czwartek, 17 grudzień 2020 13:28

Poznaj zestawy prezentowe kosmetyków LabPharma

zestaw naturalnych kosmetyków zestaw naturalnych kosmetyków

Każdy wie, że aby nasze ciało, włosy, skóra twarzy wyglądały pięknie i zdrowo, wymagają odpowiedniej pielęgnacji od wewnątrz i od zewnątrz.

 

W codziennym nawale informacji z różnych źródeł, nie jest łatwo podjąć decyzję o tym, jakie środki pielęgnacyjne wybrać. Gwarantujemy, że warto postawić na to, co naturalne. Aby nie być gołosłownym przedstawimy Wam kilka najważniejszych czynników, które mogą Was przekonać.

Dlaczego warto korzystać z naturalnych kosmetyków?

1. Prawdziwe działanie!

Naturalne składniki zawarte w kosmetykach pobudzają procesy fizjologiczne naszej skóry wspomagając jej regenerację. Niwelują przyczynę, a nie tuszują jedynie objawy. W ten sposób nie działają kosmetyki z substancjami sztucznymi, stworzonymi w laboratoriach. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych kosmetyków, mimo że każe dłużej czekać na efekty, pozwoli na prawdziwą i długotrwałą poprawę kondycji naszej skóry i włosów. 

2. Bez agresji... więcej tolerancji

Naturalne kosmetyki zdecydowanie lepiej przyswajane są przez skórę ze względu na brak sztucznych niepotrzebnych dodatków. Oczywiście każdy produkt trafiający na sklepowe półki musi przejść odpowiednie testy i dostać pozwolenie do sprzedaży przy spełnieniu określonych norm, jednak wiele badań potwierdza, że naturalne składniki czynne w kosmetykach są lepiej tolerowane przez skórę. Nasze organizmy, same wiedzą, co jest dla nich najlepsze.

3. Pomyśl o planecie

Niestety, współcześnie tworzona "chemia" jest pełna bardzo agresywnych substancji, które mają być bardzo skuteczne. Płyny do prania, mycia naczyń, kąpieli, szampony i wiele innych środków, z których korzystamy na co dzień i mają kontakt z naszą skórą, zostały stworzone w sztucznych warunkach. Będąc świadomym tego co nam szkodzi, mamy możliwość zadecydowania o tym, jakie środki wykorzystamy podczas każdej pielęgnacyjnej czynności.

Nie zapominajmy, że naturalne kosmetyki są też dużo bardziej przyjazne środowisku, w tym zwierzętom. Składniki pochodzą z upraw, które prowadzone są z myślą o szanowaniu środowiska. Często też opakowania takich kosmetyków tworzone są z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Każdy chciałby móc cieszyć się zdrowymi gęstymi włosami, aby tak było musimy o nie najpierw odpowiednio zadbać. Naturalnie! Odpowiedni dobór kosmetyków wcale nie należy do łatwych zadań. Warto korzystać z gotowych zestawów, które są skomponowane tak, aby współgrały ze sobą, dla konkretnego typu włosów i ich problemów.

Zestawy kosmetyków Lab Pharma

Zestawy kosmetyków Lab Pharma

Zestawy kosmetyków Lab Pharma

Lab Pharma od 2010 roku promuje zdrowe i naturalne rozwiązania dla ciała i urody. Specjaliści skomponowali gotowe zestawy dla najczęściej występujących problemów skóry głowy i włosów włoskiej marki BioKap, której Lab Pharma jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Zestaw do włosów zniszczonych

Matowe, bez połysku, rozdwajające się, łamiące włosy wymagają naprawdę wyjątkowego traktowania i nadzwyczajnej pielęgnacji. Zniszczone słońcem, temperaturą, wiatrem, stresem, niedoskonałą dietą włosy tracą blask i zdrowy wygląd. Szampon regeneracyjno-naprawczy Bellezza pomaga przywrócić włosom wymarzoną kondycję.

Hrydrolizowana fitokeratyna z ryżu oraz ceramidy roślinne z oliwy z oliwek i olejek ze słodkich migdałów wnikają głęboko we włókna włosowe sprawiając, że włosy stają się mocne i pełne blasku. Wspomniane ceramidy są odpowiedzialne za odbudowę struktury włosa i działają stymulująco na procesy odbudowy zniszczonych komórek. 

Zestaw do włosów wypadających

Wiele osób marzy o bujnej fryzurze, niczym z telewizyjnych reklam. Niestety równocześnie wielu z nas boryka się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Specjalny zestaw z linii Anticaduta składa się z kosmetyków skutecznie wzmacniających włosy i pomagających hamować wypadanie włosów blokując enzym 5 alfa-reduktazy. Zestaw został skomponowany, tak, aby także skutecznie nawilżał, chronił oraz poprawiał mikrocyrkulację w skórze. To bardzo ważny etap kuracji przeciwko wypadaniu włosów. 

Zestaw do włosów przetłuszczających się

Nadmierne wydzielanie sebum stanowi niekomfortowy problem. Szybko przetłuszczającym się włosom brakuje objętości i mają nieatrakcyjny wygląd. Takie włosy wymagają odpowiedniego nawilżenia, delikatnego czyszczenia bez dodatkowego obciążania. Szampon Biokap Bellezza BIO pomaga przywrócić równowagę skórze głowy, jednocześnie posiadając delikatne właściwości czyszczące, pozostawiając włosy lekkie i miękkie. Odżywka zapewnia odżywienie i ochronę. Zestaw Biokap Bellezza BIO nawilża, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy.

Zestawy kosmetyków na prezent

Świąteczny zestaw kosmetyków dla niej to doskonały pomysł dla kobiet, które są nam bliskie i chcemy, aby korzystały z produktów świadomie, dobierając kosmetyki do ich indywidualnych potrzeb. Zestaw prezentowy naturalnych kosmetyków sprawdzi się nie tylko dla osób, które same chętnie korzystają z ekologicznych rozwiązań, ale także dla tych, którzy chcą zacząć żyć dbając bardziej o planetę i unikając chemii w produktach.

Szampon Biokap

 

Szampon Biokap

Marka Biokap tworzy kosmetyki ze świadomością trybu współczesnego życia, w pędzie, stresie, często zmiennych warunkach na zewnątrz i w biurach. Zestawy prezentowe kosmetyków sprawdzą się pod choinką dla naszych najbliższych, o których zdrowie tak bardzo się troszczymy.