poniedziałek, 29 październik 2018 11:06

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowców przy remoncie łazienki?

Samodzielne wykonywanie remontu łazienki jest nie tylko uciążliwe dla harmonogramu dnia, ale także jest obarczone ryzykiem. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może spowodować odpadanie, pękanie czy też popularnie zwaną pajęczynkę (harys) na kafelkach czy przeciekanie instalacji wodnej. Piękna aranżacja może zostać popsuta przez prace naprawcze, a przez to zwiększają się również koszty remontu.

 

Wielogodzinna praca, zajmowanie się domem czy dziećmi to sytuacje, które wymagają wielkiego poświęcenia. Dodanie do tego remontu łazienki spowoduje sytuacje stresowe czy niepotrzebne napięcie emocjonalne. Dołączając do tego brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności, mamy gotową receptę na remontową klapę. Zatrudnienie fachowej ekipy remontowej wykluczy poświęcanie czasu na przygotowanie pomieszczenia i prace remontowe. Poza tym fachowa ekipa remontowa ma odpowiednią wiedzę i umiejętności gwarantujące terminowe i solidne wykonanie remontu.

Estetyka i funkcjonalność

Fachowa ekipa remontowa, która przeprowadzi remont łazienki to przede wszystkim źródło branżowej wiedzy. Fachowcy mogą doradzić w kwestii zastosowania poszczególnych rozwiązań czy pomóc dobrać odpowiednie materiały dla Twojej łazienki. Bardzo skomplikowane wizje aranżacyjne często nie znajdują możliwości odpowiedniego ich wprowadzenia w życie. Ekipa fachowców pomoże zastosować odpowiednie rozwiązania dzięki wiedzy i doświadczeniu. Zaletą branżowej wiedzy jest także odpowiednia funkcjonalność łazienki. Wysoka jakość i profesjonalizm to druga zaleta fachowej ekipy remontowej. Korzystając z usługi zewnętrznej, masz pewność, że prace będą wykonane rzetelnie i precyzyjnie a całość będzie prezentować się ładnie i estetycznie.

Terminowość i niższy kosz materiałów

Zatrudniając ekipę remontową, zyskujesz też pewność terminowego wykonania prac remontowych. Sprawna realizacja prac remontowych pozwoli na szybkie uruchomienie łazienki, która zostanie wyłączona z funkcjonowania na czas remontu. Samodzielny remont zdecydowanie wydłuży wyłączenie łazienki z użytku ze względu na brak czasu. Remontowanie łazienki po godzinach pracy lub marnowanie urlopu, który można spędzić z rodziną to kolejne minusy samodzielnych prac remontowych. Nieustanny brak czasu powoduje wydłużenie całego procesu i nie pozwala się skupić wyłącznie na jednym zadaniu. Niższy koszt materiałów budowlanych to kolejna zaleta zatrudnienia ekipy fachowców. Wielu wykonawców ma duże zniżki w hurtowniach budowlanych, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na materiałach wykorzystywanych do remontu łazienki. Poza tym specjalista pomoże wybrać najlepsze materiały pod względem jakości oraz najdogodniejsze rozwiązania estetyczne i funkcjonalne w Twojej łazience.

Gwarancja wykonanych prac

Profesjonalne ekipy budowlane dają czasową gwarancję na świadczone usługi. W przypadku wykrycia usterki, wykonawca ma obowiązek usunięcia jej bez obciążenia klienta kosztami wykonywanych prac naprawczych. Wykonując samodzielnie remont, ponosisz całkowitą odpowiedzialność za błędy wynikające z tytułu prac budowlanych, a naprawę wykonujesz na swój koszt. Najczęstsze błędy, jakie popełniają osoby wykonujące samodzielnie remont to niewystarczająca wentylacja, nieodpowiednie zaplanowanie przestrzenne, uczucie ciasnoty, niska funkcjonalność, nadmierne sugerowanie się modą czy poradami znajomych, których łazienka ma inne walory lub brak możliwości skorzystania z dwóch funkcji łazienki jednocześnie.

Jak znaleźć profesjonalną ekipę budowlaną?

Pierwszym źródłem poszukiwań ekipy remontowej są znajomi. Zasięgnij porady u osoby znajomej, która skorzystała z pomocy fachowców. Jest to jedna z najlepszych metod, dlatego że ktoś ma już doświadczenia związane z remontem łazienki i wie, jakie zalety ma profesjonalna ekipa remontowa. Drugą metodą poszukiwania jest Internet. Przeszukując zasoby internetowe, warto skorzystać z najprostszych fraz, np.: „remont łazienki Ruda Śląska”. Warto zapoznać się także z osiągnięciami konkretnej firmy, czy posiada odpowiedni system szkoleń, doświadczenie, poparte wykonanymi projektami czy stosowne certyfikaty wydawane przez producentów materiałów budowlanych.

Firma rzetelnie przeszkolona w zakresie realizacji prac budowlanych posiada również solidną wiedzę branżową i ogromne doświadczenie praktyczne. Korzystając z usług profesjonalistów, oszczędzasz pieniądze i cenny czas, nie marnujesz własnego urlopu, unikasz błędów remontowych oraz masz czasową gwarancję na wykonane prace remontowe.

Trzy podstawowe komunikaty, które powinny zapalić w Twojej głowie światło alarmowe podczas rozmowy z potencjalnym wykonawcą:

  1. Fachowiec nie może pochwalić się referencjami, zdjęciami wykonanych prac, opiniami z ostatnich ,miejsc pracy i może zacząć remont od zaraz.

  2. Fachowiec nie potrafi przedstawić alternatywnych rozwiązań, doboru materiału, metod wykończeń i nie posiada własnego, profesjonalnego sprzętu do wykonania planowanego remontu.

  3. Fachowiec narzuca swoją wizję, upraszcza projekty, używa stwierdzeń: tego się nie da zrobić, jakoś się dogadamy, proszę zaliczkę, będzie pan zadowolony.

Zadzwoń do nas pod numer 32 244-21-97 w celu umówienia się na konsultację, w trakcie której przedstawisz nam swoje oczekiwania, planowany termin rozpoczęcia remontu, co pozwoli nam stworzyć projekt remontowy łazienki Waszych marzeń. Polecamy tylko firmy sprawdzone i rzetelne, działające w branży łazienkowej od kilkunastu lat. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 17.00 a w soboty od 9.00 do 13.00.

Czytany 849 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Twój lifestyle

Czy żarówki LED się opłacają?

Czy żarówki LED się opłacają?

Często omawianym tematem jest oszczędzanie na wydatkach związanych z utrzymaniem domu. czytaj dalej
Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

1 czerwca to data, na którą z radością i zniecierpliwieniem czekają wszystkie dzieci. Wielu rodziców już w maju zaczyna zastanawiać czytaj dalej
Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Ponieważ w sieci ogłasza się wielu rękodzielników, zdarzają się wśród nich także amatorzy, których produkty nie zawsze mają ‘to coś’. czytaj dalej
Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

VPN (Virtual Private Networks), czyli wirtualne sieci prywatne, to programy, które instaluje się w dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem czytaj dalej
Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Chyba zgodzicie się ze mną, że życie intymne odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji. Jak Polacy radzą sobie z życiem czytaj dalej
Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Ekspres to urządzenie które coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach, nawet tych najmniejszych. Jest on niezwykle przydatny, zwłaszcza kiedy czytaj dalej
  • 1