poniedziałek, 29 październik 2018 11:06

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowców przy remoncie łazienki?

Samodzielne wykonywanie remontu łazienki jest nie tylko uciążliwe dla harmonogramu dnia, ale także jest obarczone ryzykiem. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może spowodować odpadanie, pękanie czy też popularnie zwaną pajęczynkę (harys) na kafelkach czy przeciekanie instalacji wodnej. Piękna aranżacja może zostać popsuta przez prace naprawcze, a przez to zwiększają się również koszty remontu.

 

Wielogodzinna praca, zajmowanie się domem czy dziećmi to sytuacje, które wymagają wielkiego poświęcenia. Dodanie do tego remontu łazienki spowoduje sytuacje stresowe czy niepotrzebne napięcie emocjonalne. Dołączając do tego brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności, mamy gotową receptę na remontową klapę. Zatrudnienie fachowej ekipy remontowej wykluczy poświęcanie czasu na przygotowanie pomieszczenia i prace remontowe. Poza tym fachowa ekipa remontowa ma odpowiednią wiedzę i umiejętności gwarantujące terminowe i solidne wykonanie remontu.

Estetyka i funkcjonalność

Fachowa ekipa remontowa, która przeprowadzi remont łazienki to przede wszystkim źródło branżowej wiedzy. Fachowcy mogą doradzić w kwestii zastosowania poszczególnych rozwiązań czy pomóc dobrać odpowiednie materiały dla Twojej łazienki. Bardzo skomplikowane wizje aranżacyjne często nie znajdują możliwości odpowiedniego ich wprowadzenia w życie. Ekipa fachowców pomoże zastosować odpowiednie rozwiązania dzięki wiedzy i doświadczeniu. Zaletą branżowej wiedzy jest także odpowiednia funkcjonalność łazienki. Wysoka jakość i profesjonalizm to druga zaleta fachowej ekipy remontowej. Korzystając z usługi zewnętrznej, masz pewność, że prace będą wykonane rzetelnie i precyzyjnie a całość będzie prezentować się ładnie i estetycznie.

Terminowość i niższy kosz materiałów

Zatrudniając ekipę remontową, zyskujesz też pewność terminowego wykonania prac remontowych. Sprawna realizacja prac remontowych pozwoli na szybkie uruchomienie łazienki, która zostanie wyłączona z funkcjonowania na czas remontu. Samodzielny remont zdecydowanie wydłuży wyłączenie łazienki z użytku ze względu na brak czasu. Remontowanie łazienki po godzinach pracy lub marnowanie urlopu, który można spędzić z rodziną to kolejne minusy samodzielnych prac remontowych. Nieustanny brak czasu powoduje wydłużenie całego procesu i nie pozwala się skupić wyłącznie na jednym zadaniu. Niższy koszt materiałów budowlanych to kolejna zaleta zatrudnienia ekipy fachowców. Wielu wykonawców ma duże zniżki w hurtowniach budowlanych, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na materiałach wykorzystywanych do remontu łazienki. Poza tym specjalista pomoże wybrać najlepsze materiały pod względem jakości oraz najdogodniejsze rozwiązania estetyczne i funkcjonalne w Twojej łazience.

Gwarancja wykonanych prac

Profesjonalne ekipy budowlane dają czasową gwarancję na świadczone usługi. W przypadku wykrycia usterki, wykonawca ma obowiązek usunięcia jej bez obciążenia klienta kosztami wykonywanych prac naprawczych. Wykonując samodzielnie remont, ponosisz całkowitą odpowiedzialność za błędy wynikające z tytułu prac budowlanych, a naprawę wykonujesz na swój koszt. Najczęstsze błędy, jakie popełniają osoby wykonujące samodzielnie remont to niewystarczająca wentylacja, nieodpowiednie zaplanowanie przestrzenne, uczucie ciasnoty, niska funkcjonalność, nadmierne sugerowanie się modą czy poradami znajomych, których łazienka ma inne walory lub brak możliwości skorzystania z dwóch funkcji łazienki jednocześnie.

Jak znaleźć profesjonalną ekipę budowlaną?

Pierwszym źródłem poszukiwań ekipy remontowej są znajomi. Zasięgnij porady u osoby znajomej, która skorzystała z pomocy fachowców. Jest to jedna z najlepszych metod, dlatego że ktoś ma już doświadczenia związane z remontem łazienki i wie, jakie zalety ma profesjonalna ekipa remontowa. Drugą metodą poszukiwania jest Internet. Przeszukując zasoby internetowe, warto skorzystać z najprostszych fraz, np.: „remont łazienki Ruda Śląska”. Warto zapoznać się także z osiągnięciami konkretnej firmy, czy posiada odpowiedni system szkoleń, doświadczenie, poparte wykonanymi projektami czy stosowne certyfikaty wydawane przez producentów materiałów budowlanych.

Firma rzetelnie przeszkolona w zakresie realizacji prac budowlanych posiada również solidną wiedzę branżową i ogromne doświadczenie praktyczne. Korzystając z usług profesjonalistów, oszczędzasz pieniądze i cenny czas, nie marnujesz własnego urlopu, unikasz błędów remontowych oraz masz czasową gwarancję na wykonane prace remontowe.

Trzy podstawowe komunikaty, które powinny zapalić w Twojej głowie światło alarmowe podczas rozmowy z potencjalnym wykonawcą:

  1. Fachowiec nie może pochwalić się referencjami, zdjęciami wykonanych prac, opiniami z ostatnich ,miejsc pracy i może zacząć remont od zaraz.

  2. Fachowiec nie potrafi przedstawić alternatywnych rozwiązań, doboru materiału, metod wykończeń i nie posiada własnego, profesjonalnego sprzętu do wykonania planowanego remontu.

  3. Fachowiec narzuca swoją wizję, upraszcza projekty, używa stwierdzeń: tego się nie da zrobić, jakoś się dogadamy, proszę zaliczkę, będzie pan zadowolony.

Zadzwoń do nas pod numer 32 244-21-97 w celu umówienia się na konsultację, w trakcie której przedstawisz nam swoje oczekiwania, planowany termin rozpoczęcia remontu, co pozwoli nam stworzyć projekt remontowy łazienki Waszych marzeń. Polecamy tylko firmy sprawdzone i rzetelne, działające w branży łazienkowej od kilkunastu lat. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 17.00 a w soboty od 9.00 do 13.00.

Czytany 430 razy

Twój lifestyle

Wyjątkowe zegarki Edifence

Wyjątkowe zegarki Edifence

Panowie, którzy twierdzą, że rozmiar ma znaczenie, zdecydowanie mają rację – szczególnie gdy chodzi o zegarek na rękę. czytaj dalej
Modne damskie marynarki - jak dobrać je do figury?

Modne damskie marynarki - jak dobrać je do figury?

Jesteś przed zakupem idealnej marynarki na ważną uroczystość? czytaj dalej
Sukienki, które pokochasz - Sibysi.pl -niepowtarzalne modele w przystępnych cenach

Sukienki, które pokochasz - Sibysi.pl -niepowtarzalne modele w przystępnych cenach

Aby sukienka prezentowała się idealnie musi być dopasowana zarówno do okazji, jak i do figury. czytaj dalej
Pozwól sobie na odrobinę przyjemności - wybierz piękną biżuterię!

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności - wybierz piękną biżuterię!

Szukasz sposobu, aby sprawić sobie przyjemność? A może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób dodać odrobinę czytaj dalej
  • 1

Polecane artykuły

Jak dzielony jest majątek po rozwodzie?

Jak dzielony jest majątek po rozwodzie?

Majątek wspólny nazywany jest inaczej wspólnotą majątkowa. czytaj dalej
Mango - stylowe ubrania i dodatki dla kobiet

Mango - stylowe ubrania i dodatki dla kobiet

Sieciówka Mango to jedna z najpopularniejszych hiszpańskich marek. Została doceniona przez trendsetterki dosłownie na całym świecie. czytaj dalej
Body koszulowe z muchą dla niemowlaka – numer jeden eleganckich stylizacji

Body koszulowe z muchą dla niemowlaka – numer jeden eleganckich stylizacji

Lato to okres wielu uroczystości – właśnie w tym czasie odbywa się wiele Chrztów, Komunii, wesel, czy innych mniej oficjalnych czytaj dalej
Srebrne sztućce

Srebrne sztućce

Szukasz dobrej jakości wyposażenia Twojej wymarzonej i niepowtarzalnej kuchni? czytaj dalej
Szafy do pokoju dziennego - jakie wybrać?

Szafy do pokoju dziennego - jakie wybrać?

Pokój dzienny to pomieszczenie, w którym spędzamy dużo czasu. To tutaj gościmy znajomych i rodzinę, spędzając długie chwile na rozmowach. czytaj dalej
Modne i kobiece obudowy na telefon – co wybrać?

Modne i kobiece obudowy na telefon – co wybrać?

Co się teraz nosi? Stylowe case’y, wytrzymałe obudowy, silikonowe etui? Warto wybrać jeden z najmodniejszych gadżetów, aby wyróżnić się na czytaj dalej
Jak dobrać srebrne kolczyki koła do kształtu twarzy?

Jak dobrać srebrne kolczyki koła do kształtu twarzy?

Małe, średnie, duże. Gładkie, fasetowane, z zawieszką. Z zapięciem klasycznym, angielskim, na sztyfcie. czytaj dalej
Kolczyki handmade - dlaczego warto kupować rękodzieło?

Kolczyki handmade - dlaczego warto kupować rękodzieło?

Ktoś powiedział, że kupno biżuterii handmade jest jak kupno części serca jego twórcy. czytaj dalej
  • 1