środa, 25 listopad 2020 13:07

Nowa marka lakierów hybrydowych typu soak off

Minka Nials - Soak off Minka Nials - Soak off

Niedawno na rynku pojawiła się nowa marka lakierów hybrydowych typu soak off Minka Nails. Jest to polski producent, który wprowadził na rynek dwie kolekcje lakierów hybrydowych - Classic i Owocowy Raj.

 

Minka Nails w swojej ofercie ma również:

  • doskonałe, samopoziomujące się żele budujące służące do nadbudowania płytki paznokcia,
  • pięknie pachnący odtłuszczacz Cleaner Minka Nails, efektowne topy: matt i no wipe,
  • primery kwasowe i bezkwasowe oraz świetną hard bazę pod lakier hybrydowy.

Minka -  Hard Base

Minka Nails -  Hard Base

 

Minka - Soak off kolekcja Classic

Minka Nails - Soak off Kolekcja Classic

Minka - Soak off owocowy raj

Minka Nails - Soak off Kolekcja owocowy raj

To jeszcze nie wszystko polski producent zapowiada wprowadzenie kolejnych produktów i uruchomienie Akademii Minka Nails z bogatą ofertą szkoleń i seminarium.

Właściciel marki zachęca do podjęcia stałej współpracy przedsiębiorców prowadzących salony kosmetyczne oferujące profesjonalną stylizację paznokci. Tego typu podmiotom Minka Nails oferuje dogodne warunki współpracy, system rabatowy i możliwość udziału w bezpłatnych i w prewencyjnych cenach szkoleniach.

Minka Nails w swojej działalności stawia również na ważne sprawy społeczne. Producent mocno jest zaangażowany w propagowanie idei profilaktyki raka piersi i jak podkreśla firma oprócz stabilnego i dobrze rozwijającego biznesu, chce tworzyć społeczność wyjątkowych kobiet znających swoją wartość.

Do osiągnięcia wymarzonego sukcesu mają zaprowadzić firmę produkty, które same w sobie są reklamą. Właściciel jest przekonany, że jeśli ktoś spróbuje raz kosmetyków marki Minka, sięgnie po nie ponownie. To właśnie jakość i dobra cena mają być najlepszą rekomendacją firmy.

Z ofertą Minka Nails można zapoznać się na oficjalnej stronie: http://www.kosmetykiminka.pl/