poniedziałek, 29 październik 2018 10:54

Zalety przedłużania włosów metodą Clip – in

Przedłużanie włosów to coraz popularniejszy zabieg wśród pań, które od zawsze marzyły o długich i lśniących włosach. Metod oraz sposobów na uzyskanie określonej długości włosów jest wiele, zatem nie trudno jest się w tym wszystkim pogubić. Jednak wiele oferowanych usług jest dość kosztowna i nie wszystkie panie stać na tego typu zabieg stylistyczny.

My jednak postawiliśmy na jedną z nich, która według nas cenowo jest przystępna na każdą wielkość portfela. Metoda clip in to przedłużanie włosów nie tylko najbardziej ekonomiczne, ale i również szybkie i proste do wykonania, przez co można wykonać je samemu w domu. Jeśli i Ty szukasz sposobu na tanie przedłużenie włosów, koniecznie sprawdźcie inne zalety tego typu metody przedłużania. Zapraszamy!

 

Zaleta numer 1 – tanie

Metoda clip in polegająca na przymocowaniu sztucznych włosów do naturalnych pasm jest najbardziej opłacalna na rynku. Jest to spowodowane tym, że klipsy wraz z syntetycznym włosiem może kupić każdy, przez co nie potrzeba stylisty oraz fryzjera, który wykona aplikację do doczepienia włosów. W przypadku innych metod przedłużania włosów konieczna jest ingerencja specjalisty, któremu dodatkowo należy zapłacić za wykonaną pracę.

 

Zaleta numer 2 – proste i samodzielne wykonanie

Jak już wspomnieliśmy metoda ta jest możliwa do samodzielnego wykonania w domu. Jest to związane z tym, że przedłużanie włosów jest banalnie proste i nie trzeba do tego drugiej osoby. Klipsy, które są załączone do konstrukcji pasm łatwo mocują się na włosach, gdzie wystarczy jedynie spiąć je z włosami naturalnymi. I gotowe!

 

Zaleta numer 3 – szybkie w wykonaniu

Usługi przedłużania włosów, które można znaleźć u profesjonalnych stylistów fryzur są dosyć czasochłonne. Przedłużanie włosów metodą clip in nie tylko jest tanie, proste, ale i również bardzo szybkie do wykonania. Włosy, jak głoszą producenci tego typu produktów można przedłużyć już w zaledwie 5 minut. Oczywiście osoby początkujące, które dopiero wdrażają się w przedłużanie swoich włosów metodą klipsów, będą robić to troszkę dłużej. Jednak mimo wszystko jest to dość prosta metoda, która nie powinna sprawiać wielu kłopotów.

 

Zaleta numer 4 – przedłużasz i ściągasz kiedy chcesz

Włosy, które przedłuża się u fryzjerów są zazwyczaj zakładane i mocowane na dłuższy okres czasu. Metoda clip in jest stworzona dla osób, które w każdej chwili chcą zrezygnować z przedłużonych pasm na swojej głowie. Ściąganie jak i zakładanie jest bardzo proste, a polega jedynie na odpięciu klipsów z naszych włosów. To idealna propozycja dla pań, które poszukują sposobu na przedłużenie włosów na jeden wieczór czy też na wybrane okoliczności.

Twój lifestyle

Muzyczna biżuteria męska

Muzyczna biżuteria męska

Mężczyźni uwielbiają nosić męską biżuterię. Lubią zarówno bransoletki, jak i naszyjniki. Preferują też klasyki, takie jak spinki do mankietów czy czytaj dalej
Za co kochamy sklepy militarne?

Za co kochamy sklepy militarne?

Wyrastają na każdym kroku. Emanują wojskowymi barwami i patriotycznymi hasłami. I wreszcie - są coraz popularniejsze. Skąd wziął się tak duży czytaj dalej
Co mówi o Tobie Twój ulubiony rodzaj biżuterii?

Co mówi o Tobie Twój ulubiony rodzaj biżuterii?

Choć rzadko się nad tym zastanawiamy, nasze codzienne zwyczaje, wybory i preferencje mogą o nas powiedzieć bardzo dużo. Nie inaczej czytaj dalej
Jaką kurtkę parkę kupić na zimę 2018?

Jaką kurtkę parkę kupić na zimę 2018?

Zimowa kurtka musi oczywiście zapewniać przyjemne ciepło, jednak równie ważne jest to, by naprawdę dobrze się prezentowała. Oczywiście warto zawsze czytaj dalej
  • 1