środa, 29 wrzesień 2021 14:00

Super Zings - kolekcjonerskie figurki, które bawią i uczą

Super Zings Super Zings zdjęcie ze zbiorów redakcji

W bajkowym świecie zabawek dla dzieci mnóstwo jest superbohaterów o ponadprzeciętnych zdolnościach. Takie też są figurki Super Zings - kolekcjonerskie zabawki rozwijające wyobraźnię i uczące najmłodszych jak walczyć o lepszy świat.

Te przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia zabawki pokochały już maluchy na całym świecie. Co sprawia, że są one tak wyjątkowe?

Walka ze złoczyńcami - fantastyczne figurki uczą rozróżniać dobro od zła

Nie od dziś wiadomo, że zabawa ma nie tylko cieszyć, ale i uczyć. Figurki Super Zings to jeden z tych sposobów, aby nauczyć nasze dzieci odróżniania dobra od zła. Firma Magic Box Toys stworzyła bowiem fantastyczny świat Kaboom City, w którym bohaterowie toczą odwieczną walkę z przestępcami. Przedmioty codziennego użytku zyskały cechy ludzkie. Każdy bohater dostał też swoje unikalne magiczne moce, dzięki którym walczyć może z przeciwnikami. Bohaterów dobrych od tych złych odróżnia kolor oczu. Jednak nie zawsze jest on łatwy do zauważenia. Ekscytacji zabawie dodaje fakt, że aby odkryć prawdziwe zamiary postaci, trzeba ją na przykład zanurzyć w wodzie. Wtedy dopiero wiadomo, kto jest prawdziwym czarnym charakterem.

Super Zings - dla małego kolekcjonera

Jeśli w dzieciństwie zbieraliśmy znaczki, kolorowe karteczki z notatników, naklejki z ulubionymi bohaterami bajek, to z pewnością rozumiemy dziecięcą pasję do kolekcjonowania. Dlatego też powstała seria Super Zings. Łączy ona w sobie doskonałą zabawę w odwieczną walkę dobra ze złem oraz dryg do kolekcjonerstwa. Do tej pory powstało już kilka serii figurek, a każda z nich okazała się wielkim hitem. Wybierać można spośród zestawów, w których jeden z bohaterów ukryty jest przed wzrokiem kupującego, albo szczelnie zamkniętych saszetek. Ich zawartość pozostaje tajemnicą aż do chwili jej otwarcia. Powtarzające się w kolekcji figurki dzieci chętnie wymienią na te, których jeszcze nie mają w przedszkolu, szkole lub wśród innych swoich znajomych. W sklepach znaleźć można również pojazdy, kryjówki i inne akcesoria, które umilą zabawę i sprawią, że stanie się ona jeszcze bardziej ekscytująca.

Super Zings sprawdzą się do zabawy dla chłopców i dziewczynek. Dzieci chętnie będą się nimi bawić same lub w towarzystwie rówieśników. Dołączyć do wspólnej gry mogą również rodzice. Naprowadzać będą swoje pociechy na to, kto jest dobrym bohaterem, a kto w rzeczywistości będzie czarnym charakterem, z którym należy walczyć. Dzięki ich uczestnictwu prawdziwym stanie się powiedzenie o edukacyjnej sile każdej zabawy.