środa, 19 luty 2020 12:45

Magia aranżacji wnętrz

projektant wnętrz warszawa projektant wnętrz warszawa

Coraz więcej osób przywiązuje uwagę o aranżacji wnętrz. Okazuje się, że dobrze zaprojektowane wnętrze nie tylko ładnie wygląda, lecz także korzystnie wpływa na osoby, które w nich przebywają. Jest to dość naturalne, ponieważ ludzie od tysięcy lat, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i sprawiać, by wnętrza ich domów, czy mieszkań były urządzone jak najlepiej.

Dzisiejsza aranżacja wnętrz, to nie tylko ładny kolor na ścianach i eleganckie meble. Obecnie bardzo ważne jest to, w jakim konkretnie stylu chcemy urządzić nasz pomieszczenia. Wpisując frazę projektant wnętrz warszawa, naszym oczom ukażą się dziesiątki firm, które świadczą takie usługi? Do kogo udać się po poradę i jakie są obecnie najpopularniejsze style aranżacji wnętrz?

Nowoczesny, industrialny, a może Art Deco? Poznaj najpopularniejsze style aranżacji wnętrz!

Konkretne style aranżacji wnętrze niosą ze sobą bardzo dużo charakterystycznych cech. Obecnie najpopularniejsze są style:

Skandynawski – proste i minimalistyczne wnętrza, w których królują jasne kolory, drewno, biel i kontrastujące czarne i szare elementy.

Nowoczesny – styl ten czerpie garściami ze stylu skandynawskiego i charakteryzuje się minimalizmem, oraz elegancką prostotą. Styl nowoczesny jest kwintesencją elegancji.

Industrialny – surowe wnętrza, metal, szkło i drewno. Ten styl powstał w USA pod koniec lat 50. kiedy to zaczęto aranżować stare fabryki na budynki mieszkalne. Styl ten wybierają zazwyczaj artyści i osoby o silnej osobowości.

Art Deco – coraz częściej wraca się do przepychu i elegancji lat 20. ubiegłego wieku. Bogate wnętrza, złoto, beż i czerń, oraz roślinne i zwierzęce ornamenty są kwintesencją tego stylu.

Gdzie szukać specjalistów?

Dobra aranżacja wnętrz wymaga lat doświadczenia i wysokich kwalifikacji. Urządzanie wnętrz dobrze jest zostawić profesjonalistom, którzy z pewnością doradzą nam jaki styl będzie najbardziej pasował do naszych wnętrz. Pomogą nam oni także, gdy mamy jasno określony styl w jakim chcemy urządzić nasze mieszanie, czy dom, ale potrzebujemy kilku fachowych porad.

Czytany 177 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Twój lifestyle

Czy żarówki LED się opłacają?

Czy żarówki LED się opłacają?

Często omawianym tematem jest oszczędzanie na wydatkach związanych z utrzymaniem domu. czytaj dalej
Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

1 czerwca to data, na którą z radością i zniecierpliwieniem czekają wszystkie dzieci. Wielu rodziców już w maju zaczyna zastanawiać czytaj dalej
Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Ponieważ w sieci ogłasza się wielu rękodzielników, zdarzają się wśród nich także amatorzy, których produkty nie zawsze mają ‘to coś’. czytaj dalej
Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

VPN (Virtual Private Networks), czyli wirtualne sieci prywatne, to programy, które instaluje się w dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem czytaj dalej
Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Chyba zgodzicie się ze mną, że życie intymne odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji. Jak Polacy radzą sobie z życiem czytaj dalej
Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Ekspres to urządzenie które coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach, nawet tych najmniejszych. Jest on niezwykle przydatny, zwłaszcza kiedy czytaj dalej
  • 1