wtorek, 21 marzec 2023 19:05

Modne fryzury w 2023 roku

side part side part pixbay

Zamierzasz odświeżyć swój wygląd w 2023 roku i wyglądać modnie? Trendy zmieniają się dość regularnie, niemniej jednak już teraz widać, że kilka rodzajów męskich fryzur będzie w najbliższym czasie cieszyć się szczególnie dużą popularnością. Poniżej przedstawiamy kilka męskich fryzur modnych w 2023 roku

 

Messy hair 

Fryzura w stylu messy hair zyskała popularność już ładnych kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała ją stracić. Pozorny nieład we włosach, jak się okazuje, ma całkiem szerokie grono zwolenników. Pamiętać jednak należy o zastosowaniu odpowiedniego rodzaju kosmetyków do pielęgnacji włosów. Poleca się stosowanie różnego rodzaju peelingów, balsamów oraz odżywek. Podczas układania fryzury zaleca się chronienie włosów przed zbyt intensywnym ciepłem.

Kręcone męskie włosy

Coraz większą popularność wśród mężczyzn zrównują sobie także włosy kręcone. Są one z pewnością w dużej mierze odmładzające, a także dodają klasy i elegancji. Oczywiście, podobnie jak każda inna fryzura, wymagają one odpowiedniej pielęgnacji. Polecamy regularne stosowanie specjalistycznych past do włosów kręconych.

Side part a’la lata 30

Kolejnym rodzajem fryzury, któremu udało się przejść próbę czasu jest side part w stylu lat 30-ych ubiegłego stulecia. Zakłada ona delikatnie cieniowanie, lub obcięcie na krótko boków, przy jednoczesnym zachowaniu dłuższych włosów na górze głowy - są one następnie elegancko układane na boku. W przypadku postawienia na tę fryzurę, warto stosować odpowiednią pomady do włosów, o właściwościach nabłyszczających.

Fryzura na żołnierza

Kolejną bardzo ciekawą, modną w 2023 roku propozycją jest prosta w utrzymaniu fryzura na żołnierza. Polecić ją można zwłaszcza tym mężczyznom, którzy nie chcą tracić dużej ilości czasu na codzienne stylizacje. Dzięki wyostrzeniu boków i tyłu głowy jest ona niezwykle wygodna, a żadne pasma włosów nie nachodzą na kołnierz. Góra może zostać skrócona, lub pozostawiona dłuższa, w zależności od indywidualnych upodobań.

Półdługa z przedziałkiem na środku

Bardzo ciekawą propozycją, szczególnie dla młodych mężczyzn jest fryzura półdługa z przedziałkiem na środku. Dla optymalnych efektów, włosy warto zapuścić do długości około 15 centymetrów. Fryzura ta może zostać delikatnie wycieniowana po bokach, niemniej jednak w klasycznym jej wariancie wszystkie włosy pozostawione są w miarę równej długości. Bezsprzecznie plusem tej fryzury jest fakt, że wygląda ona niezwykle efektownie nawet po przeczesaniu grzebieniem.