wtorek, 07 grudzień 2021 16:10

Wjazd z wizą do Chin

wizy do Chin wizy do Chin pixabay

Każdy obywatel Polski, który chce pojechać do Chin potrzebuje ważne wizy. Zanim polecimy do Chin załatwiamy wszystkie potrzebne dokumenty.

Cały obszar Chin z wyłączenie Hong Kongu ma taki obowiązek, dlatego trzeba być na to przygotowanym. Jeśli konieczne będzie przejechanie tranzytem przez Chiny to nie ma konieczności posiadania wizy. Z tym, że możemy tam być tylko przez dwadzieścia cztery godziny i nie możemy opuszczać strefy tranzytowej. Jeśli chcemy otrzymać wizy do Chin to trzeba skontaktować się z firmą, która załatwia wszystkie formalności. W ten sposób można sobie ułatwić to zadanie i wykonać wszystko na czas. Wnioski składa się w konsultacje w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest stosowanie się do godzin i dni otwarcia, aby można było wszystko pozałatwiać. Jeśli ktoś nie ma na to czasu to współpraca z firmą, która, na co dzień się tym zajmuje będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Zaoszczędzimy dużo czasu i łatwiej otrzymamy wizę, która jest nam potrzebna.

Rodzaje wiz do Chin

Chiny wydają wizy L. Jest to wiza turystyczna przeznaczona na zwiedzenia. Taka wiza przewidziana jest na trzydzieści dni. Można również mieć inne rodzaje wizy turystycznej i wtedy na terenie Chin będzie można pozostać sześć miesięcy. Jest dostępna także wiza M. jest to wiza biznesowa i handlowa w jednym. Tak wiza w zależności od opcji może być ważna na trzy lub a sześć miesięcy. Wyjazd nie może być późniejszy niż ostatniego dnia, kiedy wiza się kończy i trzeba o tym pamiętać. Jest jeszcze wiza F, która przewidziana jest dla wymiany doświadczeń oraz wiza Q dla członków i rodzin obywatel Chin. Chińskich wiz jest bardzo dużo, dlatego bardzo trudno jest w tym się odnaleźć. Pomoc firmy, która pomoże nam w wybraniu odpowiedniej wizy jest niezastąpiona. Przekonamy się, która jest najlepsza oraz ile taka wiza może nas kosztować. Już dzisiaj warto się z taką firmą skontaktować, a powiedzą nam jak to wszystko wygląda i jaki jest czas oczekiwania na wydanie wizy przez Chiny. To bardzo ważne zwłaszcza, jeśli planujemy wyjazd do tego kraju w celach turystycznych.