w Internecie jest o wiele tańszy niż w stacjonarnych perfumeriach. Różnica cen zazwyczaj wynosi ok. 5%. Wynika to z tego, że perfumerie internetowe mają mniejsze koszty własne, przez to mogą zaproponować atrakcyjniejsze ceny. Nie należy również obawiać się kosztów dostawy. Wiele sklepów online proponuje darmową dostawę od określonej kwoty lub organizuje dni darmowej dostawy.