czwartek, 19 listopad 2020 17:59

Materac nawierzchniowy – co to takiego?

Materac nawierzchniowy Materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy inaczej zwany toperem lub nakładką na materac ma różne zastosowanie.

 

Może utwardzić lub zmiękczyć posiadaną powierzchnię materaca, wygładzić nierówności starej, zużytej wersalki, może również pełnić rolę ochronną, zabezpieczać nowy materac przed szybkim zużyciem czy zniszczeniem. Na stronie Sweetsen.pl znajdą Państwo cztery różne twardości nakładek: miękką H1, średnio twardą H2, średnio twardą/twardą czyli H2/H3 oraz bardzo twardą H4. Nakładki mają wysokość od 4 cm do 6 cm. Na Sweetsen.pl wszystkie posiadają w standardzie niepikowany pokrowiec Jersey, za dopłatą możliwość wyboru innych pokrowców: Aloe Vera, Żakard, pikowany Jersey, Silver, Bamboo, Tencel.

Nakładki są lekkie i łatwe w przechowywaniu, jeżeli nie zawierają warstwy kokosowej lub końskiego włosia, bez problemu możemy je zwinąć w rulon i schować. Są doskonałe gdy chcemy poprawić jakość snu naszych gości, których musimy niejednokrotnie ulokować na rozkładanej sofie w salonie. Źle dobrałeś twardość materaca lub Twoja waga i preferencje uległy zmianie? Nie musisz od razu wymieniać dobrego materaca. Toper doskonale dostosuje powierzchnię do Twoich potrzeb. A może Twój stary materac sprawia, że od jakiegoś czasu źle sypiasz, rano budzisz się niewypoczęty i „połamany”. Nie stać Cię w tej chwili na kupno nowego, więc zainwestuj w materac nawierzchniowy, który podniesie komfort powierzchni Twojego łóżka. Nakładka na materac przyda się podczas wycieczki pod namiot, jej przewiezienie nie jest problemem, a ułożenie się na wygodnej piance w namiocie to super wygodny sen.

Z czego produkowane są nakładki? Podstawowym surowcem jest pianka T25, w zależności od twardości nakładki wykorzystuje się w jej budowie piankę termoelastyczną Visco Memory, lateks, warstwę kokosową, końskie włosie a także piankę T25 profilowaną oraz moletowaną piankę termoelastyczną Visco Memory.

Materac nawierzchniowy to produkt, który warto mieć w swoim domu, jest praktyczny, tani i łatwy w przechowywaniu.