czwartek, 01 wrzesień 2022 13:51

Paznokcie lato 2022 – co jest na czasie?

paznokcie lato 2022 paznokcie lato 2022 pixabay

Jakie paznokcie są najmodniejsze tego lata? Które stylizacje paznokci warto wybrać w wakacje? Zapraszamy do lektury!

 

Paznokcie lato 2022 – kolory, które ogranicza tylko Twoja fantazja

Żadnym przekłamaniem nie będzie stwierdzenie, że ulubioną porą roku zdecydowanej większości jest właśnie lato. Choć w naszym kraju nie jest ono zbyt długie i często nas nie rozpieszcza, to jednak otwiera przed Tobą całą masę możliwości stylizacji i kreacji. To latem chcesz wyglądać najpiękniej, to latem emanujesz swoją niezależnością i pewnością siebie. Oczywiście na całość Twojego outfitu składa się mnóstwo elementów, do których trzeba zaliczyć paznokcie. Zadbane i ładnie pomalowane są znakomitym dodatkiem do każdej stylizacji. W tym miejscu warto dodać, że wyjątkowe paznokcie możesz zrobić sama, wystarczy jedynie kilka akcesoriów oraz trochę samozaparcia. Regularne wizyty u kosmetyczki wiążą się z dużymi wydatkami, a do tego musisz być zależna od grafiku w salonie. Samodzielny manicure hybrydowy daje Ci więcej niezależności, a gdy już zrobisz sobie paznokcie, poczujesz niesamowitą satysfakcję z tym związaną. Zanim jednak przejdziesz do tworzenia własnych stylizacji, najpierw musisz poznać aktualne trendy. Jakie są najmodniejsze stylizacje, które wpiszesz w hasło „paznokcie lato 2022”? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym zawsze będziesz wyglądała zjawiskowo i zniewalająco!

Jakie paznokcie wybrać na lato?

W tym miejscu musimy wyraźnie zaznaczyć, że liczba stylizacji na lato jest niemal nieograniczona. To właśnie ta pora roku daje Ci największy wybór spośród kolorów i wzorów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Za każdym razem będziesz robiła wrażenie i czuła się pewna siebie. Jednym z przykładów stylizacji na lato jest american manicure, który bardzo szybko zyskał popularność wśród celebrytek i gwiazd – za przykłady mogą posłużyć choćby Loly Aldridge i Jennifer Lopez. American manicure najlepiej prezentuje się z paznokciami spiłowanymi w kształt migdałów. Jeśli chcesz, możesz użyć transparentnego lakieru lub skorzystać z kolorów perłowych i nałożyć je na końcówkę paznokcia. Taka stylizacja z pewnością będzie nieco ekstrawagancja, dlaczego jednak z tego nie skorzystać? Właśnie latem jest najlepszy czas na takie kompozycje!

Koniecznie sprawdź też chrome nails. Taki manicure zyskał wielkie zainteresowanie z powodu zasięgu w social media. Metaliczne odcienie jeszcze do niedawna nie cieszyły się najlepszą opinią, obecnie jednak wygląda to zupełnie inaczej. Kolory metaliczne pasują do wielu kreacji, równie dobrze sprawdzą się podczas imprezy, jak i na spotkaniu z drugą połówką. Pamiętaj jednak, aby precyzyjny odcień lakieru dobrać zależnie od posiadanego stroju lub cery. Bardzo fantazyjnym rozwiązaniem będzie również pomalowanie każdego paznokcia innym kolorem. W ten sposób na pewno przyciągniesz wiele spojrzeń!