piątek, 26 luty 2021 14:32

Umów się na randkę z Linerase!

Linerase Linerase

Czy wiesz, że kobieta, która jest świadoma własnego ciała oraz wartości, wydaje się innym bardziej atrakcyjna? Umiejętność pokochania, docenienia siebie, uwierzenia, że zasługujemy na przyjemności i  wszystko, co najlepsze w życiu uskrzydla.

Dlatego też, zadbaj o swoją urodę i daj się oczarować zabiegiem Linerase, który pokochały Europejki.  

ku naturalnej biostymulacji skóry. Preparat dostarcza skórze utracony wraz z wiekiem kolagen. Intensywnie i skutecznie ją stymuluje, przyczyniając się do poprawy gęstości
i sprężystości.

Linerase jest zabiegiem wszechstronnym i kompleksowym. Może być stosowany zarówno na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk i w zależności od potrzeb na wszystkie inne okolice ciała dotknięte problemem wiotkości i braku elastyczności.

Dlaczego zabieg biostymulacji skóry preparatem Linerase jest lepszy niż najlepszy makijaż? Jest wiele powodów!

  • Nadaje skórze blasku, nie tylko do momentu demakijażu,
  • Spłyca zmarszczki wokół oczu i ust – nadając spojrzeniu więcej blasku,
  • Odmładza szyję i dekolt,
  • Modeluje owal twarzy.

Co więcej, kolagenowa terapia młodości czule zadba o Twoją skórę. Cera nabierze kolorytu, stanie się delikatna i miła w dotyku. Zmarszczki zostaną w sposób subtelny i delikatny wygładzone. Linerase podkreśli Twoją naturalną urodę nie zmieniając rysów twarzy.

Linerase uwiedzie Cię efektami. Z każdym dniem zauważysz poprawę jakości skóry. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Kuracja według protokołu obejmuje zazwyczaj od 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 - 21 dni, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry.

Z Linerase stwórz własną definicję piękna i naturalnego uroku, które w sobie nosisz!