środa, 22 lipiec 2020 13:38

Przedłużanie rzęs – co będziesz potrzebować?

KBarth.pl KBarth.pl

Zabiegi przedłużania rzęs, jakie wykonuje się w salonach kosmetycznych biją rekordy popularności. Wiele pań chętnie im się poddaje, jako największą zaletę wskazując efektowny wygląd oraz brak konieczności codziennego ich tuszowania.

Należy jednak pamiętać, że na końcowy wynik wpływają nie tylko umiejętności osoby wykonującej zabieg, ale również produkty, jakich w tym celu używa. Ich staranny dobór zagwarantuje nie tylko trwałość zabiegu, ale również pozytywnie wpłynie na jego komfort i bezpieczeństwo. Co zatem będzie potrzebne do przedłużenia rzęs?

Pęseta i produkty do separacji rzęs

Bez tych narzędzi niemożliwe byłoby wykonanie zabiegu przedłużającego rzęsy. To dzięki nim praca przebiega płynnie, sprawnie, ale również bezpiecznie. W przypadku pęsety liczy się jej lekkość, trwałość oraz precyzyjne zakończenie części stycznej. W sprzedaży znajdują się modele o różnym kształcie. Ich dobór można swobodnie dopasować do metody, w jakiej będą użytkowane oraz naszych indywidualnych preferencji w tym zakresie. Początkujące stylistki mogą zakupić w sklepie KBarth.pl pęsety, które pozwolą im na stabilne chwycenie rzęs oraz swobodne manewrowanie.

Równie ważne są produkty do separacji rzęs. Bez nich nie byłoby możliwości oddzielenia górnych rzęs od dolnych. Polecane w tym zakresie są taśmy piankowe, które idealnie przylegają do skóry, a mimo to pozostają bezpieczne dla wrażliwych okolic oczu.

Cleaner, Primer, kleje do rzęs

Przed aplikacją sztucznych rzęs, konieczne jest odtłuszczenie i oczyszczenie naturalnych rzęs. W tym celu niezbędny okazuje się Cleaner, który dodatkowo wywiera duży wpływ na trwałość zabiegu. Podobnymi właściwościami cieszy się Primer, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności rzęs. Wśród produktów do przedłużania rzęs, kluczową rolę odgrywają również kleje. Hipoalergiczne, szybkoschnące produkty, jakie oferuje sklep Kbarth.pl są dostępne w kolorze czarnym i przezroczystym.

Rzęsy

Bez nich nie byłoby hipnotyzującego spojrzenia. Każda stylistka powinna mieć na wyposażeniu szeroki ich wybór, zróżnicowany zarówno pod kątem długości, grubości i skrętu, aby tym samym jak najlepiej dopasować je do oczu klientek.

Podstawka pod klej

Pierścionek czy kamień Nefrytu to produkty, które służą jako podstawka pod klej. W zależności od wybranego modelu można go wylać na kamień i położyć obok klientki lub umieścić w pierścionku założonym na palec.

Gdzie kupić produkty do przedłużania rzęs?

Obecnie wiele sklepów prowadzi sprzedaż artykułów niezbędnych do wykonania zabiegu przedłużającego rzęsy. Jednym z nich jest Kbarth.pl, który oferuje szeroki wybór produktów, jakich potrzebuje każda stylistka rzęs – niezależnie od tego, czy jest początkująca, czy posiada większe doświadczenie.